Baykan Kombi Işık Yanıp Sönüyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Baykan Kombi Işık Yanıp Sönüyor 11 Kasım 2015

Baykan Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Kombiler tarafından verilen hata kodlarını çok dikkatli bir biçimde incelemek gerekmektedir. Hata kodları konusunda hassas davranılırsa bir problem meydana gelse bile tüm kombinin zarar görmesinden önce önlem almanız için fırsatınız olabilir. Baykan kombi ışık yanıp sönüyor uyarısı da sistem içerisinde doğru gitmeyen bazı noktaların olduğunu size yansıtmaktadır. Peki, bu tip bir uyarının altında yatan neden nedir? Baykan kombi ışık yanıp sönüyor uyarısının en temel sebeplerinden bir tanesi sistem içerisinde yer alan iyonizasyon sisteminin sorunlu olması. İyonizasyon sistemi kombi içerisinde bulunan ateşleme sistemi olarak da adlandırılabilmektedir. Bu sistemin bozuk olması Baykan kombi ışık yanıp sönüyor sorununun temelinde yatan sistemlerden bir tanesi olabilir. Bu sorunu kişilerin tek başına çözmeleri olanak dahilinde bulunmamaktadır. Mutlak suret ile profesyonel bir ekipten yardım alınması gerekmektedir. Baykan kombi ışık yanıp sönüyor uyarısına neden olabilecek diğer durumlar da şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Kombiye yeterli miktarda su akımının sağlanmaması ışık yanıp sönmesine neden olabilmektedir.
  • Kombiye bağlı olan doğalgaz vanasının kapalı olması kişilerin bu uyarı ile karşılaşmasına neden olabilecek noktalardan bir tanesidir.
  • Geri besleme sorunu ile karşı karşıya kalınması ve kombinin yeterince verimli bir biçimde çalışmıyor olması da ışık yanıp sönmesine neden olabilecek alt başlıklar arasında bulunmaktadır.

Bu seçeneklerden herhangi biri geçerli ise yetkili servisiniz ile en kısa süre içerisinde iletişime geçmelisiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ