Avrupa Yakası Su Kaçağı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Avrupa Yakası Su Kaçağı 23 Ekim 2015

Avrupa Yakası Su Kaçağı 

Avrupa yakası su kaçağı tespiti ve onarımı işlemlerinde son sistem tesisat teknolojileri ile hizmet verilmektedir. Günümüzde iki şekilde su kaçağı tespiti ve onarımı yapılmaktadır. bu işlemlerden biri eski yöntemler kullanılarak yapılan yani kırma dökme sonucu yapılan tamiratlardır. Diğeri ise Avrupa yakası su kaçağı hizmetlerinde olduğu gibi cihazlı sistemler ise su kaçaklarının tespiti ve onarımı işlemleridir. Bu cihaz sistemleri sayesinde yapıdaki tüm su kaçakları tespit edilmekte ve kaliteli bir şekilde onarımı yapılmaktadır. Tesisat borularında kaynaklanan su kaçak problemlerinde kaçak bölgelerinin hepsi bulunmalıdır. Bu çok önemli bir noktadır. Çünkü cihaz kullanımı olmayan ya da kalitesiz cihaz sistemleri kullanan tesisat firmaları tüm su kaçaklarını eksiksiz olarak bulamamaktadır. Kullanılan cihazların sinyal seviyeleri düşük olduğu zaman borulardaki su damlamaları veya boruların yıpranmış yerleri tam olarak bulunamamaktadır. Fakat Avrupa yakası su kaçağı tespiti ve onarım işlemlerinde son sistem Japon teknolojisi ile üretilmiş cihazlar kullanılmakta ve % 100 kesin sonuçlar alınmaktadır. Avrupa yakası su kaçağı tespiti ve su kaçağı onarım işlemleri özetle şu şekillerde gerçekleştirilmektedir.

  • Avrupa yakası su kaçağı tespiti işlemlerinde kameralı görüntüleme sistemleri ve sinyal güçleri çok yüksek olan akustik dinleme makineleri kullanılmaktadır.
  • Avrupa yakası su kaçağı onarım işlemlerinde ise çok yüksek kalitelerde imal edilmiş olan kaçak kapatıcı kimyasallar kullanılmaktadır.
  • İşlemlerin başlaması için öncelikle Akustik dinleme cihazları ile tesisat borularının gömülü olduğu duvarlarda ve fayanslarda dinlemeler yapılmaktadır. Bu dinlemelerde su kaçağı olan bölgelerden sinyaller alınmakta ve su kaçak bölgeleri noktasal olarak tespit edilmektedir.
Avrupa Yakası Su Kaçağı

Avrupa Yakası Su Kaçağı

Su Kaçağı Tespitinde de Onarımında da Kırma Dökme Yapılmamaktadır

Avrupa yakası su kaçağı tespiti işlemlerinde dinleme yapıldıktan sonra belirlenen su kaçak bölgelerine kameralı görüntüleme sistemleri gönderilmektedir. Yüksek görüntü kalitesi sunan bu kameralar sayesinde borunun içindeki hasar net bir şekilde görülmekte ve boruya ne kadar kimyasal ilaç uygulanacağı belirlenmektedir. Avrupa yakası su kaçağı tamiri işlemelerinde kullanılan kimyasal ilaçlar boru yüzeyinde sarmal bir çeper oluşturmakta ve borudaki tüm su kaçak bölgelerini kapatmaktadır. Bu sayede sonradan oluşacak olan su kaçaklarının da önüne geçilmiş olmaktadır. Avrupa yakası su kaçağı tespiti ve tamiratı sırasında hiçbir duvarda kırma işlemi uygulanmadığı için hem zamandan tasarruf edilmektedir hem de tespit ve onarım ücretleri çok düşük rakamlar olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ