Baymak Kombi Su Eksiltiyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Baymak Kombi Su Eksiltiyor 11 Kasım 2015

Baymak Kombi Su Eksiltiyor

Baymak kombi su eksiltiyor durumlarında basınç değerlerinde ani ve sürekli olarak düşüklük yaşanır. Özellikle de kombi basınç değerleri 1,5 bar basıncın altına düşer. Bu gibi durumlar aylık veya daha uzun sürelerde olması normaldir. Fakat basınç değişim durumları haftada bir veya her gün olursa, sistemde bir arıza var demektir. Ani basınç değişimlerinde ve basınç düşmelerinde kombi kendine korumaya almak için ve asla işlem görmez. Baymak kombi su eksiltiyor sorunlarda acil olarak profesyonel destek alınmalıdır. Aksi takdirde sorun daha da büyür ve onarılması zor bir duruma döner.

  • Baymak kombi su eksiltiyor durumlarında doğal gaz tesisat borularında su kaçağı problemleri oluşmuş olabilir. Bu su kaçakları bazen açıkta olan borularda olduğu gibi bazı durumlarda da duvarların altındaki borularda gerçekleşebiliyor.
  • Aşırı su akışlarından ve su ısısından dolayı boruların belli bölümlerinde delinmeler meydana gelmektedir. Bu delinmelerden ise su sızıntıları oluşur ve yapının duvarlarına su dolar.

Su Kaçağı Problemlerinde Erken Müdahale Çok Önemlidir

Baymak kombi su eksiltiyor sorunlarında yapılması gereken işlem ise ilk olarak termal kameralar ile duvarların üzerinden kaçak olan boruların araması yapılmaktadır. Bu cihaz sayesinde kırma dökme işlemleri olmadan su kaçak alanları bulunabilmektedir. Bulunan bu alanlara ise su kaçağı bölümlerini kapatan özel kimyasal sıvılar gönderilmekte ve yine kırma dökme olmadan su kaçağı sorunu çözüme kavuşturulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ