Bahçelievler Petek Temizleme - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Bahçelievler Petek Temizleme 2 Ekim 2015

Bahçelievler Petek Temizleme

Kış henüz gelmemişken ve soğuklar bastırmamışken Bahçelievler petek temizleme hizmetlerinden hemen yararlanın ve soğuklarda sıcacık evinizin keyfini çıkarın. Evlerin ısı yalıtımlı olması veya daha yeni yapılmış olması peteklerin pislenmeyeceği ve ısı veriminin düşük olmayacağı anlamına gelmez. Peteklerin içinde oluşan pislikler ve kireçlemeler peteklerin doğru çalışmasının önüne geçecektir. Peteklerde oluşan bu kirlenmeler peteklerin kullanım ömürlerini düşürdüğü gibi yakın vadede de zarar vermektedir. Özellikle de aile bütçesine, yüksek gelen doğal gaz faturaları ay sonu hesaplarında büyük etkiler yaratmaktadır. Doğal gaz faturalarının normalden yüksek gelmesinin tek nedeni petek temizliğinin olmamasıdır. Kirli petekler ısı verimini çok düşürdüğü ve ortamların soğuk kalmasına neden olduğu için, kişiler çareyi kombi ayarlarını yükseltmekte buluyorlar. Fakat petek kirliliği sorunu varken ne kadar da kombi ayarı yüksek olsa sağlıklı bir ısınma sağlanamayacaktır. Bu durumda ise hem kaliteli ısı alımı yapmamış olacaksınız hem de gereğinden fazla doğal gaz faturası ödeyeceksiniz.

  • Bahçelievler petek temizleme hizmetlerinde kesinlikle petekler yerlerinden sökülmeden ve evlerden çıkartılmadan birkaç saat içinde temizliği yapılarak teslim edilmektedir. Gelişen tesisat teknolojileri sayesinde birkaç saat içinde halledilen petek temizleme işlemlerinde ortamlara kesinlikle pislik bulaşmamakta ve işlemler tamamen makineler ile yapılmaktadır.
  • Petek temizleme işlemlerinde ilk önemli noktayı kullanılan petek kimyasallarının kalitesi oluşturacaktır. Kaliteli petek temizleme kimyasallarının kullanılması demek temizliğin de kaliteli olacağı anlamına gelmektedir.
  • Petek temizliği hizmeti veren birçok tesisat firması orijinal ve yüksek kalitede kimyasal ilaçlar yerine daha düşük kaliteli ilaçlar ile petek temizliği hizmeti verdiği için temizlikten istenen randıman alınamıyor.
  • Petek temizleme kimyasallarının kalitesiz olduğu gibi kullanılan cihazlar da sorunlu veya eksik olmaktadır. Özellikle de petek yıkama makinelerinin ve tazyikli su makinelerinin torklarındaki düşüklük petek içinde iyi bir temizlik işlemi uygulanmamasına neden olmaktadır.
  • Kalitesiz kimyasal ilaçlar ve eksik malzemeler ile yapılan petek temizliği işlemlerinde istenen sonuç alınamayacağı gibi temizlik ücretlerinin de boş yere ödeneceğinin unutulmaması gerekir. Bu yüzden hizmet alımı yapılacak tesisat firmasının çok iyi araştırılması ve gerekli tüm bilgilerin önceden öğrenilmesi gerekir.

Bahçelievler Petek Temizleme İşlemleri İle Kışı En Rahat Siz Geçirin

Bahçelievler petek temizleme hizmetlerinde kullanılan tüm kimyasal ilaçlar ve petek yıkama makineleri Avrupa standartlarında üretilen ve dünyada tesisat sektöründe kullanılan cihazlardır. Petek temizleme işlemlerinde ilk olarak peteklerin içine kaliteli kimyasal sıvılar atılmaktadır. Bu kimyasal ilaçlar petek içinde oluşan her türlü yapışmış pisliği ve kireçleri parçalayarak temizlenmesi için uygun hale getirmektedir. Petek içinde pislikler dirençsiz hale geldikten sonra petek yıkama makineleri ile peteklerin içi yıkanarak bu pislikler çıkartılır. Pisliklerin çıkartılmasının ardından ise peteğin içi yüksek basınçlı su makineleri ile yıkanır ve temizlik işlemi başarılı bir şekilde yapılmış olunur. Fakat profesyonel hizmet kalitesini yakalamış olan Bahçelievler petek temizleme servisi peteklerin yıkanmasından sonra peteğin içine koruyucu kimyasal ilaçlar uygulamaktadır. Koruyucu kimyasal ilaçlar sayesinde petek içindeki temizlik çok uzun süre dayanıklı hale getirilmekte ve ısı verimi hep yüksek olmaktadır. Bu koruyucu ilaçlar aynı zamanda petek içinde oluşan paslanmanın ve kireç durumlarının da önüne geçmektedir.

Hem Bahçelievler petek temizleme hizmetlerini hem de İstanbul geneline tesisat hizmeti veren Star Tesisat firması kaliteli hizmet anlayışı ile en karlı petek temizleme işlemlerini sunmaktadır. 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Star Tesisat firması artık profesyonellik sınırlarını aşarak son sistem tesisat teknolojileri, uzman ekipler ve kaliteli kimyasal ilaçlar ile yapacağı petek temizliği işlemlerinde kış boyunca sıcak ortamların ve ucuz doğal gaz faturalarının garantisini vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ