BAĞCILAR KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA, CİHAZLA TIKANIKLIK AÇMA BAĞCILAR İSTANBUL TIKANIKLIĞI AÇMA - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

BAĞCILAR TIKANIKLIK AÇMA BAĞCILAR KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ 30 Kasım 2016

Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcılar Tıkanıklık açma ile İstanbul her bölgesinde hizmet sağlayabiliyoruz. Hizmet sağlayabildiğimiz bölgelerden biri de Bağcılar. Tıkanıklıklar hayatınızı cehenneme çevirebilir. Özellikle tuvalet tıkanıklıkları son derece rahatsız edicidir. Ancak Star tesisat olarak tıkanıklık açma işlemlerini kolayca halledebiliriz.

Tıkanıklık nasıl açılır?

Tıkanıklık açmak eskiden çok zordu. Ancak şimdilerde tıkanıklık açmak oldukça kolaylaştı. Kameralı sistem veya sonar sistemle tıkanıklık tespit edilebiliyor ve açma işlemi tespit işleminden daha kısa bile sürebiliyor. Tıkanıklığı tespit ederken ekiplerimiz, kamera yardımıyla tıkanan borunun içerisini görebiliyorlar. Gördükleri borunun içerisinde de tıkanıklığa neyin sebep olduğunu bulup anında giderebiliyorlar. Sonar sistemde ise son derece hassas dinleme aletler sayesinde, borudan gelen sesi dinliyorlar. Bu dinleme işlemi sonucunda ise sesin yankı yapmadığı yerde tıkanıklık olduğunu anlayabiliyorlar. Ancak yine de tıkanıklığın boyutu, yapılacak işlemi etkileyebiliyor. Küçük tıkanıklıklar kimyasal maddelerle açılabilirken, büyük tıkanıklıklarda biraz daha profesyonel işlemlerin uygulanması gerekiyor. Tıkanıklık küçük de olsa büyük de olsa gün içinde çözebileceğimiz bir sorun. Tespit işlemi sırasında da hiçbir tadilata gerek duymuyoruz.

Bağcılar Tıkanıklık açma kırmadan

Star Tesisat ailesi olarak lavabo ya da giderlerde sık sık rastlanılan tıkanıklık açma işlemlerinde de sizlere yardımcı olmaktayız. Özellik ile İstanbul da hizmet verdiğimizden ötürü buradaki ilçelerde faaliyetlerde bulunuyoruz. Bağcılar Tıkanıklık açma işlerimizde evlerindeki lavaboları tıkanmış olan kişilerin sorunlarını çözmekteyiz. Ayrıca bu lavabo tıkanıklıkları tüm apartmana da dağılarak tüm apartmanın büyük bir sorunu haline gelmektedir.

Tıkanıklık Açma Konusunda Nasıl Bir Uygulama Kullanıyoruz

Diğer tesisat şirketlerine göre biz Bağcılar lavaboda Tıkanıklık açma işlerinde biz bazı yerleri kırıp dökmeden işlemlerimizi gerçekleştirdik. Bu konuda uzman kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz bu işlemler sırasında robot yöntemini kullanarak tıkanıklıkları açmaktayız. Bu sayede hem evlerdeki borularda hem de apartmanın geneline yayılan borulardaki tıkanıklıkları çözerek sizleri bu sorundan kurtarıyoruz.

Bağcılar Tıkanıklık Açma En İyi Şirket

Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan banyo ve tuvalet tıkanıklıkları çok can sıkıcı bir durum olmaktadır. Yaydığı pis kokuyla birlikte rahatsızlığı katlayan tıkanıklıkları profesyonel ekibimizle çok kısa sürede açmaktayız. Gelişen teknoloji sayesinde tıkanıklıkları hiçbir şekilde kırmadan, zarar vermeden açmaktayız. Tıkanıklığın nerede bulunduğunu teknolojik kameralı cihazlar yardımıyla tespit ettiğimiz için hiçbir şekilde kırıp dökmeden işlemimizi tamamlıyoruz.

Tıkanıklıkları Neden En Kısa Sürede Açmalıyız?

Sağlıklı bir tesisat sistemi için tıkanıklıkları en kısa sürede açmalıyız. Bu durumda zaman çok önemlidir. Tıkanıklığın nerede olduğunu bulmak için sürekli kırmak yerine firmamız kameralı cihazlar sayesinde çok kısa sürede tıkanıklığı tespit edip sıkıntıyı ortadan kaldırıyor.

Bağcılar’da Tıkanıklık Açma

Hemen her konutun başına gelen tıkanıklık problemini yaşamışsınızdır. Tıkanıklık problemini çözmek için birkaç basit ve kolay yöntem uygulayabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Yöntemleri Nelerdir?

Mutfak lavabosu tıkanmışsa yapacağınız birkaç basit yöntem ile bu sorunu çözebilirsiniz. Bir bardak karbonat ve bir bardak sirkeyi lavaboya dökün. Yarım saat kadar lavabonun ağzını kapatın. Daha sonra 2 litre kadar kaynar su dökün ve ılık su ile pompalayın. Ya da klozet tıkanmışsa klozet için kullanılan özel pompalar var, onları kullanabilirsiniz. Ancak klozet için özel üretilen pompaların çalışması için bir miktar su gerekir. Ya da banyo gideri tıkanmışsa gider açma tellerini kullanarak giderinizi açabilirsiniz. Veya kimyasal açıcıları kullanabilirsiniz.

Bağcılar Tıkanıklık açma İşlemi

Tıkanıklık açmak üzere Bağcılar şubesinin kullanmakta olduğu ilaçlar, petek tıkanıklıkların giderilebilmesi üzere bire birdir. Uzaklık, yakınlık fark etmeden sizlere standart fiyatlarda hizmet verebilen firmalardan biri olan firma, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek üzere özel ve verimli sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak olan ilaçlar kullanmaktadır. Tıkanıklık oluşumunun başlıca nedenleri; kir, toz , deri parçaları , yabancı cisimler gibi unsurların petek içerisinde birikmesi durumudur.

Tıkanıklık Oluşumuna Sebebiyet Veren Unsurlar

Tıkanıklık oluşumuna sebebiyet veren birçok neden olabilir. Fakat tıkanıklık açma işlemi sırasında karşımıza çıkan yaygın unsurların kir ,toz ve yabancı cisimler oldukları bilinmektedir. Bazı durumlarda peteğiniz içerisine sıkışan herhangi bir nesne de peteğin ısı verme oranını azaltabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ