Bayrampaşa kanal açma - Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Bayrampaşa İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Bayrampaşa Kanal Açma 27 Eylül 2015

Bayrampaşa Kanal Açma

Kanalizasyon tıkanıklık problemlerinde en pratik ve hesaplı yolu Bayrampaşa kanal açma hizmetleri sunmaktadır. Çünkü tüm tesisat çalışmalarında olduğu gibi kanal tıkanıklığı açma işlemlerinde de cihazlı sistemler kullanılmaktadır. Avrupa kalitesinde üretilen bu cihazlı sistemler tamamen tesisat alanında kullanılmaktadır. Bu sayede de tüm tesisat tamiratları sorunsuz ve zahmetsiz şekilde halledilmektedir. Cihazlarla yapılan su kaçağı bulma işlemlerinden kanal açma ve tıkanıklık açma işlemlerine kadar her türlü tesisat arızası gün içinde halledilmektedir. Yani doğru tesisat firması seçimi sonucunda günlerce bu süre bazen haftalara da çıkmaktadır. Uzun bir süre ustanın başında tamiratın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz.

Çünkü cihazlarla yapılan tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozet açma işlemleri saatler içinde halledilmektedir. Tabi bu kısa süren tamiratlar fiyatlara da yansımakta ve gayet uygun fiyatlı tesisat tamiratları olmaktadır. Üstelik yapılan tüm işlemlerde olduğu gibi kanal açma işlemlerinde de uzun süreli garanti verilmektedir. Çünkü cihazlar ile yapılan tamiratlarda sadece kanalda tıkanıklık oluşturan malzemeler temizlenmekle kalmaz aynı zamanda kanalın içinde yıkama ve arındırma işlemleri de yapılır. Bu sayede de kullanıcı hatası olmaması durumda tıkanıklık gibi bir problemin oluşmasının önüne geçilmiş olunur.

  • Profesyoneltesisatfirmalarıkanal açma işlemlerinde kameralı görüntüleme sistemleri, tıkanıklık açıcı robotlar ve tazyikli su makineleri kullanmaktadır.
  • Tıkalıolanalanınsaptanması ve tıkanıklık oluşturan pisliklerin belirlenmesi için ilk önce kanalizasyon borularının içine kameralı görüntüleme sistemleri gönderilir. Bu kameralı cihazlar yüksek oranda görüntü kalitesi sunan cihazlardır. Bu görüntü kalitesinde kanal borularının içindeki tıkanıklık yeri dakikalar içinde bulunur.
  • Bulunan bu uzaklığa ve tıkanıklık oluşturan maddeye göre tıkanıklık açma robotları hazırlanır ve kanal borularının içine gönderilir.
  • Tıkanıklık açma işlemlerinde de kanal açma işlemlerinde de su kaçağı bulma çalışmalarında da ehemmiyet verilen ilk nokta tesisat güvenliğidir. Robotlar bu güvenliği sağlamak için boru içindeki pislikleri asla iterek veya çekerek tesisattan çıkartmaya çalışmaz. Borulara hiçbir zarar vermeden tamamen pislikleri parçalayarak tesisat sistemlerinin dışına atar.
  • Tıkanıklık sorunu giderilen kanal borusunun içinde son aşama olarak boruların yıkanması vardır. Basınçlı su makineleri ile borunun içi iyice yıkanarak, hem yağlanmalardan hem de sonradan oluşmuş olan pislik artıklarından boru arındırılmış olunur. Bu işlemin ardından kameralı cihazlar ile borunun kontrolleri yapılır ve işlem son bulmuş olur.

 

Tamiratta Cihaz Varsa Bir Daha Tıkanıklık Yok

Bayrampaşa kanal açma işlemleri dışında yapılan tesisat işlemlerinde ise kanal borusuna ulaşmak için ya kırma işlemi yapacaklar ya da motorlu pompa cihazlar ile tıkanıklığı açmaya çalışacaklar. Fakat bu durum neticesinde alınan hizmet son derece kalitesiz ve garantisiz olacaktır. Çünkü kanal açma çalışmalarında kesinlikle boru yıkama işlemleri yapılması gerekir. Bu tesisat firmaları bu tür durumları yerine getirmediği gibi, çok pahalı tamirat fiyatları istemektedir. Çünkü kırma dökme olacağı için işçilik masrafları çok fazla olacaktır. Tesisat tamirat ücretlerinden sonra bir de kırılan yerlerin masrafı olacaktır. Basit bir kanal açma çalışması yüzünden her şekilde zarar edeceksiniz demektir. Bu durumun tek çaresi Bayrampaşa kanal açma hizmetlerinden yararlanmak olacaktır.

Tüm bölge halkı gibi siz de tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma ve kanal açma hizmetlerinden cihazlı ve makineli olarak yararlanın kara geçin. 10 yıldır bölgesinde hizmet veren Star Tesisat firması, yapacağı işlemlerde hem en kolaylığı hem de garantiyi bir arada sunmaktadır. Son sistem teknolojik cihazlar ile her türlü gerçekleştiren Star tesisat firması yaptığı kaliteli çalışmalarla sizin de yıldızınız olacak.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ