Avcılar Petek Temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Avcılar İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

AVCILAR PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 5 Ekim 2015

Avcılar Petek Temizliği

Avcılar petek temizliği için verilen hizmetlerde petek ısılarında en az yarı yarıya artış meydana gelirken doğal gaz kullanımda önemli düşüşler meydana gelmektedir. Kış aylarına yaklaştığımız bu günlerde yapılan hazırlıklar içerisine petek temizliğini ilk sıraya almanız gerekmektedir. Bunu nedeni ise pislik oluşan peteklerde çok daha fazla faturaların gelmesidir. Doğal gaz yakıtının çok kullanılmasıyla faturalar yüksek gelmektedir. Yakıtın çok kullanılması ısınmayan evde kombi ayarının yükseltilmesidir. Ayarın yükseltilmesi peteklerin ısınmaması sebebiyle olur. Petekler içinde oluşan kireçlenme ve pislik birikiminden dolayı istenildiği gibi ısınmaz.

Peteklerde oluşan pislikler dibe çöker ve peteklere yapışır. Bu pislikler ısı alış verişine engel olduğundan dolayı petekler ısınmakta zorlanır. Alt tarafta biriken pislikler peteğin alt kısmının ısınmasını engeller ve sadece üst kısımda sıcaklık olur. Yeterli ısıya ulaşamayan petekler evdeki odaların soğuk olmasına neden olur. Evde yaşayan insanların hastalanmasına sebep olabilir. Peteklerin veriminin yüksek olması ve düşük doğal gaz faturası ödemek istiyorsanız Avcılar petek temizliği yapan ekiplere ulaşabilirsiniz.

  • Petek temizliği için ilk önce petek içinde dibe çöken kireç ve pislikleri ayırmakla başlar. Bunun için kimyasal maddeler kullanılır. Kullanılan kimyasal maddeler peteklerdeki pisliği yapıştığı yerden ayırır. Ayrıca petekte meydana gelen paslanmayı da çözecektir.
  • Petek içindeki pisliklerin ayrışmasından sonra petek yıkama makineleri kullanılır. Bu makineler petek içindeki büyük parçaları temizler. Kullanılan petek yıkama makinelerin çok güçlü olması gerekir. Makine torku düşük ise tam olarak petek temizleme işlemi gerçekleşmez. Böle bir durumda pisliklerin bir kısmı petek içinde kalır.
  • Petek temizleme makineleri ile işlem bittikten sonra, kalan küçük pislikler ve tozlar için yüksek basınçlı su makineleri kullanılır. Yüksek basınca sahip bu cihazlar durulamayı gerçekleştirir ve kalan pislikleri temizler.
  • Bu işlemler sırasında petekler bulunduğu yerden çıkarılmaz. Çıkarılmadan yapılan bu işlemlerde su akıtma ve etrafa zarar verilme görülmez. Çünkü makineler peteğe bağlanır ve kısa sürede temizlik gerçekleşir.
  • Avcılar petek temizliğinde yapılanlar bununla bitmez. Bunlarla bitecek olursa petekte kısa süre sonra pislik birikimi olmaya başlar. Bunun olmaması için peteğin içine kimyasal ilaçlar atılır. Bu ilaçlar peteğin uzun süre sorunsuzca yüksek verimle çalışmasına zemin hazırlar. Kullanılan koruyucu kimyasalların kalitesi işin de kalitesini belirler.

Avcılar Petek Temizliği İşlemiyle Evler Isınıyor

Avcılar petek temizliği bölgesinde kaliteli hizmet verdiğini iddia eden birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu firmaların birçoğu kalitesiz kimyasal ilaçlar kullanıyor. Kullanılan bu kalitesiz ilaçlar kısa süre sonra peteklerin eskisi gibi verimin düşmesine neden olur. Bazı firmalar ise düşük torka sahip petek temizleme makineleri kullanıyor. Tüm kullanılan bu cihazlar yapılan temizliğin kalitesini belirleyeceği için genelde başarısızlıkla sonuçlanıyor. Güçsüz makineler petek içindeki pislikleri çekemiyor ve kullanılan kalitesiz kimyasal ilaçlarla belli süre sonra petekte paslanma ve kireçlenme görülüyor. Kaliteli hizmet almak istiyor ve uzun süre temizliğin gitmesini istiyorsanız Avcılar petek temizliği hizmetimize başvurmanız gerekmektedir. Yapılan temizlikte teknolojik aletler ve kaliteli kimyasal ilaçlar kullanılacağı için peteklerden alacağınız verim sizleri tatmin edecektir.

Star Tesisat Firması 10 yıldan fazla süredir İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. Karşılaştığı tesisat sorunlarına kesin tespit ve bulduğu çözümlerle müşterilerini memnun etmiştir. Petek temizliği konusunda da Star Tesisat adından söz ettirmektedir. Tecrübeli ekibi ve kullandığı cihazlar sayesinde evlere düşük fatura gelmesini sağlamaktadır. Gelen bu düşük faturaların yanında evler eskiye göre daha sıcak olmaktadır. peteklerden alınan verim en üst düzeye çıkmıştır.

Kimyasallı Avcılar Petek Temizliği

Avcılar Petek Temizliği firmamızda yapılmaktadır. Kısa sürede adresinize geliyoruz. İşlem 2 saatten az sürüyor.

Evlerdeki tesisat temizlikleri çok önemlidir. Özellikle petek temizliği, en temel ihtiyaç olan ısınmanın sağlandığı yerdir. Peteklerdeki temizliğin yapılmaması durumunda ise hem maddi hem de manevi sorunlar oluşur. Tam burada Star tesisat olarak biz devreye gireriz. Petek temizliği konusunda bize güvenebilirsiniz.

Ataşehir Petek Temizliği

Petek temizliği konusunda bize güvenmenizi sağlayan unsurlar nelerdir?

Petek temizliği ciddiye alınması gereken bir iştir. Ciddiye alınması gereken bu işte ise bizler sizin yanınızdayız. Peteklerin kirlenmesini oldukça geciktirebiliriz. Ancak bunun için birtakım işlemler yapmamız gerekir. Bu işlemlerin ilki peteklerde birikmiş olan suyun temizlenmesidir. Bu su peteklerinizde biriktikçe, ısınma miktarınız azalır. Bu yüzden yönlendirdiğimiz ekiplerimiz evinize gelerek petekleriniz temizler. Bu temizleme işlemi için de titreşimden faydalanan bir makine kullanırlar. Sonrasında ise sizin izninizle beraber kimyasal madde kullanabilirler. Peteklere enjekte edilip beklendikten sonra sıcak suyla temas ettirilen bu kimyasalların faydası önemlidir. Çünkü bu kimyasallar sayesinde peteklerinizin içi tertemiz olur. Ayrıca kimyasal madde ve çıkardığı pislikler, ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir.

En uygun fiyatlar ile verdiğimiz hizmet devam ediyor. Sizde petek temizliği konusunda cebinizi rahatlatmak istiyorsanız mutlaka bizi arayın ve farkı hissetin.,

Avcılar Petek Temizliği Yaptırın

Star Tesisat olarak biz İstanbul da hizmet vermekteyiz. Buradaki her ilçede hizmet verebildiğimiz gibi Avcılar Petek Temizliği konusunda da sizlerin yardım isteklerine yanıt vermekteyiz.

Petek temizleme işlemlerinde uzman bir ekip ile deneyimimizi birleştirerek oldukça kaliteli işler ortaya çıkarıyor ve sizlerin peteklerinizin daha kolay bir şekilde ısınmasını sağlıyoruz. Bu sayede içleri temizlenmiş olan peteklerin ömürleri de uzadığından daha uzun süreli kullanımlara sahip oluyorsunuz.

Star Tesisat Olarak Nerelerde Hizmet Vermekteyiz

Biz İstanbul da kuruluş olan bir tesisat şirketiyiz. Bu konuda petek temizleme lavabo tıkanıklık açma ya da su borularının tamiri gibi bir çok iş yapmaktayız. Avcılar Petek temizleme bostancı tıkanıklık açma tarzında her iş için bizden yardım isteyebilirsiniz. Sizlere uygun fiyatlar ile yardımcı olabiliriz.

Avcılar Petek Temizliği En İyi Şirket

Günümüzde herkesin hayalidir, az para ödeyerek çok ısınmak. Firmamız, peteklerinize yapacağı işlemlerle bu hayalinizi gerçekleştirmek adına Avcılar’da petek temizliği hizmeti vermektedir. Son derece profesyonel destek ekibimiz ve kaliteli cihazlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çabalıyoruz.

Petek Temizliğine Teknolojik Çözüm

Firmamız peteklerinizi temizlerken son teknoloji cihazların yardımını alarak kesin çözüm sağlamaktadır. Titreşimli makinelerimizle peteğin içerisinde ve borularda bulunan pislikleri temizliyor, müşterilerimizin onayı doğrultusunda kimyasal madde kullanarak kesin bir çözüm sağlıyoruz. Kimyasal temizliği müşterilerimize kesin önerdiğimiz bir yöntemdir ama onayınız olmadan bu işlemi gerçekleştirmemekteyiz.

Ataşehir Petek Temizliği

Tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız petek temizliğinizi yaparak sizlerin maddi açıdan yükünüzü azaltıyor ve kombinizden tam verim almanızı sağlıyor.

Avcılar Petek Temizliği İle Daha Sıcak

Petek temizliğinin önemini anlamak için sadece iki anahtar kelime yetecek; tasarruf ve Verimlilik. Kombinizin daha verimli çalışması için, az ödeyip çok ısınmak için siz de kombinizin yıllık bakımını yaptırıp, peteklerinizi temizletin.

Tasarruf ve Verimliliğin Petek Temizliği İle Bağlantısı Nedir?

Zamanla sudaki kireç kombinizin ve sıcak su tesisatınızın içinde birikir. Gittikçe biriken kireç ve pislik borulardaki suyun akışını engellemeye başlar. Hatta bazı durumlarda peteklerin içindeki küçük kanalları da tıkayabilir. Bu durumlarda petekler tam ısınmaz. Hatta sistemdeki su da tam dolaşamadığı için kombiniz daha çok doğal gaz harcar. İşte doğalgaz faturanızın ve buna rağmen ısınamamanızın nedenlerinden birisi budur. Diğeri ise daha çok çalışan motor yüzünden gelen elektrik faturasıdır.

Avcılar Petek Temizliği İle Daha Mutlu

Çaydanlıklarınızın içi zamanla kireçlenir. Ya da çamaşır, bulaşık makinası için yapılan deterjanlarda anlatılan su ve kireç hikâyelerini izleyin. Hepsinde su ve sudaki kirecin zararları anlatılır. Aynı şekilde bu zararlar kombi ve petek sisteminize de zarar verir. Tek fark şu ki bu sistemleri korumak için kullanacağınız bir yöntem şu an için yok.

Petek Temizliği Nasıl Sistemi Korur?

Zamanla kirlenen bu petek ve kombi sisteminizi sadece yıllık bakım ve peteklerinizi yıkatarak koruyabilirsiniz. Bu şekilde sisteme verilen zarardan kombi ve peteklerinizi korursunuz. Bu koruma ile siz ve aile bütçeniz daha rahat eder. Yapacağınız tasarruf ve kombinizin konforu sizi daha mutlu ve huzurlu hissettirir.

Avcılar Petek Temizliği  Çalışma Prensibi

İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı talep etmeden gidebilen Avcılar petek temizliği firmamız,petek temizliği sağlayabilmek üzere hizmet vermekte olan bir firmadır.Peteklerinizden yeteri kadar ısı alamadığınızda petekleri sökmek yerine konu hakkında uzman bir firma ile görüşme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Avcılar Petek Temizliği firması, petekleriniz arasında ısı geçişini önlemekte olan tortu ve kirleri en verimli şekilde temizleyecektir.

Petek Temizliği Nasıl yapılır.

Petek  temizliğine gerek duyup duymadığınıza karar verdikten sonra ilgili firma sizlerin peteklerinde birikmiş olan tortu ve kirleri özel ilaçlar ve makineler yardımıyla peteğinizden temizlerler. Kalorifer peteğiniz yeteri kadar ısı vermediğinde mutlaka alanında en iyi olan petek temizliği firmalarına başvurmanız gerekir.

Avcılar Petek Temizliği  Avantajları

Avcılar petek temizliği uygulamasından yararlanmanız durumunda soğuk kış günlerinde verimli bir ısınma deneyimi yaşarsınız. Tıkanan kalorifer petekleriniz ısının çıkışını engellerler. Bu sebeple yeteri kadar ısınama ve kalorifer yükseltmek durumunda kalırsınız. Isınamadığınız gerekçesiyle sürekli yükselttiğiniz kaloriferiniz, yüksel bir elektrik faturası ödemenize sebebiyet verebilir.

Petek Temizliği Gerekli Mi?

Petek temizliği gerekli mi? Sorusu firmamızın en sık aldığı sorulardan biridir. Zaman içerisinde petek içlerinde biriken kir , toz , böcek kalıntıları , deri parçaları ve yabancı maddeler sebebiyle petekleriniz tıkanır. Peteklerinizin tıkanması durumunda ise yeteri kadar ısınamaz ve kalorifer üzerine dokunduğunuzda ısı çıkışının oldukça az olduğunu görürsünüz. Bu gibi durumlarda mutlaka profesyonel yardım almanız gerekmektedir .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ