BAĞCILAR PETEK TEMİZLİĞİ - Cihazla Petek Temizleme Servisi Bağcılar İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

BAĞCILAR PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 2 Ekim 2015

Bağcılar Petek Temizliği

Bağcılar petek temizliği işlemleri ile daha düşük doğal gaz faturaları daha yüksek ısınma kalitesi mümkün hale gelmektedir. Kışa girdiğimiz şu aylar içinde insanlar artık kış hazırlıklarını hızlandırdılar. Kış hazırlıkları içinde yapılması gereken ilk iş ise petek temizliği işlemleridir. Profesyonel bir tesisat firmasının vereceği petek yıkama işleminden sonra ısı verimleri artış gösterecek ve doğalgaz kullanım miktarı azalacaktır. Uzun süre temizlik yapılmayan peteklerde oldukça fazla kireçleme ve pislik birikintisi olur. Petekler sıcak ve soğuk su ile oldukça fazla karşılaşır.

Bu durumdan dolayı da kireç oluşumu bir hayli fazla olacaktır. Zamanla bu kireçler çoğalarak kayaç parçası halini alır. Bu kayaç parçaları da peteklerin alt bölümlerine yapışırlar. Kayaç parçalarının üstüne ise çamurlaşma ve peteğin içindeki her türlü pislik birikintisi gelerek bu bölümdeki yığılmayı fazlalaştırır. Bunun sonucunda ise petekten istenen ısı verimi alınmaz. Ortamlar hep soğuk kalırken doğal gaz kullanım miktarı artacaktır. Kombinin son ısı ayarında bile orta ölçekli bir petek ısısı alınacaktır. Bu durumda da hem az ısınılmış hem de fazla doğal gaz faturası ödenmiş olacak. Bu durumun önüne geçmenin tek yolu ise petek temizleme işlemleri olacaktır.

  • Bağcılar petek temizliği işlemlerinde kullanılan kaliteli petek temizleme kimyasalları ile peteklerin içindeki tüm pislikler tutundukları yerlerden sökülerek parçalanmaktadır. Kimyasal ilaç petek içindeki tüm kireçleri ve paslanmayı söker ve temizlenmesine yardımcı olur. Bu kimyasal ilacın kalitesi petek temizliğinin de kalitesini belirlemektedir.
  • Kimyasal ilacın uygulanmasının ardından ise petek temizleme makineleri ile peteklerin içindeki bu pislikler makineye alınmaktadır. Makinenin torbasında biriken bu pislikler müşteri tarafından da görülmektedir.
  • Peteğin içindeki tüm kaba pislikler giderildikten sonra ise kalan artık pislikler ve tozlar için basınçlı su makineleri ile petek içinde yıkama yapılmaktadır. Bu yıkamanın ardından ise Bağcılar petek temizliği hizmetlerinde peteğin içine, temizliği çok uzun süreler koruyacak olan koruyucu kimyasallar atılır.
  • Petek temizliği işlemleri ile doğalgaz tesisat sistemi de korunmuş olacaktır. Temiz petekler sayesinde doğal gaz borularında su kaçağı gibi bir arıza meydana gelmesi önlenmiş olunur.

Parasının Kıymetini Bilenler Bağcılar Petek Temizliği İle Avantajlı Konuma Geçiyor

Bağcılar petek temizliği işlemleri sayesinde en düşük kombi ayarında bile en yüksek sıcaklıkta verime alabileceksiniz. Fakat piyasada birçok petek temizleme hizmeti veren tesisat firması bulunmaktadır. Bu avantajları yakalamanız için kaliteli bir petek temizliği işlemi olması gerekir. Kalitesiz ilaçlar ve eksik malzemeler ile yapılan petek temizleme işlemleri uzun ömürlü olmuyor ve birkaç hafta sonra petekler eski haline geri dönüyor. Çünkü birçok tesisat firması sadece kimyasal ilaçlar ile petek temizleme işlemi uyguladıklarını söylüyorlar. Petek temizliğinde sadece kimyasal ilaçlar ile işlem uygulanmaz. Bu ilaçlar sadece peteğin içindeki kirlilik oluşturan malzemeleri temizlik için uygun hale getirmektedir. Diğer bir hatalı işlem ise peteğin içine su sıkarak temizleme yapmaktadır. Bu işlemler tamamen hatalı olduğu gibi hiçbir avantaj da sağlamayacaktır. Üstüne üstlük boş yere bir de petek temizleme ücretleri ödemiş olacaksınız. Tüm bölge halkı gibi size avantaj sağlayacak tek hizmet olan Bağcılar petek temizliği hizmetlerinden yaralanın rahat edin.

Bağcılar petek temizliği hizmetlerini, 10 yıldır İstanbul genelinde tesisat hizmeti veren Star Tesisat firması tarafından verilmektedir. Tesisat tamiratlarında tamamen bilgisayarlı ve cihazlı sistemler ile işlem uygulayan Star Tesisat firması petek temizleme işlemlerinde de Avrupa kalitesinde cihazlar ve kimyasal ilaçlar ile hizmet vermektedir. Kışın düşük doğal gaz faturaları yüksek ısı kalitesi arıyorsanız başvurmanız gereken tek adres Star Tesisat firmasıdır.

Bağcılar Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Bağcılar Petek Temizliği Star Tesisat Firması, detaylar için lütfen arayınız. 

Petek temizliği son derece önemlidir ve evinizin ısınmasında yararlıdır. Temiz olmayan petekler yüzünden evinizde istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Ancak petek temizliği yapılırken de dikkat etmeniz gereken hususlar varır.

Petek temizliğinde nelere dikkat edilmelidir?

Petek temizliği, piyasadaki birçok firma tarafından yapıldığı söylenen bir işlemdir. Ancak Star tesisat olarak petek temizliğinin en etkili yöntemini kullanmaktayız. Bu etkili yöntem ise makine yardımıyla uygulanan yöntemdir. Petek açılması işlemi için çağırdığınız ekibimiz ilk olarak peteklerinizde titreşim yardımıyla temizleme yapacaktır. Bu temizleme pis suyu çıkaracaktır. Ancak peteklerin kirlenmesinin tek nedeni pis su değildir. Bu işlemden sonra ise belirli bir kimyasal madde ile sizin isteğinize bağlı olarak işleme devam edilir. Kimyasal maddenin koruyucu özelliği vardır. Aynı zamanda kirlenen borulardaki pasları da temizler ve peteklerinizin içini yeniymiş gibi düzeltir. Borularınıza gönderilen kimyasal ise şirketimizin kullandığı makine tarafından çekilir. Kimyasal çekimi sırasında peteklerinizde, kimyasalların biriktirdiği pislikler de alınır. Böyle petekleriniz pisliklerden ve kirlerden arındırılmış olur.

Ataşehir Petek Temizliği

Bağcılar Petek Temizliği Yaptırmak

Her sene özellik ile de kış aylarına girilmesi ile insanlar petekleri konusunda endişe içine girerler. Ancak bu konuda gerekli yardımı biz sayesinde alabilecekler ve peteklerinin içlerindeki kirli sulardan kurtulabilecekler. Star Tesisat ailesi olarak İstanbul ve ilçelerindeki her evin petek temizliğini yapabiliriz. Yıl içinde biriken kirler peteğin içini çürüteceğinden dolayı bu konuda bizim gibi uzmanlardan yardım almanız gerekmektedir. Bağcılar Petek Temizliği kapsamında siz arayın biz gelip sizin sorununuzu çözelim.

Petek Temizliğinin Önemi Nedir

İstanbul da yer alan bağcılar ilçesi için yaptığımız bağcılar petek temizleme işlemi sayesinde kış döneminde peteklerinizin ve de kombinizin daha randımanlı bir şekilde çalışmasını sağlayabiliriz. İçindeki kirli suyu alınan petekler daha çabuk ısınacak ve sizleri kışın rahat ettirecektir.

Bağcılar Petek Temizliği En İyi Şirket

İstanbul’un her yerinde hizmet veren firmamız Bağcılar’da yaşayan vatandaşlarımıza da petek temizliği hizmeti sunmaktadır. Petek temizliğinizi yaptırarak kombinizden tam verim alabileceğiniz gibi, düşük yakıt kullanarak ısınacağınız için ay sonunda gelecek olan kabarık faturalarla karşılaşmazsınız.

Petek Temizliğinin Önemi

Profesyonel bir ekip ve teknolojik cihazlarla gerçekleştirdiğimiz petek temizliği sayesinde kombilerinizden tam verim alabilirsiniz. Peteklerinizde biriken kir, pas ve pisliklerin birikmesi sonucu kombiden gelen ısıyı rahat bir şekilde yayamayacağı için ısınabilmek amacıyla kombinizin derecesini yükseltmek zorunda kalırsınız. Bizler teknolojik cihazlarımızla bu kirleri temizliyor, müşterilerimizin onayı doğrultusunda ekibimizin önerdiği yöntem olan kimyasal madde kullanarak kesin ve net bir çözüm elde ediyoruz.

Ataşehir Petek Temizliği

Bağcılar Petek Temizleme Sayesinde Randımanlı Isının

Malum kış aylarının içine girdik ve zemheri soğukları da yaşanmaya başlandı. Eğer senelik petek bakımlarınızı yaptırmadıysanız, hemen yaptırmanızı öneririz. Zira petek bakımları da en azından kombi bakımları kadar önemlidir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Eğer ısınmayan ve sağır petekleriniz varsa ve aynı zamanda diğer taraftan çok yüksek doğalgaz faturaları ödüyorsanız da petekleriniz tıkanmış demektir. Petekler çok uzun yıllar temizlenmediğinden ya da yörenin su değerlerinin kireçli, tortulu pis olmasına bağlı olarak daha kısa sürelerde tıkanabilir. Fakat her şeye rağmen evlerinizin içinin kış aylarında üst seviyede ısınmasınız istiyorsanız mutlaka en azından yılda bir kez petek bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Petek temizliği fiyatları oldukça ekonomiktir ve aynısı zamanda temizlik süresi standart büyüklükteki bir evde 2 saati geçmemektedir.

Bağcılar Petek Temizliğine Alıştı

Petek temizliği ile yapılan tasarrufun farkına varanlar her yıl kış gelmeden bunu yaptırıyorlar. Bu şekilde her kış büyük miktarda elektrik ve doğal gaz tasarrufu yapıyorlar. Petek temizliği ile yapılan bakım sayesinde peteklerinizin kullanım ömrü ve peteklerinizin verimliliği artar.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petek temizlerken önce cihaz banyodaki peteğe bağlanır. Tüm kaloriferdeki su boşaltılır. Sonrasında sisteme ilk su verilerek kaba pislikler temizlenir ve cihazın haznesinden banyo giderine atılır. İkinci suda ise kimyasal bir madde kullanılarak daha derin temizlik yapılır. Bu kimyasal madde biriken kireçleri ve ince kirleri sökerek daha derinlemesine bir temizlik sağlar. Bu şekilde petekleriniz daha  çabuk ısınır ve verimliliği artar.

Bağcılar Petek Temizliği İçin Yanınızdayız

Petek temizliği aynı kombi bakım ya da tesisat konusunda gösterdiğiniz önemin gösterilmesi gereken bir diğer noktalardandır. Zira yıllık petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde %50 ye varan bir ısı kaybına ve bir o kadar da maddi kayba uğramış olursunuz.

Petek Temizliği Etrafa Zarar Veren Bir İş midir?

Petek temizliği ortalama büyüklükteki bir evde azami2 saatte tamamlanabilecek olan bir iştir. Zira petek içi tesisatında temiz su bir kere çevrilerek öncesinde petekler yüzeysel kirlerinden arındırılır ve ardından da kimyasal petek temizleme cihazı sayesinde de metal aksama asla zarar vermeyecek olan bir kimyasal petek içinde dolaştırılarak bu kez inatçı kirlerin arınması sağlanır(tortular, kireç, çamur v.b. partiküller)

Ataşehir Petek Temizliği

Bağcılarda Petek Temizliği Size Çok Yakın

Kışın doğal gaz ve elektrikten tasarruf etmenin en kolay yollarından biri olan petek temizliği işinde, Bağcılar ve çevresinde kaliteli ve hızlı servis sağlıyoruz. Her yıl kombinizin bakımını periyodik olarak yapmanız doğrudur. Ancak yeterli olması için peteklerinizi ve sıcak su tesisatını da temizletmeniz gerekiyor.

Kombi Petekleri Nasıl Temizlenir?

Özel makinası ile petek temizliği için kullanılan bir kimyasal madde kullanılır. Banyodaki havlupan petek ile bağlantıları yapılan makine ile sisteme kimyasal madde ile karıştırılan su verilir. Bu arada kombi ve vanaları kapatılıp tüm peteklerin vanaları da açılır. Kimyasal su sistemde dolaşır ve tüm pislikleri temizler. Cihaz haznesindeki kimyasal suyu kendi pompası ile dolaştırır ve pis suyu da tuvalet giderine akar.

Bağcılar Petek Temizliği İçin Yanınızdayız

Petek temizliği aynı kombi bakım ya da tesisat konusunda gösterdiğiniz önemin gösterilmesi gereken bir diğer noktalardandır. Zira yıllık petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde %50 ye varan bir ısı kaybına ve bir o kadar da maddi kayba uğramış olursunuz.

Petek Temizliği Etrafa Zarar Veren Bir İş midir?

Petek temizliği ortalama büyüklükteki bir evde azami2 saatte tamamlanabilecek olan bir iştir. Zira petek içi tesisatında temiz su bir kere çevrilerek öncesinde petekler yüzeysel kirlerinden arındırılır ve ardından da kimyasal petek temizleme cihazı sayesinde de metal aksama asla zarar vermeyecek olan bir kimyasal petek içinde dolaştırılarak bu kez inatçı kirlerin arınması sağlanır(tortular, kireç, çamur v.b. partiküller)

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ