Beylikdüzü Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Beylikdüzü Kanal Açma 27 Eylül 2015

Beylikdüzü Kanal Açma

Beylikdüzü kanal açma işlemlerinde kullanılan cihaz sistemleri Avrupa’dan ithal tesisat teknolojileridir. Bu cihazlar ile yapılan tıkanıklık açma, tuvalet açma ve kanal açma çalışmaları uzun yıllar firma garantisinde olmaktadır. Çünkü cihaz kullanımı olan firmalar kanal açma işlemlerinde sadece görünen ve sıkıntı yaratan tıkanıklığı değil aynı zamanda tıkanıklık oluşturan temel nedenleri de ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede de bir daha tıkanıklık gibi bir problem ile karşılaşılmamaktadır. Fakat tıkanıklık açılan kanal giderine kullanıcı hatalarından dolayı suda çözünmesi zor olan maddeler atılırsa bu durum illaki tıkanıklık yaratır. Bu madde atımlarına dikkat edilmelidir. Dış etkiler olmadığı takdirde tıkanıklık problemi yaşanmayacaktır. Beylikdüzü gibi çok katlı apartmanların bulunduğu semtlerde kanal tıkanıklığı çok fazla yaşanmaktadır. Çünkü bir kanal giderini en az 150 – 200 hane kullanmaktadır. Bu da ister istemez yoğunluk yaratmakta ve tıkanıklık problemi oluşturmaktadır. Kanal tıkanıklığında kesinlikle cihaz sistemi kullanan tesisat firmaları tercih edilmektedir. Çünkü bu firmalar su kaçağı bulma, kanal açma ve evlerin gider borularında yaşanan tıkanıklık problemlerinde tıkanıklık açma işlemlerinde kırma dökme yapmadan ve çok hızlı sürelerde tamirat işlemlerini bitirmektedir. Cihaz kullanımı olmayan bir tesisat firması genelde şu şekilde kanal açma işlemlerini uygulamaktadır.

  • Tesisat teknolojilerine ayak uyduramayan ve çağın gerisinde kalan tesisat firmaları su kaçağı bulma, kanal açma, tıkanıklık açma gibi tüm tesisat problemlerinde kırma işlemi uygulayacaktır. Yanlış bir seçim sonucu seçilen bu firmalar tüm tamirat süresini kişiler için bir hayli zor bir dönem olmasına neden olacaktır.
  • Kanal açma çalışmalarına cihaz sistemi olmayan birçok tesisat firması girmeyecektir. Fakat sırf iş kaçmasın diye kabul edenler ise açıkçası nasıl bir işlem uygulanacağını bilmeden akıllarına gelen her türlü yöntemi deneyecekler.
  • Öncelikle kanal içine uzun demir çubuklar sokacaklar bu çubuklar ile pislikleri çekerek tıkalı bölgeyi açmaya çalışacaktırlar. Fakat bu tarz ile kanal açmada başarılı olamayınca kanalizasyon borularının geçtiği bütün yüzeyi kıracaktırlar. Kırılan bu yüzey altındaki boruları değiştirme yoluna gidecektirler.
  • Fakat bu durumda işe yaramayacaktır. Kanal tıkanıklığı çözülmeyecektir. Üstelik tıkanıklık açsın diye çağırdığınız tesisat firması tüm alanı kırarak size bir de inşaat masrafı çıkaracaktır. Kırılan alanlar için alınacak olan yer döşemeleri ve bu işlemleri yapacak inşaat ustası bir hayli fazla para tutacaktır.

 

Cihaz Kullanımı Olan Firma Seçin Tesisat Tamiratlarında Avantajlı Taraf Siz Olun

Beylikdüzü kanal açma çalışmalarında kesinlikle kırma dökme işlemi olmamaktadır. Böyle bir işleme gerek kalmamaktadır. Çünkü kanal açma çalışmalarında ilk olasrak görüntüleme sistemleri kullanılarak tıkalı olan alan bulunacaktır. Bulunan bu alana kanal tıkanıklığı açmak için özel olarak üretilmiş olan robotlar gönderilecektir. Robotlar kanal içindeki tüm tıkanıklık oluşturan pislikleri parçalayacak ve tesisat sitemlerinin dışına atacaktır. Bu işlemin ardında ise kanal içinde tazyik su makineleri ile yıkama yapılacaktır. Kanal içine püskürtülecek olan bu tazyikli sular, boruların içindeki tüm pislik kalıntılarını ve yağlanmaları sökecek ve kanal sisteminin dışına çıkaracaktır. Beylikdüzü kanal açma işlemlerinin ardından kanal tıkanıklığının yaşanması gibi bir durum bir daha söz konusu olmayacaktır.

Hem Beylikdüzü bölgesinde hem de tüm İstanbul genelinde bu kaliteli hizmeti veren Star Tesisat firması kullandığı teknolojik cihaz sistemleri sayesinde bütün tesisat tamiratlarını çok kısa sürelerde halletmektedir. Tuvalet tıkanıklığı, her türlü gider borusu tıkanıklık açma işlemlerini, tuvalet açma ve kanal açma işlemlerini kaliteli bir şekilde en uygun maliyetlere yapacaktır. Siz de eğer yapılan tesisat işlemlerinde kaliteyi ve ucuzluğu bir arada arıyorsanız seçiminiz Star Tesisat firmasından yana olsun.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ