Beyoğlu Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Beyoğlu Kanal Açma 27 Eylül 2015

Beyoğlu Kanal Açma

Beyoğlu kanal açma hizmetlerinde tesisat alanında yaşanan gelişmeler ışığında üretilen son sistem cihazlar ve makinler ile tamiratlar yapılmaktadır. Alanında uzman tesisat firmaları müşterilerine daha kaliteli hizmetler vermek amacıyla, uzun yıllardır kameralı görüntüleme sistemleri ve tıkanıklık açma robotları ile tuvalet açma, tıkanıklık açma ve klozet açma işlemlerini kırma dökme olayları olmadan ve kısa sürelerde halletmektedir. Tesisat arızları içindeki en zor problemlerden biri de kanal açma işlemleridir. Kanallar yaşam alanlarının dışlarında olmasına rağmen verdikleri zararlar ile hane içine kadar etki ederler. Üstelik bir kanal tıkanıklığında bütün bir çevre bu durumdan olumsuz olarak etkilenir. Çünkü birden fazla yapının kullandığı kanal sistemlerinde çok pislik birikintisi olmaktadır. Bu pisliklerin çokluğu ise hem koku bakımından hem de pisliklerin taşması ve geri tepmesi bakımından bütün bir sokağı etkileyecektir. Sokağın genelinde veya apartmanın çevresinde herhangi bir lağım kokusu hissedildiğinde bu kanal tıkanıklığı probleminin etkisidir. Bu aşamada hemen cihaz kullanarak tıkanıklık açan bir tesisat firması ile temasa geçilmesi gerekir. Çalışılacak firmanın kesinlikle cihaz kullanması gerekmektedir. Çünkü artık tesisat firmaları su kaçağı bulma işlemlerinde, gider borusu tıkanıklık açma ve kanal açma işlemlerinde sadece cihaz kullanımı yaparak çalışmaktadır. Bu tamiratın kalitesini arttıracak ve maliyetini düşürecektir. Üstelik cihaz kullanımı ile yapılan tamiratlarda zamandan büyük tasarruf da sağlamış olacaksınız.

  • Çevrenin bütününde herhangi bir lağım kokusu hissedildiğinde eğer önlem alınmaz ise bu koku gittikçe aratacak ve tüm sokağı etkisi altına alacaktır. Bu kokudan dolayı ne cam kapı açılabilecek ne de balkonlarda oturulabilecek.
  • Kanal tıkanıklığında yaşanan bu koku durumu etkisini iyice arttırdıktan sonra kanalda artık geri tepmeler ve pislik taşmaları gözlenecektir. Çünkü kanal tıkalı olduğu halde evdeki giderler mecburen kullanılmaya devam edecektir.
  • Bu geri tepmeler ve taşmalar sonucunda kanal içinde bulunan sinekler, bakteriler ve lağım fareleri yüzeye çıkacaktır. Fareler evlerin altlarını kendilerine yuva olarak seçecekken, sinekler ve bakteriler etrafa yayılacak ve gittikleri her yere mikrop taşıyacaktır.
  • Bu sorunların bu kadar ilerlemesine fırsat vermeden seçilecek olan profesyonel bir tesisat firması kanal tıkanıklığı sorununun önüne geçecektir. Profesyonel ve cihaz kullanımı olan tesisat firmaları, tıkanıklık açma, kanal açma ve su kaçağı bulma gibi tesisat işlemlerinde kırma dökme yapmadan ve çok kısa sürelerde üstelik çok uygun maliyetlere bu işlemleri yapmaktadır.

 

Tüm Tıkanıklık Sorunlarına Tek Adreste Çözüm Bulunmaktadır

Beyoğlu kanal açma hizmetleri tıkanıklık açma konusunda tamamen kameralı cihaz sistemlerini ve tıkanıklık açma robotlarını kullanmaktadır. Bu sayede yapılan tüm çalışmalar kaliteli ve benzersiz olmaktadır. Bir daha tıkanıklık gibi bir problem oluşmaması için de kanal içinde yıkama yapılacaktır. Kanal açma işlemlerinde kameralı sistemler ile yerleri tespit edilen pislikler, robotların boruların içine gönderilmesi ile birlikte dakikalar içinde bu tıkanıklık problemi çözülecektir. Üstelik bu kanal tıkanıklığı açma işlemleri saatler içinde yapılacak ve tesisat sistemleri tekrardan kullanılabilecektir. Bu işlemlerin kısa sürmesi tamamen cihaz sistemlerinden dolayıdır. Eğer Beyoğlu kanal açma hizmetleri yerine cihaz sistemi olmayan bir firma ile çalışılırsa bu süre çok uzun zaman dilimine yayılacaktır.

Evinin değerini ve parasının kıymetini bilen herkes tıkanıklık açma, kanal açma, tuvaletaçma ve tuvalet tıkanıklık sorunları başta olmak üzere tüm tesisat arılarında bakım ve onarımlarında İstanbul genelinde 10 yıldır kaliteli hizmet veren Star Tesisat firmasını tercih etmektedir. Firma yetişmiş uzman ekipleri ve tesisatın her alanındaki tamiratlarda cihaz kullanımı olması dolayısı ile İstanbul’da en çok tercih edilen tesisat firmasıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ