Banyodan laminat parkenin altına su sızması, su sızması - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Evde Laminat Parkenin Altına Su Sızması Var 15 Mart 2016

Banyodan laminat parkenin altına su sızması, bu güne kadar pek çok iş yeri ya da evlerde yaşanan, oldukça can sıkıcı bir durumdur. Banyo giderlerinden ya da fayansların arasından sızan su, zemin döşemelerine doğru süzülerek, laminat parkelerin kabarmasına ve yerinden kalkmasına sebep olmaktadır. Bu da özenle yaptırılan zemin döşemelerinin heba olması yol açan üzücü bir olaydır. Banyolardan, tuvaletlerden ya da kanalizasyon ile binalar arasında bulunan diğer atık su giderlerinden bina içine sızan suyun nedeni genellikle hatalı kullanımlardan ve ihmalkarlıklardan kaynaklanan sorunlardır. Bu sorunlar ile karşılaşıldığında ise mutlaka bu konuda hizmet veren prosfesyonel firmalardan yardım talep edilmelidir. Böylece sorunlar kolayca ortadan kalkmış olur.

Evde Banyodan Laminant Parkenin Altına Su Sızması

Binalar ile kanalizasyon arasında oluşan su kaçağı sorunları genellikle kullandığımız ürünlerin, gider hatlarında ne gibi evrelerden geçtiği bilincine sahip olmamamızdan kaynaklanmaktadır. Bütün yemek yağları, mutfak lavabolarında katılaşır ve zamanla birikerek tıkanıklıklara yol açar. Bunun dışında günlük hayatımızda mutfak giderlerine her gün bir çok katı madde göndermek durumundayız.

Evde Laminat Parkenin Altına Su Sızması Var

Bu gibi etmenlerde zamanla mutfak giderlerini kullanılmaz hale getirir. Aynı zamanda boruları çatlatır ve bina giderlerinin herhangi bir yerinde sorun oluşmasına sebebiyet vermektedir. Yine aynı şekilde banyolarda ve tuvaletlerde kullanılan sabun artıkları lavabolarda zaman içerisinde katılaşarak birikmelere ve borularda hasarlara yol açmaktadır. Banyodan laminat parkenin altına su sızması Ayrıca tuvalet kağıtlarının birikmesi ve giderlerde eritilememesi gibi sorunlarda su kaçaklarına yol açan etmenler arasındadır. Soğuk havalarda ise boruların içinde donan sular kimi zaman su borularını çatlatarak, kırılmalara ve patlamalara yol açabilmektedir. Bunun gibi daha pek çok sebepten dolayı binalarda su kaçakları ve sızıntıları yaşanmaktadır.

Banyodan laminat parkenin altına su sızması, su kaçakları sonucu yaşanabilecek en olağan durumdur. Banyo giderlerinden sızan sular kendisine bir yol çizerek maalesef yaşam alanlarımıza girer. Ayrıca bir banyodan sızan sular tavanda bulduğu boşluklardan binanın alt katına da giderek birden fazla daireye zarar verebilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşıldığında mutlaka teknolojik cihazlar kullanan ve su sızıntısı tespiti ile onarımı konusunda hizmet veren firmalar ile irtibata geçilmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ