Bağcılar Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Bağcılar Kanal Açma 27 Eylül 2015

Bağcılar Kanal Açma

Kanal tıkanıklıkları oluşturduğu pislikler ve çıkardığı pis kokular ile tüm çevre halkını rahatsız etmesin diye Bağcılar kanal açma çalışmaları aynı gün içinde kaliteli bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Artık eskiden olduğu gibi tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozetaçma çalışmalar günlerce sürememektedir. Tesisat teknolojileri sayesinde bu işlemlerin hepsi saatlik çalışmalar sonucu çözüme kavuşturulmaktadır. Bu kaliteli hizmet ve sorunsuz tesisat tamiratları için tek yapmanız gereken ise cihazlı ve makineli tesisat hizmetleri veren firmaları seçmek olacaktır. Yoksa bölgede hala eski yöntemler ile hizmet veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Bu firmalar işlemlerini tamamen usta odaklı yaptıkları için yeterli derecede kalite sağlayamazlar. Üstelik en e ufak tesisat probleminde bile kırma dökme işlemleri uyguladıkları için tamirat masrafları son derece yüksek olmaktadır. Gelişen teknolojik çağda kaliteli hizmet almak mümkünken hem de daha uygun fiyatlardan, bu eski ve ilkel yöntemler kesinlikle tercih edilmemelidir. Unutmayın ki tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, kanal açma, petek yıkama ve tüm tesisat tamiratları cihazlı ve makineli yöntemler ile daha kolay, daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı olmaktadır.

  • Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklıklara hemen müdahale edilmesi gerekir. Yoksa bu tıkanıklık problemi gittikçe artan ve neticede taşmalara ve geri tepmelere neden olacaktır.
  • Kanal tıkanıklık problemlerinde kötü kokular tüm çevreye rahatsızlık verirken, kanalizasyon sistemini kullanan binaların ilk katlarında taşmalar ve pislik birikintilerin geri tepmesi görülecektir.
  • Üst kat dairelerde ise ev içinden hissedilecek ve kaynağı gider boruları olan pis kokular oluşacaktır. Yani kanalizasyondan gelen pis kokulara cam pencereyi kapayarak çözüm bulamazsınız. Direk evinizin içinde bu pis kokuları hissedersiniz.
  • Kanalizasyonda oluşan bu tıkanıklık sorunlarında eğer, pislik atıcı motorlu pompa kullanan bir tesisat firması müdahale ederse sadece biraz zaman kazanılmış olur. Tıkanıklığın ana nedeni ortadan kaldırılmayıp yüzeysel bir işlem olduğu için en yakın zamanda tekrar tıkanıklık yaşanacaktır. Hatta oluşacak bu tıkanıklık daha büyük boyutlu olacaktır.
  • Yazının başında da belirtildiği gibi tıkanıklık açma, kanal açma ve su kaçağı bulma gibi tüm kırma dökme işlemlerine neden olan tesisat arızaları cihazlarla yapıldığı zaman kırmadan ve dökmeden garantili bir şekilde onarılmaktadır.

 

Sorun Tıkanıklıksa Çözüm Cihazlı Yöntem Kullanan Tesisat Firmalarıdır

Bağcılar kanal açma çalışmalarında kullanılan bu teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklığın raddesi ne olursa olsun, sorun birkaç saat içinde çözüme kavuşturulmakta ve gerekli tüm bakımları yapılmaktadır. Tamiratların bu kadar kısa sürede bitmesi ve makineler ile yapılması işçilik ücretlerini düşürdüğü gibi tamirat masraflarında da indirim olmasını sağlamaktadır. Kanal açma işlemlerinde tıkanıklık açıldıktan sonra kanalın tazyikli su makineleri ile kesinlikle yıkanması gerekir. Bu durum kanal tıkanıklığının önüne geçecektir. Yıkanma işleminde kanal borularında oluşan her türlü yağlanma ve artık maddeler temizlendiği için tıkanıklığın ana nedeni ortadan kaldırılmaktadır. Bağcılar kanal açma çalışmalarında işlem sırası tıkanıklık açılmasının ardından yıkama yapılması ve yıkanan kanal içinin görüntülerinin müşteri onayına sunulması ile son bulmaktadır.

Tıkanıklık açma tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma, kanal açma gibi tüm tesisat tamirat işlemlerinde Star Tesisat firması cihazlı ve makineli sistemler ile tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Her türlü tesisat arızasında başvurulması gereken tek firma olan Star tesisat firması tamiratlarını gün içinde çözüme kavuşturmakta ve kullanıcı hatası olmaması durumunda uzun yıllar firma garantisi vermektedir. Üstelik yapılan işlemler kısa sürdüğü için de tüm tamirat masrafları piyasanın altında rakamlara yapıldığı gibi tamirat işleminin ardından gelişecek her türlü sorunda da servis imkânı ve teknik destek sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ