Başakşehir Petek Temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Başakşehir İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

BAŞAKŞEHİR PETEK TEMİZLİĞİ UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 30 Kasım 2016

Başakşehir Petek Temizliği, Petek Temizleme Servisi

Başakşehir Petek Temizliği, Başakşehir petek temizleme hizmetleri;

Petek temizliği, hem kombinizin sağlığı hem de cebinizin sağlığı için çok önemlidir. Petekleriniz tıkalı ve kirli olduğu sürece kombinizden verim alamazsınız. Verim alamadığınız kombinizin de derecesini yükseltirsiniz. Böylece çok fazla yakıt kullanarak cebinize zarar vermiş olursunuz. Ancak petek temizliği yapılamayacak ve çok zor bir şey değildir.

Peteklerin kirliliği neye neden olur?

Peteklerdeki kirliliğin zararı cebinize olduğu gibi peteklerinize de olur. Kirli kalan peteklerde aşınma olur. Ancak Star tesisat olarak yardım etmeye hazırız. Profesyonel ve işinde tecrübeli ekibimizle petek temizliği işlemleri yapabiliriz. Bu işlemler sırasında bir makine kullanırız. Makinenin amacı titreşim yaparak peteklerinizdeki temizliği sağlamaktır. Sonrasında ise müşterinin isteğine göre kimyasallar madde kullanabiliriz. Bu kimyasal maddeler ise peteklerin içerisinde bulunan pas gibi zararlı oluşumları temizler. Kimyasallar en az 2 saat borularınızın içerisinde kalır ve sıcak su yardımıyla harekete geçirilir. Sonrasında ise makinemizin vakumu sayesinde hem kimyasal madde hem de temizlenen pislikler şirketimiz tarafından çekilir. Siz de petek tıkanıklığı derdinden kurtulmuş olursunuz.,

petek temizleme

petek temizleme

Başakşehir Petek Temizliği Yaptırmak

Star Tesisat ailesi olarak İstanbulda yer alan tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Petek temizliğinden dolayı şikayetçi olan herkes bizim ile irtibata geçip bizden uzman ellerden yardım alabilir. Genellik ile iki senede bir yapılan bu petek temizleme işlemlerinde kalitemizi ve de geçmiş yıllardaki deneyim birikimimizi kullanarak sizlerin bu sorununa yardımcı oluyoruz. Genellik ile ısınma sorunlarına karşın ortaya çıkan bu petek temizleme işlemini Başakşehir Petek Temizliği şeklinde de gerçekleştirmekteyiz. Başakşehir ilçesine de hizmet verebilmekteyiz.

Neden Petek Temizliğine İhtiyaç Duyulur

Kış aylarında bir çok kişi peteklerinden şikayetçi olurlar. Onun daha fazla ısınması gerektiğini duyan başakşehir ilçesinde oturan aileler bizler ile iletişime geçerek sorunlarına çözüm alabilirler. Bu konuda Başakşehirde petek temizliği yapabilmekteyiz.

Başakşehir Petek Temizliği En İyi Şirket

Ay sonu gelen adeta cep yakan doğalgaz faturaları vatandaşı zor durumda bırakmaktadır. Herkesin hayali olan “hem düşük fatura, hem rahat ısınmak” durumu hiçte zor değil. Tek yapmanız gereken petek temizliğinizi güvenilir ve profesyonel ellere bırakmak. Firmamız son teknoloji ürünleri kullanarak petek temizleme işleminizi kesin bir şekilde yapmaktadır. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız kaliteli hizmet anlayışıyla sizleri memnun edebilmek adına her türlü desteği sağlamaktadır.

 petek temizliği

petek temizliği

Petek Temizliğini Nasıl Yapıyoruz

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz tarafından peteklerinizde bulunan pas, kir ve biriken pislikleri son teknoloji cihazlar yardımıyla hallediyoruz. Titreşim yayan cihaz sayesinde temizledikten sonra, müşterinin onayına bağlı olarak kimyasal madde ile kesin ve daha etkili bir çözüm sunuyoruz.

Başakşehir Petek Temizleme Kimyasallı

Eğer evlerinizin odalarında ya da iş yerlerinizde bulunan peteklerin alt kısımları ısınamıyorsa, petek bakımınızın süresi çoktan gelmiş de geçiyor demektir. Zira ısınmayan petekler petek tıkanıklığını haber vermektedir. Bunu peteklerinizin tüm kısımlarını el yordamıyla kontrol ederek teşhis edebilirsiniz Şayet peteklerinizdeki ısı dağılımı eşit şekilde değilse içerde tortu kirliliği yaşanmaktadır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Öncelikle hemen belirtelim ki petek temizliğini işinin ehli olan profesyonel kişilerin yapması gerekmektedir. Evde kendi çabalarınızla yapacağınız petek temizleme tahliye vanalarında yaratabileceğiniz tahribatlar ya da hava kaçırma olaylarıyla sonuçlanabilir. Oysaki profesyonel ustalarımız ilk önce bu konuda basınçlı sularla radyatörlerin içlerini yıkar ve sonrasında da kimyasallar ayrıştırıcıları sayesinde peteklerin içinin tamamen tortulardan arınmasını sağlar.

Başakşehir Petek Temizliğini Sevdi

Petek temizliği için kullanılan cihaz havlupana bağlanır. Kalorifer ve kombinin sistemindeki tüm su boşaltılır. Boşalan su yerine cihazın haznesindeki şebeke suyu sisteme verilir. Bu şekilde cihazın borularında ve peteklerin aralarında biriken suyun temizlenmesi sağlanır. Bu ilk su banyo giderine verilir. Daha sonda cihaza tekrar temiz su konulur ve bu suya kimyasal bir madde eklenir. Bu şekilde bu kimyasal madde ile karıştırılan su ile sistem tekrar devridaim yaptırılır. Böylece peteklerdeki kirler temizlenir.

Petek Temizliği Niçin Yapılır?

Petek temizliği sayesinde kombinizin ve ısıtma sisteminiziniz verimliliğini arttırmış olursunuz. Artan verimlilikle beraber doğal gaz ve elektrik masraflarınızı da azaltmış olursunuz. Böylece petek temizliği için verdiğiniz masrafı çıkaracaksınız.

Başakşehir Petek Temizliği İçin Bize Ulaşın

Petek temizliği konusunda ihmalkar davranmamanızı ve mutlaka her yıl periyodik olarak yapılması gereken petek temizliği ve bakım – onarım işlemlerinizi gerçekleştirmenizi öneririz. Petekler evlerimizin ısınması konusunda ısıtıcı kaynaklarımızın bağlı olduğu as  elemanlardandır. Kombilerimiz ne kadar randımanlı çalışırsa çalışsın, zaman içinde bakımları gerçekleştirilmeyen peteklerin içi tortu, çamur, kireç gibi yoğuşumlarla dolar. Ve zamanla dibe çöken bu tortular radyatörlerin alt kısmında tortulanarak sirkülasyonu bozar ve bu kısımların ısınmasını engeller.

Petek Temizliği Masraflı Bir İşlem midir?

Petek temizliği sanılanın aksine oldukça ekonomiktir ve ustalarımız tarafından pratikçe çözümlenen bir sorundur. İlk olarak işleme peteklerin içinin yıkanmasıyla başlanır. Ardından s petek içleri özel kimyasallarla ilk günkü gibi temiz hale getirilir. Bu sayede petekler oldukça randımanlı olarak ısınmaya başlar.

Başakşehir Petek Temizliği

Başakşehir Petek Temizliği

Başakşehir’de Petek Temizliğinin Adresi

Kalorifer ve petek temizliği konusu ne yazık ki gerektiği ilgiyi görmüyor. Oysa yıllık olarak düzenli bakımı yapılsa ne kadar da çok tasarruf edileceğini henüz birçok kişi anlayamadı.

Kombi ve Petek Temizliği Neden Önemli?

Zamanla sıcak su tesisatınızın içindeki boru ve kaloriferler kirlenir. Bu kirler peteklerinizin daha geç ısınmasına neden olur. Daha geç ısınan petekler daha çok çalışan kombi demek olacağından, doğal gaz ve elektrik faturanız da o kadar yükselecektir. Oysa en fazla bir saatlik petek temizliği ile yapacağınız tasarruf bakım için ödeyeceğinizden daha fazla olacak. Peteklerin yıkanması sayesinde evinizin her yerindeki petekler daha çok ve eşit miktarda ısınacağı için evinizde rahatça oturup diğer odalara de geçebileceksiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ