Baxı Kombi Su Eksiltiyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Baxı Kombi Su Eksiltiyor 11 Kasım 2015

Baxı Kombi Su Eksiltiyor

Baxı kombi su eksiltiyor sorunlarında kombinin su seviyesinde sürekli bir düşme olayı yaşanır. Kombi su seviyeleri normal şartlar altında 1,5 bar değerlerinde olduğu zaman işlev görmektedir. Bu değerlerin altında kalmasında ise kombi kendini kapatacak ve hiçbir şekilde işlerlik göstermeyecektir. Kombi basıncının birkaç ayda bir düşmesi gayet olağandır. Fakat haftada bir veya günde bir kere kombi su basıncının düşmesi ve kombinin kapanması demek kesinlikle doğal gaz tesisat sistemlerinde kaçak var demektir. Doğal gaz borularında oluşan bu kaçak ve su sızıntıları Baxı kombi su eksiltiyor sorunlarını ortaya çıkaracaktır. Bu durumlarda ise sadece profesyonel işlem uygulayan cihazlı tesisat firmalarından yardım istenmelidir.

  • Baxı kombi su eksiltiyor durumlarında öncelikle sıva altında kalan doğal gaz borularında kaçak araması yapılacaktır. Boruların yüzeylerinde oluşan bu deliklerden su sızıntıları çok ince şekillerde akacaktır ve sadece termal kameralar ile bulunabilecektir.
  • Termal kameralar ile tespit edilen bu su kaçakları özel boru kapatıcı kimyasal ilaçlar ile onarılacaktır. Boruların içine sıkılan kimyasal ilaçlar boru yüzeylerinde koruma duvarları oluşturacak ve borulardaki su kaçak alanlarını yok edecektir.

Kırmadan Dökmeden Doğalgaz Su Kaçağı Tamiri Yapılabilmektedir

Baxı kombi su eksiliyor sorunlarında yapılacak olan bu şekilde kaliteli bir tamirat işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Bu şekilde yapılacak olan tamirat işleminde kesinlikle kırma dökme olmayacaktır. Üstelik bu şekilde yapılacak bir tamiratla sonradan su kaçağı durumu da olmayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ