BAŞAKŞEHİR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ, CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA BAŞAKŞEHİR İSTANBUL SU KAÇAKLARI BULMA - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

BAŞAKŞEHİR SU KAÇAĞI TESPİTİ BAŞAKŞEHİR KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİ 5 Nisan 2016

Başakşehir su kaçağı tespiti

Su kaçakları İstanbulluların sevmedikleri sorunların başında gelmektedir. Bu sorunlar genelde yazlıktan eve dönen ev sahiplerinin karşılaştığı yegane problem olabilir. Yazlıktan eve dönersiniz ve evinizi su basmıştır. Bu su basması genellikle su kaçaklarından kaynaklıdır. Problemi çözmek için yapılması gereken Başakşehir su kaçağı tespiti yaptırmak ve bunu tamir ettirmektir. Bir an önce çözüme kavuşturulması gerekir zira aksi bir durumda başınıza çok büyük sorunlar açılabilir. Her şeyden önce bütün eşyalarınızın telef olması kaçınılmazdır. He yüklü bir fatura ödemek durumunda kalır hem de eşyalarınızı yenilemek zorunda kalırsınız. Su kaçağı olduğunu anlayabilmek için basit ve temel birkaç yol bulunmaktadır. Bunlardan birkaç tanesi:

  • Kötü kokular
  • Yerde su birikintileri
  • Duvarlarda şişme
  • Su sesleri

Başakşehir Su Kaçağı

Olarak nitelendirilebilir. Bu durumda Başakşehir su kaçağı tespiti yaptırmalı ve probleminizi çözüme kavuşturmalısınız. Birçok il ve ilçede bu problem yaşansa da büyük şehirlerde tesisat işlerliyle uğraşan firmalar sayıca fazladır. Dolayısıyla firmalar arasında da rekabet söz konusudur. Ancak burada değinilmesi gereken nokta firmaların güvenirliğidir. Ne yazık ki birçok firma tesisat işlerine gereken özeni gösterememektedir. Kimse faturasının kat be kat üstü fatura ödemek istemez. İstanbul’ da yaşıyorsanız birçok alternatif firma seçeneğiniz olacaktır. Firmayı hızlı bir şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. Firmamız deneyimli uzman kadrosuyla çalışmakta, kaçakları çok kısa sürede tespit etmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmakla, tesisat konusunda garanti vermektedir.

Başakşehir Su Kaçağı Tespitinde Termal Kamera

Son yıllarda teknoloji büyük gelişim göstermiştir. Başakşehir su kaçağı tespiti yapan firmalar da bu teknolojiden faydalanarak termal kamer adını verdiğimiz sistemler kullanmaktadırlar. Eski dönemlerdeki gibi kırma ya da dökme gibi sıkıntılı işlere son veren bu sistemler işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Başakşehir su kaçağı tespitinde biz güvenin.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti için eski dönemlerde yapılan tadilat işlemleri ve özellikle kırma işlemlerinin yapılması nedeni ile eve ya da iş yerinize ekstra usta çağırmak durumunda kalmaktaydınız. Bu da size ilave masraf anlamına gelmekteydi. Bu nedenle bu tarz bir sorunla karşılaşıldığında ev sahipleri kara kara düşünerek nasıl çözeceklerini bulmaya çalışmaktaydı. Günümüzde ise birçok firma kırma işlemi olmadan su kaçağı tespiti  konusunda hizmet sunduklarını beyan etmektedirler. Star tesisat olarak sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunarken profesyonel ekibimiz ve son model akustik ses dalgası sistemimiz ile sorunu kökten çözme garantisi vermekteyiz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza Son Model Cihazlarla Çözüm Buluyoruz

Başakşehir su kaçağı tespiti konusunda ilçe halkı için sunduğumuz hizmette zaman kısıtlaması olmadan sorunu yaşadığınız her an bizlere ulaşarak hizmetimizden faydalanma şansınız bulunmaktadır. akustik ses dinleme cihazımız ile duvarları dinleyerek sızıntının ana kaynak notasını kolaylıkla tespit etmekte ve kırma işlemi yapmadan sorunu hızlı ve kolay bir şekilde çözmekteyiz.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

Ülkemizde bir çok ev bünyesinde su kaçağının oluştuğunu görebiliriz. Buna bir çok farklı durum sebep olabilir. Mesela bu durum size belediye tarafından verilmiş olan ana şebeke suyundan bile gerçekleşebilir. Star Tesisat şirketi olarak sizlere bu konu kapsamında yardımcı olabilir ve sizlerin su tesisatlarındaki kaçağı bulabiliriz. Bu konuda Başakşehir Su Kaçağı Tespiti işinde de bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Neden Ortaya Çıkabilir

Su tesisatı içinde ortaya çıkmakta olan kaçaklar su tesisatının uzun süreli kullanımı sonrasında borularda meydana gelen aşınmalar sonucunda su kaçağı oluşabilir. Ayrıca bazen tesisatın yapılması durumunda da kötü malzemeler kullanımı su kaçağına sebep olmaktadır. Bu durum sonrasında da su kaçağını tespit ederek sizlere yardımcı olmaktayız.

Pratik Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir’de ikamet eden kişilerin evlerinde oluşan tesisat problemlerine genel olarak profesyonel bir şekilde hizmet veren bir firmayız. Firma olarak kişilere tesisat konusunda  her türlü işlemlerde anında hizmeter sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler ile evlerinizde ya da iş yerlerinizde oluşan tesisat problemlerini ortadan kaldırıyor ve sizlere özel olarak tesisatınızı kullanma imkanı sunuyoruz.

Su Kaçakları

Su kaçağı durumlarınızda sizlere özel dinleme ve görüntüleme cihazlarımız ile hizmet veriyoruz. Bu şekilde evlerinizde herhangi bir hasar oluşturmadan kaçakların tespitini yapıyor ve buna uygun işlemler ile kaçaklarınıza son veriyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizim ile iletişime geçmeli ve sorununuzu detaylı bir şekilde anlatmalısınız.

Başakşehir’de Su Kaçağı Problemine Son!

Su kaçağı tespiti, en az arızanın giderilmesi kadar önemlidir. Su, kalorifer ve izolasyon ekipmanları duvarlar içinde bulunduğundan dolayı su kaçağının olmasını ve su kaçağı olan noktayı tespit etmek zor olabilmektedir.  Bu sebeple, kaçağın tespiti için deneyimli ve tecrübeli çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağının gözle görmek çoğunlukla mümkün olmadığı için kaçak olduğunu tespit etme yöntemleri, ikincil gözlemlerdir. Bunlardan en sık kullanılanı su faturası incelemesidir. Tükettiğiniz su miktarı, faturadakine eş değer değilse, binanızda kaçak olma ihtimali yüksektir. Bunun dışında musluklar kapalıyken tesisatlardan gelen su sesleri de önemli bir belirleyendir. Bir diğer belirleyen de evin belli bölgelerinde görülen rutubet ve nemdir. Şayet bu şekilde birtakım durumlar mevcutsa Başakşehir’de su kaçağı tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bilirkişi ekibimiz kaçağın kaynağını tespit ederek sorunu giderecektir.

 Başakşehir Su kaçağı tespiti Aşamasında Kullanılan Cihazlar Nelerdir?

Akustik dinleme cihazları ile su kaçağının bulunduğu boru kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Boru tespit edildikten sonra su kaçağı durumunun giderilmesi oldukça kolay bir işlem olarak bilinmektedir. Fakat temiz su tesisatında yer almayan su kaçaklarının tespit edilebilmeleri çok daha uzun sürecektir. Bu gibi durumlarda ise kameralı robotlar kullanılmaktadır. Bu işlem kaçağın yerinin tespit edilmesinde birebirdir.

Su Kaçağı Tespit Edilmesi Sırasında Tadilat Yapılıyor Mu?

Su kaçağı tespiti sırasında herhangi bir tadilat yapılmamaktadır. Firmamız kırıp dökmeden su kaçağını tespit edebilmek üzere çeşitli cihazlara sahiptir. Gürültülü ve yüksek sesli işlemler firmamızın kullanmakta olduğu teknolojik aletler sebebiyle oluşmayacak olan işlemlerdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ