Bahçelievler Petek Temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Bahçelievler İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Bahçelievler Petek Temizliği 2 Ekim 2015

Bahçelievler Petek Temizliği

Bahçelievler petek temizliği hizmetleri ile düşük doğal gaz faturalarını yakalayın. Doğal gaz faturaları kış aylarında insanların en büyük giderlerini oluşturmaktadır. Bu kadar fazla doğal gaz faturası ödemek yerine petek temizleme işlemlerinden çok uygun fiyatlara yararlanmak en akıllı yol olacaktır. Çünkü petek temizleme işlemleri ile hem peteklerde yüksek ısı kalitesi yakalanacak hem de doğal gaz fatura bedellerinde % 30 oranında düşüş olacaktır. Peki, bu durum nasıl sağlanacaktır? Petekler belli bir süre temizlenmediklerinde bu süreler peteklerin yapıldığı malzemelere göre değişkenlik gösterse de ortalama süre iki yıl olarak belirlenmektedir.

İki yıldır temizlenmeyen peteklerde alt taraf ile üst taraflar arasında ısı farkları olacaktır. Bu ısı farkının nedeni ise alt tarafta biriken pislikler ve oluşan kireç parçalarıdır. Peteklerin içinde temizlenmedikleri süre zarfında çok hızlı şekilde kireç oluşumu baş gösterecektir. Bu kireçler bir süre sonra birikinti halini alacak ve peteğin alt bölümüne yapışacaktır. Kireçlerin üstüne ise pislikler ve çamurlar yığılacaktır. Bu kir tabakası da kombiden gelen ısı derecesini olduğu gibi peteğin bünyesinde dağılmasına izin vermeyecektir. Sonuçta ise peteklerden istenen ısı kaliteleri alınmayacak ve ortamlar yeteri kadar ısınmayacaktır. Bu durumlarda Bahçelievler petek temizliği hizmetlerinden yararlanmak en doğru yol olacaktır.

  • Petek temizleme işlemlerinde yüksek kalitede pislikleri sökecek ve yapıştıkları yerlerden kaldıracak kimyasal ilaçlar kullanılmaktadır. Avrupa’dan ithal edilen bu kaliteli kimyasal ilaçlar sayesinde petek içinde hiçbir pislik oluşumu kalmayacaktır.
  • Peteklerin içindeki pislikler yapıştıkları yerlerden sökülüp temizlenmek için en ufak parçalar haline getirildikten sonra petek yıkama makineleri ile peteklerin içi yıkanarak bu pislikler petek içinden çıkarılmaktadır.
  • Bahçelievler petek temizliği hizmetlerinde petek yıkandıktan sonra tazyikli su makineleri ile peteğin içi durulanmakta ve her türlü küçük kireç parçalarından ve tozlardan da arındırılmaktadır.
  • Petek içinde kaliteli bir yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra bu temizliğin uzun süre korunması gerekir. Bu korumayı ise kimyasal ilaçlar sağlayacaktır. Peteklerin içine atılan bu ilaçlar sayesinde peteğin kirlenme süresi normalden iki kat fazla uzamaktadır.

Bahçelievler Petek Temizliği İle Yüksek Isı Verimi Düşük Doğalgaz Faturası

Bahçelievler petek temizliği işlemlerinde bu kadar kaliteli cihazlar ve Avrupa kalitesinde kimyasal ilaçlar kullanılırken, bu olanaklara sahip olmayan tesisat firmaları da petek yıkama hizmeti vermektedir. Fakat bu tesisat firmalarının verdikleri hizmetler biraz yavan kalmaktadır. Bu şekilde yapılan petek temizliği işlemlerinden sonra uzun süreli temizlik, yüksek ısı verimi ve düşük doğalgaz faturası gibi imkânlar olmamaktadır. Çünkü bu temizlikler sadece göz boyamak için yapılmaktadır. Cihaz ve makine kullanımı olmadan hiçbir tesisat tamiratının yapılmayacağı gibi petek temizliği işlemleri de olmayacaktır. Kalitesiz kimyasal ilaçlar ve eksik cihazlar ile yapılan bu işlemlerin ömürleri çok kısa sürecektir. Bir hafta sonra yani petek içindeki pislikler tekrar yerlerine oturduktan sonra aynı sorunlar devam edecektir. Bu durumda ödediğiniz petek temizlik bedelleri de boş yere savrulmuş paralar olacaktır. Bu şekilde kalitesiz ve sorunlu hizmetler yerine Bahçelievler petek temizliği hizmetlerinden yararlanın kışın en şanslı kişisi siz olurken kışın en sıcak evi de sizin eviniz olsun.

Petek temizliği, su kaçağı bulma, kanal açma ve tıkanıklık açma gibi her türlü tesisat hizmetini10 yıldır İstanbul halkına sunan Star Tesisat firması, yapacağı tüm petek temizleme işlemlerinde de uzun süreli işlem garantisi vermektedir. Kaliteli kimyasal ilaçlar ile ve son teknoloji cihazlar ile yapılacak olan petek temizliği işlemlerinden sonra % 50 ısı verimi artışı sağlanırken % 30 doğalgaz faturasında düşüş yaşanacaktır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ