Banyo Tıkanıklığı Nasıl Açılır - Kırmadan Banyo Tıkanıklığı Açma - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Banyo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Banyo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Banyo Tıkanıklığı Nasıl Açılır Duvarlarınızın, yeni fayanslarınızın kırılmasını istemiyorsanız şirketimizle irtibata geçerek, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Uzun yıllar kullandığınız banyonuzdan sıkılıp, bir değişiklik yapmak için, birçok araştırma yaparak, yeni bir küvete, yeni fayanslara, yeni dolaplara veya yeni bir lavaboyu yaptırmak istediniz. Bu konuda, her detayı en küçük noktasına kadar inceleyerek aldığınız ürünleri, ustaya teslim ederek, evinize yeni bir dizayn vermek için bu ürünleri teslim ettiniz. Tıkalı banyo açma işlemlerini, tespit ettiğiniz an yaptırmanız gerekmektedir, yoksa tıkanıklık ileride daha da artacak ve sizlere daha ağır masraflara neden olacaktır.

Banyoda tıkanıklığı fark ettiğiniz anda, banyo açmak için, mahallenizden tanıdığınız bir ustayı eve getirdiğiniz takdirde, yeni yapılan banyonuzda, fayanslara vurarak tıkanıklığı tespit etmeye çalıştığını göreceksiniz. Ayrıca sorunu halledebilmek için, fayansları sökmesi gerektiğini söyleyerek, yeni banyonuzu kullanmanıza dahi fırsat vermeden, yıkıp dökecektir.

Banyo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Banyo Tıkanmasının Nedeni

Banyonuzun eski olması ve uzun yıllar kullanımı neticesinde, tıkanmalar söz konusu olabilmektedir. Bu tıkanmaların sebebi genel itibariyle, gidere, suyla karışan katı maddeler, saç kılları, kağıtlar, bez parçalarıdır. Bunun yanı sıra, yeni tadilatını yaptığınız banyonuzda, ustaların, gider borularını yanlış bağlamasından veya eğimini tam vermemesinden dolayı tıkanıklıklar yaşanabilmektedir. Bu tür banyo tıkanıklığı sorunları yüzünden banyo açmak için, zahmetli bir süreçle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra uzun yıllar kullandığınız ”banyo tıkandı” ve bunun sebebini bilmiyorsanız, sorunun öncelikle kullanıcı hatalarından kaynaklandığını bilmeniz gerekmektedir.

Bu nedenle banyo tıkanıklığı açma işlemlerini ertelemeden, bize başvurmanız yapacağınız en doğru işlem olacaktır. Yeni düzenlediğiniz banyonuzda, banyom tıkandı diye şikayetçi olmanızın artık devri geçti, çünkü sizin için, en teknolojik cihazlarla banyo tıkanıklıklarını, herhangi bir tadilata izin vermeden izin vermeden çözüyoruz.

Banyo Tıkanıklığının Yarattığı Sıkıntılar

Yeni tadilat yaptırdığınız banyonuzda, yorgunluk sonrası bir duş almak istediniz, veya yeni yaptırdığınız banyonuzu, eve gelen misafirlere göstermek istediniz ancak, banyodan kötü bir koku gelmesiyle birlikte neye uğradığınızı şaşırırsınız. Yeni yapılan bir banyodan böyle kötü bir koku gelmesi oldukça can sıkıcı bir durumdur. Kokunun nereden geldiğini araştırdığınızda, banyodan kaynaklandığını tespit etmenizle birlikte tıkalı banyo nedeniyle oluşan bu kötü koku yüzünden, misafirlerinize mahcup olacağınız gibi, ayrıca bir dertle baş başa kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra, küvet giderinde oluşan tıkanmalar neticesinde, küvetten sular, banyoya taşacak, banyo fayansları ve çamaşır makineniz ıslanacaktır.

Banyo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Banyo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Banyo Tıkanıklığında Yapılan Hatalar

Bizimle irtibata geçen müşterilerimiz genelde banyo açma işlemlerine önce kendileri müdahale etmek istemektedir ve bu hususta yaptıkları araştırmada, edindikleri malzemelerle sorunun üstesinden gelebileceklerini düşünmektedirler. Ancak banyo tıkanıklığı açma işlemi sanıldığının aksine, basit bir işlem değildir. Müşterilerimiz, banyoda yaşanan tıkanmalara ilişkin banyo nasıl açılır sorusunu şirketimizle paylaşmayıp, internette yaptıkları araştırmalar neticesinde bir takım kimyasal solüsyon veya, bir takım başkaca ürünlerle karşılaşmaktadır. Büyük bir yanılgıyla bu ürünleri kullanan müşterilerimiz, en bata hatayı yapmışlardır. 

Banyo Tıkanıklığı Açmada En Uygun Çözüm

Banyo tıkanıklığı yaşıyorsanız ve bu tıkanmanın çok fazla olduğunu düşünmüyorsanız, yukarıda belirtilen, pompa veya lavabo açıcı gibi kimyasal maddelerle tıkanıklığı açmanız mümkündür. Banyo tıkanıklığı fazlaysa, banyo tıkanıklığı sorunu için, kendinizce yapacağınız işlem veya çağırdığınız herhangi bir usta neticesinde, yeni tadilatını yaptığınız banyoda sadece bir yıkıntı oluşacaktır. Bu yıkıntıyla karşılaşmamak için, yapacağınız en doğru işlemin, profesyonelleşmiş firmalarla irtibata geçmek olacaktır. Çünkü profesyonel hizmet veren firmalar, banyonuzun giderlerinde tıkanıklık söz konusu ise, ”kırmadan banyo tıkanıklığı açma” işlemini gerçekleştirerek, yeni yaptırdığınız banyonuzda sizlere, daha fazla bir masraf çıkartmazlar.

Firmamızı Ayıran Özellikler

Banyo tıkanıklığı gibi sorunlarda, artık eskisi gibi duvarları kırma gibi sıkıntılarla, sizleri baş başa bırakmıyoruz. Artık çok kolay ve çok basit yöntemlerle çözdüğümüz boru açma hizmetleri neticesinde, ekiplerimiz ”kırmadan banyo açma” işlemlerini tamamlarken, size de, sonrasında, tekrar tadilat işlemi yapmayacağınız bir banyoyu iade ediyoruz. Sıhhi Tesisat işlemlerinde lider olan firmamız, en son teknolojilerle çalışarak hizmet vermektedir. Kırmadan banyo tıkanıklığı nasıl açılır gibi işlemler profesyonellik isteyen işlerden olup, bu işlemi en doğru ellerle yapıyoruz.  Tesisat işlemlerine ilişkin birçok firma mevcuttur, ancak tıkanmış banyo açma konusunda diğer şirketlere nazaran, daha iyi hizmet verdiğimiz bir gerçektir.

Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren, ekiplerimiz en kısa sürede, adresinize gelerek, banyonuzda gereken işlemleri en uygun şekillerde çözüp, sizi maddi manevi büyük zararlardan kurtarmak için çalışmaktadır.