Banyo Tadilatı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Banyo Tadilatı 14 Aralık 2015

Banyo Tadilatı

Banyo tadilat hizmeti veren firmaların uygulamaları sayesinde kullanıcılar, estetik ve konfor beklentilerine göre kendilerine özel tasarlanmış bir banyo kullanmanın keyfini yaşayabilirler. Banyo, bir evin en önemli kısımlarından biridir. Kullanıcıların kişisel bakım işlemlerinin tümünü yaptıkları yerdir banyoları. Bu yönüyle banyolar, öncelikle sıhhi özellikleri gereğince yerine getirmelidirler. Kötü kokulardan ve kirliliklerden arındırılmalıdır. Üstelik banyoların, bunca sık ziyaret edilen bir oda oluşları nedeniyle, kişilerin günlük alışkanlarına uygun bir dekorasyona sahip olmaları önemlidir. Çünkü banyolar, evin diğer odalarına göre daha küçük alanlardır. Bu küçük alanlarda kullanıcılar çok fazla hareket gerçekleştirmek zorundalar. Banyoların kullanıcıların alışkanlıklarına, estetik ve konfor beklentilerine göre düzenlenmesi, kullanıcıların yaşam kalitesini yükseltecektir. Banyo tadilat hizmeti veren firmaların şu hizmetlerinden faydalanılabilir;

 • Fayans kırma
 • Fayans döşeme
 • Sıva yapımı
 • Su tesisatı çekilmesi
 • Elektrik tesisatının kurulması
 • Klozet ve rezervuar kurulumu
 • Duşakabin, duş teknesi, küvet kurulumu
 • Lavabo kurulumu
 • Banyo dolaplarının kurulumu
 • Banyo ısıtma sistemi kurulumu
 • Duş ve musluk kurulumu

Tüm bu hizmetlerle kullanıcılar beklentilerine uygun bir banyo kullanma imkanına ulaşabilirler. Ne var ki, bu kadar sık kullanılan bir alanın tüm tadilat işlemlerinin doğru ve eksiksiz yapılması çok önemlidir. İşçilik ve tesisat hatalarına bağlı arızalanmaların zaman içinde ortaya çıkmaları, çokça emek ve para harcanarak oluşturulan banyo alanlarında son derece çirkin sonuçlara sebep olabilirler. Özellikle atık su gider tesisatlarının sağlıklı ve eksiksiz kurulumuna özen gösterilmelidir. Atık su giderleri, özensiz tesisatlar sonucu, sık sık su kaçakları ve boru tıkanmaları ile çeşitli arızalara uğramaktadır. Bu arızalar kullanıcılar için hoş olmayan sonuçların ortaya çıkması sağlayabilir. Özellikle atık su giderlerindeki tıkanmalar sonucu klozet ve lavabolardan yükselen kirli sular, sağlığı tehdit edici unsurlar yaratmaktadır.

Banyo tadilatı yapacak firmanın, banyo tadilatı hizmetlerinde uzmanlaşmış olduğundan emin olunmalıdır. Maliyeti azaltmak için orijinal olmayan ve kullanışsız malzemelerin kullanılmasından kaçınılmalıdır. Banyo dekorasyon ve tesisatlarının uzun yıllar, güven içinde kurulumu için kaliteli ve modern malzemelerin kullanımı, kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ