Banyo Su Sızıntısı, Banyo Su Sızıntısı Oluyor, Banyo Su Sızıntısı - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Banyo Su Sızıntısı 15 Mart 2016

Banyo Su Sızıntısı ,Her geçen gün insanlığın medeniyet seviyesi giderek artmaktadır. İnsanların eğitim düzeyleri, bilgi seviyelerinin yanı sıra toplum içindeki kişisel bakımları ve temizlikleri de artık  daha önemli bir hal almış durumdadır. Bu nedenle artık insanoğlunun evlerinde en sık kullandıkları bölümlerin başında banyolar gelmektedir. Evin diğer bölümlerinden ayrı olarak fayans kaplatılan, temizliğine daha çok özen gösterilen bu bölüm yalnızca görüntüsü itibari ile değil, duvarlarının arkasında sakladıklarıyla da diğer bölümlerden farklılık göstermektedir. Evimizde ki su tesisatının büyük bir bölümü banyo duvarlarımızda gizlidir. Bu tesisatlar sisteminde yaşanacak olası bir arıza günlük hayatımızı ciddi derecede sıkıntıya sokabilir.

Banyo Su Sızıntısı

Banyo Su Sızıntısı

Banyonuzda yaşanacak sızıntıların önüne geçmek çoğu zaman pek mümkün olmamaktadır. Durumun farkına iş işten geçtikten sonra varılmaktadır. Banyo su sızıntısı problemiyle karşılaştığınızda eğer evinizin sigortası var ise derhal sigorta şartlarınızın bunu karşılayıp karşılamadığını kontrol etmenizi ve buna göre bir yol izlemenizi öneririz. Fakat eviniz sigortalı da olsa tespit ve onarım aşamalarını mutlaka yakından takip etmeniz ileriki dönemlerde aynı sıkıntıları yaşama riskinizi azaltacaktır. Eğer evinizin sigortası bulunmuyor ise banyo su sızıntısı probleminizi firmalar ile giderebilirsiniz. Çözümü için sektörde faaliyet gösteren çeşitli tesisat firmalarıyla görüşüp kıyaslama yaptıktan sonra çalışacağınız firmayı seçmenizi öneririz.

Firmaları kıyaslarken dikkat etmeniz gereken kıyaslamaların başında maliyet ve hangi yöntem ile onarım yaptıkları olmalıdır. Eski usul duvarları kırarak su kaçağı tespit ve bakım yapan firmalar size çok daha düşük rakamlı bir teklif verirken teknolojik sistemler ile çalışan firmalar biraz daha yüksek bir teklif verebilirler. Bildiğiniz üzere eski usul çalışan firmalar duvarlarınızı kırıp dökecek ve onarım işlemi bittikten sonra size daha farklı masraf kalemleri çıkaracaklardır. Bu nedenle ilk bakışta fiyatı yüksek görünen büyük ve kurumsal, modern teknikler kullanan firmaları tercih etmeniz daha hesaplı olacağı gibi size daha hızlı bir çözüm sunacaklardır.

Binanızın yeni olması, tesisatta kullanılan donanımların kaliteli olması su sızıntısı problemi yaşamayacağınızı garanti etmez. Yapılan yanlış bir montaj, unutulan bir conta başınıza sandığınızdan büyük işler açabileceğini unutmayın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ