Beko Kombi Işık Yanıp Sönüyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Beko Kombi Işık Yanıp Sönüyor 11 Kasım 2015

Beko Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Kombi sistemi içerisinde meydana gelen sorunlar yeterince dikkatli bir biçimde incelenmezse kişilerin evlerinin ısınmalarının ve sıcak su kaynaklarına erişmelerinin çok daha zor olacağının altını çizmek gerekmektedir. Beko kombi ışık yanıp sönüyor sorunun çok farklı sebeplerden kaynaklanabileceğinin farkında olmak gerekmektedir. Beko kombi ışık yanıp sönüyor sorununun ortaya çıkmasına neden olabilecek alt başlıklar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Elektronik kart sorunu; bu sorun meydana geldiyse kişilerin kısa bir süre içerisinde soruna çözüm bulmaları gerekmektedir. Kombinin çalışmasını sağlayan kartların hasar görmesi kombinin tam manası ile işlev kaybetmesine sebep olabilir.
  • Kombi içerisinde bulunan ısının çok yüksek bir dereceye ulaşmış olması da Beko kombi ışığı yanıp sönüyor sorununun meydana gelmesine neden olabilir. Bu sorunun aşılmaması durumunda sistemin en küçük parçalarının zarar görmesine neden olunabilir.
  • Dış hava sensör sistemi içerisinde meydana gelen aksaklıklar da bu uyarının verilmesine neden olabilir. Kilerin bu sorunu tek başlarına çözme gibi bir fırsatlarının olmadığını da belirtmek gerekmektedir. Dış hava sensörü ile alakalı sorunlar baş gösterir ise teknik servis aranmalıdır.
  • Gaz valfinin arızalanması neticesinde ortaya çıkan aksaklıklar bu uyarının nedeni olabilir. gaz valfinde sorun meydana geldiyse kişiler kombi vasıtası ile sıcak su elde edemezler bunun farkında olmak gerekmektedir.

Beko kombi ışık yanıp sönüyor sorununun kısa bir süre içerisinde çözümlenmesi için yetkili servis ile iletişim sağlanmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ