Bakırköy Petek Temizleme - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Bakırköy Petek Temizleme 2 Ekim 2015

Bakırköy Petek Temizleme

Bakırköy petek temizleme hizmetleri ile peteklerin ısı veriminde yarı yarıya artış olurken doğal gaz fatura bedellerinde önemli düşüşler olmaktadır. Doğalgaz faturalarının yüksek gelmesinin etkeni kombinin sıcaklık ayarlarının yüksek olmasıdır. Ayarların yüksek olması ise peteklerin ısınmaması durumuna bağlıdır. Peteklerin ısınmaması ise petek içindeki kirlerden ve kireçlerden oluşmaktadır. Peteklerin içindeki bu kir birikintileri peteklerin alt bölgelerine yapışık halde bulunmaktadır. Petek demirine yapışık olan bu kireç tabaksı petek içinde normal bir ısı alışverişini engellemektedir. Petek temizliği yapılmamış peteklerin alt tarafları soğuk olurken, üst taraflarında hafif sıcaklık olur. Isı dağılımındaki bu ayarsızlıktan dolayı da oda içleri yeterince ısınmamaktadır. Bunun neticesinde ise hastalıklar görülmektedir. İnsanlar evlerde hareketsiz oldukları için ve üstlerinde mont kaşkol gibi koruyucu kıyafetler bulunmadığı için en az soğukluklardan bile etkilenecek ve hasta olacaktır. Hem kış hastalıklarından korunmak hem yüksek sıcaklık kalitesi sağlamak hem de düşük doğalgaz faturalarını mümkün kılmak için tek seçenek Bakırköy petek temizleme işlemlerinden yararlanmaktır.

  • Petek temizleme işlemlerinin başlaması için peteklerin içine kimyasal petek temizleme ilaçları atılmaktadır. Bu kimyasal ilaçlar peteğin içinde sert halde bulunan pislikleri ve kireçleri çözerek, tutundukları petek demirlerinden sökmekte ve temizlik için hazır hale getirmektedir.
  • Peteklerin içindeki kirlerin gevşemesinin ardından ise petek yıkama makineleri ile petek temizliği işlemleri başlamaktadır. Kullanılan bu petek yıkama makinelerinin son sistem güçlü cihazlar olması gerekir. Çünkü petek içindeki kaliteli temizliği bu cihazlar sağlamaktadır. Bu cihazlarda herhangi bir kalite noksanlığı işin kalitesinde de düşüş yaşanmasına neden olacaktır.
  • Petek yıkama makineleri peteklerin içindeki pislikleri aldıktan ve petek içinde yıkama yaptıktan sonra, tazyikli su makineleri ile peteklerin içi durulanır. Kalan pislik artıkları ve kireç topakları da bu saye ile peteklerin içinden çıkarılmış olunur.
  • Petek temizleme işlemlerinde petekler yerlerinden sökülmediği gibi evlere hiçbir şekilde pislik artığı dökülmez. Ev içindeki tüm peteklerin temizliği birkaç saat içinde kaliteli bir şekilde yapılarak teslim edilir.
  • Bakırköy petek temizleme işlemlerinin ardından peteklerin içine kimyasal ilaçlar uygulanır. Bu ilaçlar tamamen koruma amaçlıdır. Yapılan temizliğin uzun süre kendini koruması ve petek içinde herhangi bir pas ve kireç durumunun oluşmaması için işlem sonrasında bu koruyucu ilaçların kesinlikle peteklerin içine atılması gerekir.

Bakırköy Petek Temizleme İle Sıcak Yuvalar Düşük Faturalar

Bakırköy petek temizleme hizmetlerinin dışında da bölgede petek temizliği hizmeti veren tesisat firmaları bulunmaktadır. Petek temizleme işlemleri gerekli ve her kış başlangıcında yapılması zorunlu olduğu için birçok tesisat firması bu işlemi uygulamaktadır. Fakat son derece hatalı ve kalitesiz uygulayan tesisat firmaları da bulunmaktadır. Özellikle de cihazların ve kullanılan kimyasal ilaçların kaliteleri oldukça düşük olmaktadır. Kimyasal ilaçların kalitesi düşük olduğunda peteğin içinde pisliklerin sökülmesi tam anlamıyla yapılamıyor ve petek içinde pislik tortuları kalmaya devam ediyor. Makinelerin güçlerinin yoksun oluşu ise petek içindeki pislikleri tam çekemiyor ve peteklerin içinde pislik kalmasına neden oluyor. Bu işlemlerin ardından ise petek temizliği sadece birkaç hafta sürüyor. Bu zaman zarfının sonunda petekler eski hallerine geri dönüyor. Kaliteli ve uzun süreli petek temizliği için kesinlikle Bakırköy petek temizleme hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir.

Star Tesisat firması, su kaçağı bulma, kanal açma, tıkanıklık açma gibi her tesisat tamiratında yüksek kalitede cihazlar ve makinler ile hizmet vermektedir. Aynı tamirat kalitesini ve garantisini petek temizleme işlemlerinde de müşterileri ile buluşturmaktadır. Son derece profesyonel olarak sunulan petek temizliği işlemlerinin ardından uzun süreli sıcak ortamlar ve ucuz doğalgaz faturaları imkânı sağlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ