Banyodan Laminat Parkenin Altına Su Sızması - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Banyodan Laminat Parkenin Altına Su Sızması 23 Ekim 2015

Banyodan Laminat Parkenin Altına Su Sızması

Su sızıntıları ve su kaçakları evlerdeki en büyük sıkıntılardan bir tanesidir. Genellikle insanlar böyle durumlar karşısında korkarlar çünkü eski yöntemlere göre su sızıntısı durumlarında duvarlar ya da fayanslar kırılarak su sızıntılarının bulunması sağlanıyordu. Günümüzde su sızıntılarının tespiti kolaylıkla sağlanıyor ve onarımları da en az tespitleri kadar kolay oluyor. Burada teknolojinin gelişmiş olması büyük önem taşıyor.

Su sızıntılarının pek çok çeşidi vardır. Üst kattan su sızıntısı, banyo fayanslarından su sızıntıları, duvarlardan gelen su sızıntıları ve benzerleri gibi pek çok örnek verilebilir. En çok görülen su sızıntılarından biri ise banyodan laminat parkenin altına su sızmasıdır. Banyodan laminat parkenin altına su sızması evlerde en çok görülen su sızıntısı çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu su sızıntısının da çözümü yine teknolojinin hediyesi diyebileceğimiz görüntüleme sistemine sahip olan akıllı robotlar ve detektörlerdir. Banyolarda genellikle sürekli olarak temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Temizlik malzemeleri ağır kimyasallar içerdikleri için siz farkında olmadan pek çok şeye zarar verirler mesela bunlardan biri banyodan laminat parkenin altına su sızmasıdır. Temizlik malzemelerinin banyolarda sık kullanılması da su kaçağının oluşumuna neden olan etkenlerden bir tanesidir. Sürekli olarak banyolarınızı ağır kimyasallar ile temizlerseniz banyodan laminat parkenin altına su sızması durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Genellikle banyodan laminat parkenin altına su sızması sorunu hem tesisatınız açısından hem de parkeleriniz açısından kötüdür. Banyodan laminat parkenin altına su sızması bu nedenle en sorunlu tesisat arızalarından biri olarak bilinmektedir.

Banyodan Laminat Parkenin Altına Su Sızması Nasıl Tespit Edilir?

Banyodan laminat parkenin altına su sızmasının tespit edilmesi için öncelikle bazı belirtiler ortaya çıkar. Eğer banyodan laminat parkenin altına su sızması olursa parkeleriniz şişmeye başlayacaktır bu durum ile karşılaştığınızda hemen bir tesisat şirketi ile görüşmelisiniz. Tesisat şirketi banyodan laminat parkenin altına su sızmasının yerini ve kaynağını tespit ederek kısa bir süre içerisinde kameralı robotlar ile kapatılmasını sağlar. Böylelikle bu sorundan kısa bir şekilde kurtulmuş olursunuz. Ayrıca artık her yerde bu cihazlar kullanıldığı için fiyatları da oldukça uygundur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ