Beşiktaş Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Beşiktaş Kanal Açma 27 Eylül 2015

Beşiktaş Kanal Açma

Sonuçları çok ağır ve tamiratı çok zor olan kanal tıkanıklığı Beşiktaş kanal açma çalışmaları ile artık zor olmaktan çıkıyor. Dünyada artık tesisat tamiratları tamamen cihazlı ve makineli sistemler ile yapılmaktadır. Dünyadaki tesisat sektörünü takip eden ve her zaman kalite seviyesini dünya ölçeklerine çıkarmayı başaran tesisat firmaları da ülkemizde bu tamiratları cihazlı makinelerle yapmaktadır. Avrupa’dan ithal edilen bu tesisat cihazları yaptıkları tüm tesisat tamiratlarında kalite ve garanti sunmaktadır. Su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, kanal açma, petek temizliği gibi tüm tesisat tamiratları bu cihazlar ile yapılmaktadır. Tesisat teknolojilerinde kullanılan bu cihazlar zaman yönünden avantaj sağladığı gibi maddi yönden de büyük avantajlar sağlamaktadır. Eskiden, seyrekte olsa günümüzde cihaz kullanımı olmadan yapılan tıkanıklık açma, tuvaletaçma ve klozet açma işlemleri büyük problemler oluşturmaktaydı. Tüm yaşamsal düzenlerin bozulduğu, evlerin kırma dökme işlemlerine maruz kaldığı tesisat tamiratları yaşanmaktaydı. Fakat bu cihazlı teknolojiler sayesinde artık en zor problemlerden olan tıkanıklık açma işlemleri bile gün içinde çözüme kavuşturularak uzun yıllar kullanım garantisi sunulmaktadır. Kanal açma işlemlerinde işlem sırası cihaz kullanan bir tesisat firması tarafından genellikle şu şekillerde olmaktadır.

  • Tıkanıklık olan kanal borusundaki yerin milimetrik olarak saptanması gerekir. Bunu saptamak için de kameralı görüntüleme sistemleri kullanılır. Yalnız bu kameralı görüntüleme sistemleri su kaçağı bulmaişlemlerinde kullanılan cihazlardan farklıdır. Aynı cihazla işlem yapan firmalar kesinlikle bu işlemi gerçekleştiremezler.
  • Tıkanıklık açma için kullanılan kameralı görüntüleme sistemlerinin verdiği yüksek görüntü kalitesi ile tıkalı olan alanın bulunmasından sonra, bu işlem için özel olarak üretilmiş olan robotlar devreye girer.
  • Kanal açma robotlar boruların içinde tıkalı olan bölgeye giderek, tıkanıklık oluşturan pislikleri parçalara ayırır ve kanalizasyon borularından geçmesini sağlar. Bu işlem sırasında borulara en ufak bir zarar dahi verilmez.
  • Kanalda tıkanıklık açıldıktan sonra, kanal içinde kalan küçük pislik artıklarının ve yağlanmaların tekrardan tıkanıklık oluşturmaması için tüm kanal içi tazyikli su makineleri ile yıkanır ve kanalizasyon içinde su bir dönem sürecek olan arındırma işlemi yapılmış olur.
  • Tıkanıklığı açılan ve temizliği yapılan kanal içinden kameralı cihazlar ile görüntü alınır ve müşteri onayına sunulur. Bu işlemin ardından ise kanal açma işlemleri son bulur. Böyle bir tıkanıklık açma işleminden sonra kullanıcı hatası olmaması kaydıyla kanalın tıkanması mümkün değildir.

 

Kanallar Tıkanır Cihazlar Bir Daha Tıkanıklık olmamak Üzere Açar

Beşiktaş kanal açma çalışmalarında kullanılan bu sistemler teknolojinin son sistem aletleri olmaktadır. Hem ustanın işini kolaylaştıran hem de çalışmaları daha özenli yapan bu cihazlara sahip olmayan firmalar ile kesinlikle çalışmayın çünkü bu tesisat firmaları kanal açma işlemlerinde başarı gösteremedikleri gibi, işleri uzun ve pahalı fiyatlara yapmaktadır. Cihaz sistemi olmayan tesisat firmalarının yaptığı tıkanıklık açma işlemleri bir süre sonra hatta çok kısa bir süre sonra etkisini yitirir. Boru içinde yıkama yapma veya pislikleri parçalama gibi çalışmaları olmadığı için küçük parçalar ve yağlı borular bir süre sonra pislik birikimine devam edecektir. Hem uygun fiyatlı hem de garantili bir tesisat çalışması istiyorsanız tüm bölge halkı gibi siz de Beşiktaş kanal açma hizmetlerinden yararlanın, karlı çıkın.

Gerek Beşiktaş’ta gerekse tüm İstanbul’da bu kaliteli ve garantili tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma ve kanal açma hizmetlerini Star Tesisat firması teknolojik cihazları ve profesyonel ekipleri ile birlikte vermektedir. Tesisat alanında uzmanlık sınırlarını zorlayan Star Tesisat firması % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan uygun fiyatlı tesisat tamirat hizmetleri vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ