BARBAROS SU KAÇAĞI TESPİTİ - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

BARBAROS SU KAÇAĞI TESPİTİ 29 Şubat 2016

BARBAROS SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su akar yolunu bulur diye boşuna dememiş atalarımız. Konutlarımızda zamanla küçük çaplı deprem doğal afet ya da kalitesiz malzeme gibi sebeplerden zamanla çatlaklar vb. eskimeler meydana gelebilir. İşte tamda bunun sonunca su akar yolunu bulur ve evinizde su kaçağı açığa çıkar. Bir yandan iyi bir yandan masraf gibi gelse de evlerimiz için önemli bir yeri vardır su tesisatının. Su kaçağı genelde bu durumlar evimizin mutfak, banyo ve tuvaletinin duvar veya tavanlarında ayrıca en üst kattaki üzerinde çatı bulunan dairelerde ortaya çıkar.

İstanbul ülkemizin en çok nüfuslu olan şehrimizdir. Bunun gibi su kaçağı sorunlara çokça karşılaşasımızdır. Bağcılar, Barbaros su kaçağı tespiti sorununa çözüm sunan birçok firma vardır. Tek sorun bu firmaların istediğimiz hizmeti sunup sunamayacağını bulmaktır. Buna karar verirken bizim bakmamız gereken ilk şey cihaz kullanıp kullanmadıkları olmalıdır.

BARBAROS SU KAÇAĞI TESPİTİ

Barbaros Su Kaçağı Tespiti Amatör Bir Ekiple Yapılırsa Ne Olur?

Amatörlük hizmet sektöründe her zaman kaybetmeye mahkûm kalmanızın tek sebebidir. Herkes haklı olarak en kısa zamanda en iyi çözüme ulaşmak ister. Bu sadece bu sektörde sınırlı değildir. Her sektörde olması gereken budur. Bu sektörde ne gibi şeyler amatörlüktür diye soracak olursanız. Bunlar:

  • Pislik dolayısıyla ekstra temizlik,
  • Deneme yanılma metoduyla yıkılan duvarlar,
  • Gereksiz boyutta büyük açılmış bir zemin, (banyo ve mutfakta ki fayanslardan ekstra evimizde olmaması )
  • Bu saydığım sebepler yetersiz işçilikten dolayı olmasına rağmen uzun zaman harcandığı için fazla ve haksız bir ücret talebi istenir.

Barbaros su kaçağı tespiti ve çözüm süreci Star tesisatın amatörlükten uzak sağlam kadrosuyla Bağcılar mevkiinin yüzü güldürecek.

Barbaros Su Kaçağı Tespiti Cihazlarımız

Firmamızda su kaçağı tespitinde kullandığımız cihazlarımız kendi şirketimize ait olup asla başka firma veya insanlara kiralanmamaktadır. Yüzde yüz doğru sonuçlar aldığımız rothenberger marka ürünle çalışmaktayız. Bu markayı seçmemizin nedeni ise gittiğimiz bütün su kaçağı sorunu yaşayan yerlerden yüzde yüz verim alınmış olmasıdır.  Her türlü su kaçağının yerini tespit edebildiğimiz gibi 20 metre derinliğe kadar oluşan su kaçaklarını görebilme özelliğiyle firmamız bir sıfır önde çalışmalarını yapmaktadır. İstanbul bu sektör de çok fazla firma ve tekil kişiye sahip. Bundan ötürü cihazların kalitesi ve verimi su kaçağı tespitinde tartışılır şekilde hizmet vermektedir. Barbaros su kaçağı tespiti yapılırken kendi kadromuzla ve yeni cihazlarımızla artık bu piyasada başka firmalara tartışılır sonuçlara mahal verilmeyecektir.

Barbaors Su Kaçağı Tespiti İhmal Edilirse Ne Olur?

Su kaçağı tespiti yaptırmayı ihmal etmek çok mühim bir konu değil bir şey olmaz diye düşüne bilirsiniz. Bizim zaten su kaçağı sorunumuz yok yaptırmamıza gerek yok düşüncesinden kurtulun. Her an su kaçağına maruz kalabilme riski her evin vardır. İhmal ettiğimiz takdirde:

  • Kombi suyunda fark edilir boyutta azalma
  • Sarartı ve kabarmaların oluşması
  • Nemlenme nedeniyle küf oluşumu
  • Küf yüzünden oluşan pis koku

Su tesisat sistemi her ev için çok önemlidir ve zamanla bakıma ihtiyaç duyar. Eğer o bakımı zamanında yaptırmazsanız daha büyük masraflarla size döner. Bu yüzden belirli aralıklarda su kaçağı tespiti yaptırarak hem evinizi hem de kendi sağlığınızı koruyabilirsiniz. Barbaros su kaçağı tespiti evinizin bakımı içinde önemlidir. Star tesisat güçlü ekibiyle her zaman yanınızdadır. Sizlere sunduğumuz hizmette her daim ulaşa bileceğiniz bir ekibe ve yaptığımız işin gönül rahatlığıyla garantisini verebilen bir donanımla çalışmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ