AVCILAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ, CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA AVCILAR İSTANBUL SU KAÇAKLARI BULMA - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

AVCILAR SU KAÇAĞI TESPİTİ AVCILAR KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA SERVİSİ 28 Şubat 2016

Avcılar Su Kaçağı Tespiti: Yılların çabası ve emeğiyle aldığınız yeni bir dairede her şeyin kusursuz olmasını beklemek, en haklı talebinizdir. Yeni dairenizin tesisat sisteminin kusursuz çalışması, elektrik aksamlarının kusursuz olması, duvarlarda çatlak veya kırıklar olmaması, konforlu bir hayata adım attığınızın göstergesidir. Ancak aldığınız bu yeni dairede, kullandığınız su tesisatlarında zaman içerisinde çürümeler, yabancı maddeler neticesinde tıkanmalar görülebilmektedir.

Bu tıkanmalardan dolayı, pis ve atık su, giderlerden akmamakta, zaman içerisinde evinize doğru akmaktadır. Bunun yanı sıra eskiyen borularınızda oluşan çatlak ve kırıklardan dolayı, gözünüzle göremediğiniz noktalarda su kaçakları olabilmektedir. Kafanızı yukarıya kaldırıp, tavanda siyah noktaların oluştuğunu, boyaların kabararak yerinden kalktığını ve tavandan damlayan sular neticesinde sıkıntılar yaşayabilmektesiniz. Bunun yanı sıra müstakil bir binada yaşamıyorsanız, binada yaşayan komşularınızla da sorun yaşamanız olasıdır. Alt katınızda yaşayan komşunuz, banyodan su geliyor diye size şikayette bulunduğunda, çözüm ve öneriler konusunda tek başına yapacağınız işlemler yetersiz kalabilmektedir. Bu nedenle İstanbul ve Avcılar su kaçağı tespiti işlemleri için bizi tercih etmektedir.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Yıllarca yaptığınız kullanımlar neticesinde, su tesisatında oluşan hatalar neticesinde, çözüm önerilerini araştırarak, kendimizce yaptığınız işlemler yanlıştır. Sıkıntılı bir durumu, yanlış bir şekilde çözmek, sıkıntıyı ortadan kaldırmayacağı gibi, ileriki günlerde daha ağır masrafların sizi beklediği anlamına da gelmektedir. Tek başınıza yapacağınız tadilat işlemlerinden dolayı,

  • Sorunun kaynağını tam olarak tespit etmeniz mümkün olmadığından, kullanacağınız malzemeler neticesinde, borulara daha fazla zarar verebilirsiniz. Boruların kırılmasına neden olan müşterilerimiz, duvarların kırılması ve boruların değişmesi neticesinde daha ağır masraflarla karşılaşabilirsiniz.
  • Su kaçağının olduğunu anladığınız anda, ilk yapacağınız iş, geçmişten tanıdığınız bir ustayı alıp eve getirmektir. Bu usta eline aldığı, klasik tadilat malzemeleri ile kaçağın olduğu noktayı tespit etmek için çalışsa da, aslında yaptığı işlemin kaçak tespiti ile alakası yoktur. Tesisat ustası kaçağı bulduğunu düşündükten sonra, fayansları yerinden söküp, incelediği borularda kaçak olmadığını fark edince, kaçak yok diye durumu size bildirip, dairenizden ayrılır. Ancak sonraki manzara hiç içler açıcı olmayacaktır. Çünkü sizi dağınık bir daire, ve yeniden düzenlenmesi gereken bir duvar beklemektedir. Su kaçağını çözemediğiniz gibi, inşaata dönüşen bir daire ile karşılaşmak, stresli günler yaşamanıza sebep olabilmektedir.
  • Tadilat işlemlerini sürekli olarak ertelemeniz halinde, kaçağın bulunduğu alan daha da büyüyecektir. Ayrıca kullanmadığınız halde boşa akan sudan dolayı faturalarınıza ödediğiniz meblağ daha da artacaktır. Bu nedenle tadilat işlemlerini ertelemek oldukça yanlış ve hatalıdır.

Bu yanlış ve hatalı işlemleri yapmamanız adına, teknolojinin tüm imkanlarını, uzman ve profesyonel ekipleriyle kullanan şirketimiz, Avcılar su kaçağı tespiti işlemlerini size ağır masraflar çıkarmadan çözmektedir.

 

Tadilat İşlemini Nasıl Yapıyoruz

Tadilat işlemlerini, evinizi veya işyerinizi kırıp dökmeden çözüyoruz. Su kaçağı tespitinde kullandığımız makineler ve robotlar sayesinde, boruların içini duvarları kırmadan görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca Avcılar su kaçağı tespiti işlemlerinde size masraf çıkartmıyoruz. Bu görüntüleme işlemi neticesinde kaçağın nerede olduğunu tam anlamıyla tespit ediyoruz. Daha sonra kaynaştırmaya yarayan kimyasallar ile borularınızda su kaçağı olmasının önüne geçiyoruz. Su kaçağı tespiti işlemini bu denli kolay ve sizlere herhangi bir masraf çıkarmadan çözen ekiplerimiz, boruların sağlamlığını kontrol ederek evinizi size ilk günkü konforuyla iade etmektedir. Bu nedenle İstanbul ve çevresinde yaşıyorsanız, su kaçağı tespiti için şirketimizi tercih etmeniz halinde, gayet uygun bir hizmet sizleri bekliyor olacaktır.

Neden Biz ?

Çünkü yaptığımız işe özen gösteriyoruz. Hiçbir şekilde eksik veya noksan çalışmıyoruz. Profesyonel ekiplerle çalışıyor ve diğer firmalara nazaran sizlere daha uygun fiyatlarla tadilat işlemlerini sunuyoruz. Avcılar su kaçağı tespiti konusunda bizi tercih etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin de bizi tercih ederek, doğru, hızlı ve kaliteli hizmet alması için, bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.

AvcılarSu Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunu günümüzde birçok evde ya da iş yerinde yaşanan bir sıkıntı olmaktadır. Star Tesisat olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde Avcılar su kaçağı tespiti konusunda da ilçe halkı için son model cihazlarımız ve işinde uzman olan ekibimizde ev ve iş yerlerinizde kırma dökme işlemi yapmadan sorunları çözümler bulmaktayız. Su kaçağı sorunu eski yeni fark etmeden tüm binalarda yaşanabilen bir sorun olmaktadır. Eski tesisat sistemlerinde boruların bakımının yapılmaması ve eskimesinden kaynaklı sorun yaşanırken yeni olan binalarda yer alan tesisatlarda da suyun basınçlı akmasından kaynaklı sızıntı sorunu yaşanmaktadır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza Son Model Cihazlarla Çözüm Buluyoruz

Avcılar su kaçağı problemlerinizde bizlere ulaşarak sorunlarınızı gidermek konusunda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Kullandığımız son model cihazlarla eviniz ya da iş yerinizde kırma dökme işlemi yapmadan sorunlu alanlar tespit edilmekte ve problem çözülmektedir. Özellikle kullandığımız akustik dinleme cihazı ile birlikte tüm duvarlar dinlenmekte ve sorunun ana kaynağı kolaylıkla tespit edilmektedir. Böylelikle evinizde ekstra bir tadilat işi çıkmamaktadır.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

Star Tesisatolarak sizlerin su kaçakları konusundaki sıkıntılarınızı giderebilir ve de böylece sizi bu sorundan kurtarabilmekteyiz. Bina ve de iş yerlerinde meydana gelmekte olan bu su kaçakları genellik ile su tesisatları içinde meydana gelen basit sorunlardan meydana gelmektedir. Bunun başında da tesisat içindeki su borularının zamana bağlı olarak kullanım süresinin dolması ve böylece zaman içinde çatlaması gelmektedir. Bu yüzden devreye biz girerek Avcılar Su Kaçağı Tespiti için bu su borusunu tespit etmekteyiz.

Su Kaçağı Tespit Edilirken Nasıl Yöntemler Kullanılır

Su Kaçakları tespit edilmesi aslında günümüz şartlarına göre oldukça kolaydır. Gelişen teknolojiden dolayı bu konudaki alternatifler iyileşmiştir. Akustik dinleme cihazı kamera sistemi ve de termal kamera sistemi yardımları ile bu konuyu çözüme kavuşturmaktayız.

Hızlı Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Tesisatlar genel olarak insanların başına zaman zaman su kaçağı, tıkanma gibi problemler oluşturur. Bu problemlerin nedenleri genellikle kullanım hataları olabilmektedir. Bu hatalar genel olarak problemlerinizde zamanla büyümeye de neden olabilmektedir. Özellikle kendi imkanlarınız ile müdahale etmeniz sorunları direk olarak büyütecek ve sizlere çok daha fazla masraf açacaktır. Bu yüzden tesisat problemlerinizde profesyonel hizmet almalısınız.

Tesisat Firmamız

Firmamız sizlerin tesisat problemlerini ortadan kaldırmak ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için kurulmuş bir firmadır. Firmamızdan hizmet alabilmek için iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişim kurduğunuzda adres bilgilerinizi ve tesisat probleminizi belirtmeniz gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz sizlerin adresine gelecek ve pratik bir şekilde tesisat problemlerinize son verecektir.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti İçin Telefonlarınızı Bekliyoruz

Su kaçağı tespiti işlemi eskiden hem kat maliklerini hem de ustaları neredeyse çıldırma noktasına getirebilecek olan bir işti. Metrekarelerce büyük alanlarda, çekilmiş sıvalı duvarların ardında saklanan su kaçakları eskiden tabiri yerindeyse ustalarla ’kaç oyunu kovala ‘oynatırdı. Bu yüzden kimi zaman tüm yer karoları yerinden sökülür ve banyo ya da mutfakların altı üstüne gelirdi.

Su Kaçağı Tespitinde Akustik Dedektörlerin Önemi

Oysa şimdi elimizde modern ve teknolojik cihazlarımız bulunuyor. Artık evlerinizdeki su kaçakları bulma konusunda çekineceğiniz bir durum yok. Zira lüzumsuz sıva ya da seramik karolarının kırılmasına günümüzde gerek kalmıyor. Artık ellerimizde tutarak ilerlediğimiz  akustik cihazlar sayesinde,  banyo ya da mutfaklarınızda  adım adım ilerleyerek suyun akış noktasını anında ve kolayca enseleyebiliyoruz.

Avcılar Su kaçağı tespiti Fiyatları Nasıl?

Su kaçağı tespiti sırasında teknolojik cihazlardan faydalanılmaktadır. Bu durum müşterileri fiyat açısından korkutmakta olan bir durum olarak bilinmektedir. Fakat cihaz tipinin işlem fiyatlandırması ile ilişkisi bulunmamaktadır. Firmamızın uygulamakta olduğu standart fiyatlandırmalar sebebiyle işlem ne şekilde yapılırsa yapılsın ödemeniz gereken tutar farklılık göstermeyecektir.

Alt Komşunuza Sizden Su Mu Akıyor?

Bu durum sizlerin komşularınızdan çeşitli şikayetler almanıza sebebiyet verebilecek olan bir durumdur. Bu sebeple hem kendi memnuniyetiniz hem de alt komşunuzun memnuniyeti için gerekli tespit işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Su kaçağı tespiti yapmadan su kaçağından kurtulmanız durumu mümkün değildir. Bu sebeple konu hakkında uzman olan bireylerden destek almanız gerekmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ