Başakşehir Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Başakşehir Kanal Açma 27 Eylül 2015

Başakşehir Kanal Açma

Başakşehir kanal açma hizmetleri kullanılan cihazlar ve makineler sayesinde çok kısa sürelerde ve garantili olarak çözüme kavuşturulmaktadır. Tesisat problemlerinin yaşanmasında tesisat sistemlerinin eski veya yeni olmasının hiçbir önemi yoktur. Hele tıkanıklık problemlerinde bir yıllık tesisat boruları bile tıkanıklık gösterebilir. Çünkü hem gider borularında hem de kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklığın sebepleri ya kullanıcı hataları olmaktadır. Ya da bu sistemlerin döşenmesi sırasında usta hatalarından dolayı kaynaklanmaktadır. Birçok evin kullandığı bu kanal sistemlerinde genelde evlerden atılan katı maddeler tıkanıklık oluşturmaktadır. Tuvalet giderlerinden atılan orkit ve çocuk bezleri, sigara izmaritleri, gazete kâğıt parçaları gibi suda çözülmeyen maddeler kanal gider borularındaki yağlanmalar nedeniyle boru yüzeyine yapışır ve tıkanıklık oluşturur. Usta hataları ise kanalizasyon borularının döşenirken yanlış eğim vermesinden kaynaklanır. Yüzeye göre meyilli olmayan kanal boruları bir süre sonra pislik biriktirmeye başlar. Bu birikintilerin neticesinde ise tıkanıklık sorunu olur. Fakat bu tıkanıklıklar eskiden olduğu gibi uzun uğraşlar ile onarılmamaktadır. Tesisat teknolojilerinde kullanılan makineli sistemler ile tıkanıklık açmatuvalet açma, klozet açma gibi işlemler pratik bir şekilde halledilmektedir.

  • Kanalizasyon tıkanıklık problemleri kendini pis lağım kokuları ile belli eder. Tüm çevre halkı tarafından hissedilecek olan bu lağım kokusu temiz havayı bastırır ve olumsuz durumlar oluşturur.
  • Kanalizasyon sistemi tıkalı olan yapılarda bu koku gider borularından evlere de dolar ve evlerin içinde de hissedilir. Tam bu kokuların algılanmasında müdahale edilmesi şarttır. Fakat bu alanlara yapılacak müdahaleler su kaçağı bulma işlemlerinde olduğu gibi tıkanıklık açma ve kanal açma çalışmalarında da cihazlı ve makineli yöntemler ile yapılması gerekir.
  • Kanal tıkanma sorununda ki bu kokunun ardından gelecek olan sorunlar pisliklerin taşması ve geri teperek yüzeye çıkmasıdır. Bu geri tepmelerde kanalizasyon içinde yaşayan lağım fareleri de yüzeye çıkmakta ve evlerin alt katlarında, merdiven boşluklarında yuvalanmaktadır.
  • Yüzey bölümünde olan taşma işlemleri gibi apartmanların giriş katlarında ve bodrum katlarındaki dairelerin tuvalet giderlerinde de kanalizasyondan kaynaklı taşma ve pislik birikintilerinin eve dolması sorunu yaşanacaktır.
  • Profesyonel ve cihazlı hizmet veren tesisat firmaları tıpkı su kaçağı bulma yöntemlerinde kullanılan kameralı cihazlar ve robotlar ile tıkanıklık açma ve kanal açma çalışmalarını birkaç saat içinde çözüme kavuşturabilmektedir.

 

Tıkanıklık Açmanın Kolay Yolu Varken Zoru Seçmeyin

Başakşehir kanal açma çalışmalarında yukarıda anlatılan çalışma yöntemleri kullanılarak sorunlar giderilmekte ve kaliteli bir kanal tıkanıklığı açma hizmeti verilmektedir. Kanal tıkanıklığı açma işlemlerinde son sistem kameralı görüntüleme sistemleri ve tıkanıklık açıcı robotlar kullanılmaktadır. Bu robotlar tüm tıkanıklık oluşumuna sebep olan pislikleri parçalayarak en ufak parçalar halinde borulardan geçmesini sağlayacak ve dakikalar içinde tıkanıklık sorununun giderilmesini sağlayacaktır. Bu aşamanın ardından kanal açma işlemlerinde tazyikli su makineleri devreye girecektir. Bu su makineleri ile kanalların içine sular püskürtülecek ve kanal boruları tüm pislik artıklarından ve yağlanmalardan arındırılmış olacaktır. Başakşehir kanal açma hizmetlerinde yapılan bu detaylı temizlik işleminden sonra kullanıcı hatası olmaması durumunda kanalın bir daha tıkanmasının olanağı yoktur.

Yapılarda meydana gelen tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma, kanal açma, su kaçağı bulma gibi tüm tesisat tamirat işlemlerinde cihazlı ve makineli tesisat teknolojilerini kullanan Star Tesisat firmasının seçilmesi birçok açıdan avantaj sağlayacaktır. Yapılan tüm tesisat çalışmaları öncelikle garantili olacaktır. Kullanıcı hatası olmaması durumunda yapılan işlemler firma garantisi altında olacaktır. Yapılan tüm işlerin maliyetleri düşük olacağı gibi tesisat tamiratları da gün içinde halledilmiş olacaktır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ