Bayrampaşa Su Tesisatçısı Tıkalı Boru Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Bayrampaşa Su Tesisatçısı Tıkalı Boru Açma 14 Aralık 2015

Bayrampaşa Su Tesisatçısı Tıkalı Boru Açma

Eğer banyo, klozet ve lavabolarınızda suyun alçalmadığını fark ediyorsanız, Bayrampaşa su tesisatçısı tıkalı boru açma servisi, gerekli müdahaleyi en hızlı ve kolay şekilde yapacaktır. Atık su giderlerindeki boru tıkanıklıkları ihmal edilmemelidir. Boru tıkanıklıklarında biriken suyun basıncı, atık su gider borularına zarar vererek çatlak ve kırıklara sebep olabilir. Bu durumda ortaya çıkan su kaçağı, çok daha ciddi sorunları da beraberinde getirebilir. Buna karşın atık su giderlerinde meydana gelen boru tıkanıklıklarına hemen müdahale edilmesi, yenilikçi araç ve yöntemlerle son derece kolay şekilde çözüm sağlayabilecektir.

Eskiden atık su giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların açılması için kullanılan kırma yöntemleri, hem tesisatçılar hem de kullanıcılar için zor koşullar yaratıyordu. Buna rağmen, alternatif yöntemlerin bilinmeyişi nedeniyle, kırma işlemi yaygın olarak kullanılan bir yöntemdi. Bu yaygın kullanımın ortaya çıkardığı zorluklar nedeniyle kullanıcılar boru tıkanıklıklarını çoğunlukla ihmal ediyorlardı. Bu durum boruların zarar görmesine, atık suyun alt kata damlamasına hatta binanın zarar görmesine sebep oluyordu.

Bayrampaşa su tesisatçısı tıkalı boru açma servisler, atık su giderlerinde boru tıkanıklıklarına modern cihaz ve yöntemlerle müdahale ederek, kırma işleminde olduğu gibi ek iş ve masraflara mahal vermeden, kolay ve pratik çözümler üretebilirler. Tıkanan borunun açılmasında izlenecek olan adımlar şöyledir;

  • Önce atık su gideri, kamera sistemi ile görüntülenir. Kameranın ucuna yerleştirilmiş olan sensör sayesinde, tıkanıklığın yeri ve tıkanıklık yapan malzemelerin yapısı hakkında bilgi sahibi olunur.
  • Tıkanıklık hakkında bilgi sahibi olduktan sonra işlem kolaydır. Tıkanıklık açma robotu ile tıkanıklığın içine uzatılan ve uzayabilen yapı, tıkanıklık yaratan maddeleri parçalar ve püskürtür. Tazyikli su ile alan tamamen temizlenir.
  • Bazı durumlarda ilk işlemden sonra alanda, ileride tıkanıklığa yol açabilecek birikintiler kalabilir. Bu durumun önüne geçmek için kameralı görüntüleme sistemi ile atık su gideri bir kez daha incelenir. Atık su giderinin tamamen temizlendiğinden emin olunur.

Bayrampaşa su tesisatçısı tıkalı boru açma servisleri, atık su borularındaki tıkanmalar için sundukları pratik ve hızlı çözümler sayesinde, boru tıkanıklıklarının çabuk ve zahmetsiz açılmalarını sağlarlar.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ