Beykoz Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Beykoz Kanal Açma 27 Eylül 2015

Beykoz Kanal Açma

Tesisat arızlarında en profesyonel işlemlerden biri de Beykoz kanal açma hizmetlerinde sunulan tesisat çalışmalarıdır. Çünkü tüm bölge genelinde kanal açma, tuvalet açma ve klozet açma işlemlerinde kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklık açma robotları kullanılmaktadır. Usta çalışmasının tamamen ortadan kaldıran ve makine programlanması ile yapılan bu çalışmalarda % 0 hata olmaktadır. Hatasız olan bu çalışmalarda ise kalite çok yükseklere çıkmaktadır. Çünkü bu robotlar ve makineler insanların ulaşamayacağı kadar boru içlerine girmekte ve boru içinde her türlü işlemi yapabilmektedir. Üstelik boru içlerinde en uç noktalara kadar ilerleyen bu robotlar kırma dökme işlerini de artık tarihe karıştırmıştır. Fakat hala su kaçağı bulma işlemlerinde, tıkanıklık açma ve kanal açma çalışmalarında kırma işlemlerini sürdüren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Bu firmalar ile çalışmak ise işleri çok zora sokmaktadır. Tesisat çalışmalarında hiç istenmeyen durumların başında gelen kırma dökme işlemlerini bir tek bu cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları yapmaktadır. Sadece kanal açma çalışmalarında değil yapılardaki her türlü tesisat problemlerinde bu tesisat firmaları ile çalışmamak sizin avantajınıza olacak sonuçlar doğuracaktır. Cihaz kullanımı olan tesisat firmalarının kanal açma çalışmaları şu minvalde olmaktadır.

  • Tıkanıklık sorunu olan kanalda ilk olarak tıkalı olan alanın belirlenmesi gerekir. Çünkü bu alanın bulunması işleri kolaylaştıracak ve olağandan daha çabuk zamanda bitirecektir.
  • Tıkalı olan alanın saptanması için su kaçağı bulma çalışmalarında olduğu gibi kameralı görüntüleme sistemleri kullanılacaktır. Bu sistemler sağladıkları yüksek görüntü kaliteleri ile kanal içinin en net şekilde görülmesini sağlayacaktır.
  • Kanal açma çalışmalarında yer belirlemesi yapıldıktan sonra belirlenen bu yerlere tıkanıklık açmak için kullanılan robotlar gönderilecektir. Bu robotlar sadece tıkanıklık açma çalışmalarında kullanılan ve kanal borularına zarar vermeden sadece pislikleri parçalayarak borularda geçmesini sağlayan şekillerde tasarlanmıştır.
  • Tıkanıklık sorunu böylece halledilmiş olan kanallarda yapılacak son bir işlem daha vardır. O da kanal içinin iyice temizlenmesidir. Temizlenmeyen kanallarda koku ve sinek oluşumları devam edecektir. Arta kalan pislikler ise bir süre sonra tekrardan birikerek tıkanıklık oluşturacaktır.
  • Yüksek basınçta su püskürten cihazlar ile borunun içi komple yıkanacak ve kanal boruları hem yağlanma durumlarından hem de artık pisliklerden temizlenmiş olacaktır.Tıkanıklık açma işlemleri bittikten sonra ise kanal boruları içinden alınacak görüntüler müşteri onayına sunulacaktır. Bu şekilde temizlenen bir kanalda kullanıcı hatası olmaması durumunda bir daha asla tıkanıklık olmayacaktır. Firma bunun tüm garantisini de verecektir.

Beykoz,

Beykoz’da Tesisat Teknolojileri İle Kanal Açma

Beykoz kanal açma servisinin sunduğu bu hizmetlerin dışında cihaz kullanımı olmayan bir firmadan alınacak olan kanal açma hizmetlerinde aynı garanti ve kalite sağlanamayacaktır. Çünkü cihaz olmayan tesisat firmaları kanal açma işlemlerinde ilkel yöntemler kullanacaktır. Bu ilkel yöntemlerde biri kanal boruları içine kancalı demirler gönderip pislikleri çekmeye çalışmak olacaktır. Bu çalışma haftalar sürecek ve hiçbir sonuç alınmayacaktır. Bu işlemden sonuç alınmayınca direkt olarak bu tesisat firmaları kırma işlemlerine başlayacaktır. Kanal borularının geçtiği her noktayı kıracak olan bu firmaların hizmet bedelleri Beykoz kanal açma servis ücretlerinden çok yüksek fiyatlarda olacaktır. Çünkü bu firmalar tesisat hizmetlerinin yanı sıra bir de inşaat masrafı çıkarmaktadır.

Başta Beykoz ilçesi olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerinde Tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı problemlerinde tuvalet açma ve kanal açma çalışmaları başta olmak üzere tüm tesisat çalışmalarını cihazlı ve makineli olarak yapan Star Tesisat firması size en profesyonel çözümleri 10 yıldır sunduğu gibi bundan sonra da sunmaya devam edecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ