Beko Kombi Su Eksiltiyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Beko Kombi Su Eksiltiyor 11 Kasım 2015

Beko Kombi Su Eksiltiyor

Beko kombi su eksiltiyor ise bu ciddi bir problemdir ve kesinlikle hemen teknik destek alınması gerekmektedir. Kombinin su eksiltmesi demek sürekli olarak basınç değerlerinde düşme yaşanması anlamına gelmektedir. Özellikle de bu basınç değişimleri her gün olursa sorun ilerlemiş anlamına gelmektedir. Kombilerin doğru olarak çalışması için basınç seviyesinin sürekli olarak 1,5 değerlerinde olması gerekmektedir. Bu değerlerin altında kalan basınç rakamları yüzünden kombi işlevini göremez ve kendini kapatarak koruma altına alır. Beko kombi su eksiltiyor ise bu sorun kombiden kaynaklı olamaz. Genellikle doğalgaz tesisatındaki su kaçağı problemlerinden dolayı bu sorun ortaya çıkar.

  • Beko kombi su eksiltiyor sorunlarında cihaz kullanımı olan ve profesyonel hizmet veren tesisat firmalarından destek istenmelidir. Çünkü bu tarz cihazlı işlemler ile hizmet veren tesisat firmaları kırma dökme olmadan tüm su kaçağı problemlerini termal kameralar ile bulacaktır.
  • Duvarların içinde olan su kaçağı problemlerinde boruların yıpranmış ve delinmiş kısımlarından su kaçağı olmaktadır. Bu su kaçakları çok küçük deliklerde olmaktadır ve bu deliklerin gözle görülmesi neredeyse imkânsızdır. Bu yüzden de cihaz olmadan tespiti çok zordur.

Su Kaçağı Problemlerinde Cihaz Kullanılması Kırma Dökmenin Önüne Geçer

Beko kombi su eksiltiyor sorunlarında meydana gelmiş olan su kaçağı problemlerinde yine kırma dökme olmadan tamiratı da mümkündür. Bunun için de boruların içine kimyasal ilaçlar uygulanır ve borulardaki hasarlı bölgeler tamir edilmiş olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ