BAKIRKÖY PETEK TEMİZLİĞİ - Cihazla Petek Temizleme Servisi Bakırköy İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

BAKIRKÖY PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 3 Ekim 2015

Bakırköy Petek Temizliği

Bakırköy petek temizliği eski faturalara göre çok düşük faturaların ve daha fazla ısınmanın mümkün olabileceği görülmüştür. Kış aylarına yaklaştığımız bu günlerde insanlar yavaş yavaş kışa hazırlık yapmaya başladırlar. Kış aylarına girerken yapılan hazırlıkların başında petek temizliği gelmelidir. İşinde bilgili ve ustalaşmış bir firmanın yapacağı petek temizliği işleminden sonra evdeki faturalar daha öncekilere göre düşüş yaşar ve az yakıtla daha çok ısınma sağlar. Uzun süredir petek temizliği yapılmayan yerde kireçlenme ve pislik birikimi görülür.

Petekler zaman içerisinde soğuk ve sıcak suya maruz kalır. Bunun sonucunda peteklerdeki kireç birikimi oldukça artar. Herhangi bir işlem yapılmazsa bu kireçler kayaç parçalarına dönüşecektir. Kayaç parçaları peteklerin alt tarafına çökerler. Peteğin altına çöken kayaç parçasının üzerine pislikler ve çamur parçaları gelerek orada birikimi artırır. Bu durumla birlikte ısınma verimi düşer ve kullanılan doğalgaz miktarı artar. Evin odaları soğuk kalacaktır. Kombide en son derece açık olsa bile peteklerde olan sıcaklık orta seviyelerde kalacaktır. Bunun sonucunda az ısınılır ve yüksek faturalar gelmesine neden olur. İstenmeyen bu durumdan kurtulmanın çözümü ise petek temizleme uygulaması yapmak olacaktır.

  • Bakırköy petek temizliği uygulamasında kaliteli petek temizlemek için kimyasallar kullanılır. Bu kimyasal petek içinde biriken ve çöken tüm pislikleri çözerek parçalamaktadır. Kullanılan kimyasal ilaçlar petekte meydana gelen kireçlenmeyi ve oluşan paslanmayı söker. Kullanılan kimyasal ilaçların kalite seviyesi petek temizliğinin ne kadar başarılı olacağının garantisi gibidir.
  • Kimyasal ilaçla sökülen bu pislikler petek temizleme makinaları tarafından alınmaktadır. Makine torbasına giren bu pislikleri isterse müşteri görebilmektedir.
  • Petek içindeki büyük pislikleri arındırdıktan sonra kalan küçük pislikler ve tozlar tazyikli su makineleri yardımıyla yıkanır. Bakırköy petek temizliği uygulaması bununla son bulmaz daha uzun süre peteğin temiz bir şekilde çalışabilmesi için peteğin içine koruyucu kimyasallar atılır.
  • Petek temizliği ile sadece peteğin sıcak olması sağlanmış olmayacak ayrıca doğal gaz borularında oluşabilecek su kaçağı engellenmiş olacaktır.

Ataşehir Petek Temizliği

Bakırköy Petek Temizliğiyle Paranız Cebinizde Kalsın

Bakırköy petek temizliğiyle birlikte kombinin sıcaklığı ne kadar düşük olursa olsun alacağınız verim maksimal olacaktır. Ancak petek temizliği hizmeti veren çok fazla firma piyasada bulunmaktadır. Bahsettiğimiz durumlardan faydalanabilmek için kaliteli hizmet veren petek temizleme firması bulunması gerekir. Eksik malzeme ve ucuz, kalitesiz ilaçlarla yapılacak olan petek temizliğinin ömrü gayet kısa olacaktır. Bu durumda gerçekleştiğinde kısa bir süre sonra petek eskisi gibi olacak ve fayda sağlayamayacaktır. Bazı petek temizleme firmaları sadece kimyasal ilaçla temizleme yapıyor. Sadece kimyasal ilaçla temizleme yapılan petek size kar sağlamaz. Bir diğer yanlış işlem sadece peteğin içine su sıkmaktır. Yapılan bu işlemler size fayda sağlamaz. Beklendiği gibi de avantaj veremez. Yapılan bu yanlış işlemler size faydası olmayacağı gibi bu işlemler için belli miktar ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Bölgede ki çoğu insan gibi sizde kaliteli hizmet için Bakırköy petek temizliğinden yardım alın.

Bakırköy petek temizliği uygulamasını, 10 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet veren Star Tesisat firması sağlar. Tesisat tamiratında son teknoloji ürünleri kullanan Star Tesisat petek temizleme işlemlerinde de yurt dışından getirttiği son teknoloji ürünleri cihazlar ve kaliteli kimyasal ilaçlar sayesinde sorunsuz bir şekilde hizmet verir. Kış geldiği zaman az para harcayarak çok ısınmak hedefindeyseniz Star Tesisat firmasını petek temizliği için çağırmak sizin için çok faydalı olacaktır. Firmamız hizmet için her zaman hazırdır. Hızlı ve makul fiyatlarla hizmet verebilmektedir.

”Bakırköy Petek Temizliği” Nasıl Yapılır?

Kimyasallar ile  yapılan Bakırköy Petek Temizliği ısınma garantisi veriyor!

Petek temizliği işlemleri detay gerektiren işlemlerdir. Detay beraberinde kesin sonucu getirir. Çünkü kesin bir sonuç alamazsanız ileride de başınız ağrıyabilir. Evde ısınamamanız ise büyük bir sorun olur. Hem ekonomik hem de manevi olarak zarar etmiş olursunuz.

Petek temizliğinin aşamaları nelerdir?

Petek temizliği yapmak için öncelikle profesyonel bir ekip çağırmanız gerekir. Star tesisat olarak aradığınız profesyonelliği sizlere sağlayabiliriz. Ekiplerimiz günün her saati hizmetinizde olacaktır. Ekiplerimizin profesyonelliği kullandıkları teçhizattan anlaşılır. Petek temizliği için kullanılan teçhizatların arasında en önemlisi vakum makinesidir. Vakum makinesiyle, ilk aşama olan buharlaştırma aşaması gerçekleştirilir. Peteklerinizin içindeki pis su, bu yöntemle giderilir. Ancak sizin de izninizi alarak temizlik detaylandırılabilir. Detaylı temizlikte ise peteklerinizi bir kimyasal aracılığıyla temizleriz. Bu kimyasal, sıcak suyla temas ettiğinde peteklerinizde bulunan pas gibi inatçı lekeleri söker. Bu yüzden kesinlikle tavsiye ederiz. Kimyasalın etkili olabilmesi için 2 saat civarında boruların içinde beklemesi gerekir. Sonrasında sıcak suyla temas ettirilen kimyasalın ve söktüğü pisliğin temizliği ise yine ekiplerimize aittir.

Kimyasallı Petek Temizliği!

Firmamız son sistem cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir. Kış aylarında cebiniz rahatlasın isterseniz biz bir telefon kadar yakınız. Hemen bizi arayın. Petek temizliği yaptırarak cebinizi rahatlatın.

Bakırköy Petek Temizliği

Petek temizliği ülkemizde genel kapsamda bir sorundur. Ancak sizlere bu konuda yardımcı olarak oldukça basit bir işlem sayesinde sizlerin evlerinizi daha güzel bir şekilde ısıtabiliyoruz. Star Tesisat ailesi olarak İstanbul da hizmet vermekteyiz. Özellik ile de bu konu kapsamında Bakırköy Petek Temizliği işlerinde de devreye biz giriyoruz. Her sene olmasa da iki senede bir peteklerinizi kontrol ettirerek onlarda sorun yaşamanızı engelleyebilirsiniz.

Bakırköy İlçesinde Neden Petek Temizleme İşlemi Gerekmektedir

Evlerinizin peteğinizden dolayı ısınmadığını düşünüyor iseniz o halde bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Peteklerinize gelen borularda biriken pis sulardan dolayı sıcak su peteğinize gelmez ve eviniz ısınmaz. İşte bu durumdan şikayetçi olan Bakırköy sakinleri Bakırköy petek temizleme işlemi için bizden yardım alabilirler.

Bakırköy Petek Temizliği En İyi Şirket

Kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız petek temizliğini profesyonel ve tecrübeli ekibiyle gerçekleştirmektedir. Peteklerinizi son teknoloji cihazlarla temizleyerek hem sizleri yüklü fatura riskinden kurtarıyoruz hem de kombiden tam verim almanızı sağlıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz

Son derece teknolojik cihazlar sayesinde petek temizliği artık çok kolay. Titreşim veren cihazlar sayesinde peteğinizde biriken kir, pas ve pislikleri temizliyor, sizlerin onayı doğrultusunda kimyasal madde kullanarak kesin bir çözüm elde etmiş oluyoruz.

Petek Temizliği Neden Önemli

Petek temizliği aslında düzenli bir şekilde yapılması gereken işlemdir. Düzenli yapılmadığı zaman kombinizden tam verim alamayacağınız için ısınamazsınız, derecesini yükseltirsiniz ve ay sonunda kabarık faturalarla karşılaşırsınız.

Bakırköy Petek Temizleme İşlemleri

Kombi arızalanmaları konusunda pek de akla gelmeyen konulardan birisi de petek bakımlarının atlanmasıdır. Zira her sene birçok kişi kombilerinin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirirken, kalorifer peteklerini temizletmek hiç de akıllarında gelmez. Oysaki aynı kombi temizleme bakım onarımı kadar, ısınma konusunda petek temizliği de büyük oranda önem taşır.

Petek Tıkanıklığı Isı Dağılımını Etkiler mi?

Her yıl kalorifer- radyatör temizliği yaptırdığınız takdirde zaman içinde kalorifer petekleriniz tıkanmaz ve kombilerinizden yeterli verim almanız dışında ısı kazancı konusunda da %30 kar elde etmiş olursunuz. Peteklerinizi temizlemeye karar verdiğinizde işinde uzman olan ve daha önce modern makineler yardımıyla petek temizliği yapmış olan ekipleri aramanızı öneririz. Zira petek temizliği hem uzmanlık gerektiren önemli bir işti, hem de kötü niyetli firmalar fiyat oynatabilmektedir. Firmamızı aradığınızda standart petek temizleme fiyatlarımızdan ve uzman ekibimizden yararlanabilirsiniz.

BakırköyPetek Temizliğine Devam Ediyor

Kışın hemen her gün çalışan ve evinizi ısıtan kombi ve peteklerinizin bakımınızı yaptırmalısınız. Çalışan her mekanik parça gibi peteklerinizin de yıllık bakımını yaptırmanız kombinizin verimini arttıracaktır. Böylece daha verimli ve daha rahat bir kış geçireceksiniz.

Petek Nasıl Temizlenir?

Petek temizliği için uzman bir ekip, özel bir cihaz ve özel bir kimyasal madde gerekir. Bu cihaza banyoda ya da banyoya en yakın kalorifer peteğine bağlanır. Önce peteğin içindeki pis su tahliye edilir. Sonrasında ise kimyasal madde ile karıştırılan su tekrar peteklerin için verilir ve peteklerin temizlenmesi sağlanır. Bu şekilde her yıl yapılan temizlik ve bakım ile sıcak su tesisatınız ve peteklerinizin ömrü uzar ve daha verimli çalışır.

Bakırköy Petek Temizliği Hizmetleri

İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere hizmet verebilecek donanıma sahip olan firmamıza 7/24 iletişim numaralarından ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Kimyasal ve robotla petek temizliği hizmeti vermekte olan firmamız, kimyasal temizleme sırasında etkili ve tıkanıklıkları oldukça hızlı açan bir ilaç kullanmaktadır. Firmamız aynı zamanda kameralı robotlar ile tıkanıklık bulunan bölgeyi belirleyerek noktasal müdahale işlemini de gerçekleştirmektedir.   

Radyatör Petek Temizliği

Petek içi tıkanıklıklar için ideal yöntemlerden biri olan radyatör ile petek temizliği işlemi sırasında çevreye herhangi bir zarar verilmemekte , çevre kırıp dökülmemektedir. Bu sebeple bu işlem ardından herhangi bir tadilat gerçekleştirmenize gerek kalmayacaktır. Uzun süreli ve verimli bir kalorifer kullanımı için peteklerinizi her ay en az 2 defa temizletmeniz tavsiye edilmektedir

Bakırköy Petek Temizliği İle Tanışıyor

Daha verimli bir kombinin sırrı daha temiz peteklerden geçer. Daha temiz bir petek için ise Bakırköy daha uygun ve alanında uzman ekibe sahip.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği kombinizin ve sisteminizin ortalama ömrünü uzatması için çok önemlidir. Petek temizlemeye gelen ekip, öncelikle şebeke vanasını kapatır. Banyo ya da banyoya en yakın peteğe cihaz bağlanır. Tüm peteklerin vanaları açılır. Cihaz önce sisteme temiz su vererek içindeki pisliklerin çıkarılmasını sağlar. Sonra özel kimyasal bir madde ile başka bir su ile karışım hazırlanır. Sonra bu karışım yine sisteme verilir. Bu şekilde borularda ve ya peteklerdeki kireçler ve diğer pislikler temizlenir. Böylece kombiniz daha verimli çalışır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ