Avcılar Petek Temizleme - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Avcılar Petek Temizleme 5 Ekim 2015

Avcılar Petek Temizleme

Henüz kış gelmedi ve kış geldiğinde de eviniz sıcaklığının gitmesini istemiyorsanız Avcılar petek temizleme işleminden yararlanırsanız istediklerini gerçekleştirmiş olacaksınız. Evinize ısı yalıtımı yaptırmanız veya evinizin yeni inşa edilmiş olması peteklerin pis olmaması demek değildir. Petek içinde biriken kireçler ve pislikler peteğin dibine çökerek peteğin yüksek verimle çalışmasına engel olmaktadır. Petekte meydana gelen bu oluşumlar peteğin ömrünün kısa olmasına neden olur ve veriminin düşmesine sebep olur. Normal şartlarda bir ailenin ortalama yakıta ayırdığı paranın kat kat daha fazla gelmesi ailenin ekonomik durumunu çok zora sokacaktır. İçinde pislik oluşumu olan petekler ısınmada zorlandığı için bulunduğu ortamı da ısıtmaz. Çare olarak kombinin derece ayarı yükseltilir, yükseltilen kombiden beklenen verim alınamaz çünkü peteklerin ısısı normal seviyelerde kalacaktır. Petek temizliği olmayan yerlerde bu durumun önüne geçilemez. Petek temizleme işlemi yapılamayan yerde ısınamaz ve yüksek doğal gaz faturaları gelir.

  • Avcılar petek temizleme işlemlerinde petekler bulundukları yerden sökülmez ve olduğu yerde temizleme işlemi gerçekleşir. Bu işlem gelişen teknoloji sayesinde son derece hızlı ve temiz bir şekilde gerçekleşir. Kullanan cihazlar peteğe bağlandığından dolayı evin herhangi bir yerine zarar gelmez ve pislik bulaşmaz. Yapılan işlemlerin tümü makinelerin yardımıyla olmaktadır.
  • Petek temizliği sırasında kullanılan kimyasal petek temizleme işleminin ne kadar kaliteli olacağını belirler. Kullanılan kimyasallar ne kadar kalitesiyle yapılan iş o derece iyi olmaktadır.
  • Petek temizlemede bazı firmalar ucuza kaçmakta ve kalitesiz kimyasal ilaçlar kullanmaktadır. Kullanılan bu kimyasallarla yapılan temizlik sonrasında alınan verim istenildiği gibi olmaz ve zamanla petek eskisi gibi olur.
  • Temizlik için kimyasallar ne kadar önemliyse kullanılan cihazların kalitesinde o kadar önemlidir. Bazı firmalar basınçlı su makineleri ve petek yıkama makineleri düşük torkta çalışır bu durum peteğin yeteri kadar temizlenememesine neden olur.
  • Yapılan bu işlemlere çok fazla para veririz ve istenilen sonuç ortaya çıkmaz. Bunların oluşmaması için firmaların iyi araştırılması gerekir. Firmaların hangi ilaçları ve hangi makineleri kullandığına iyi bakılmalıdır.

 

Avcılar Petek Temizleme İle Sıcak Bir Kış ve Az Gelen Fatura Dönemi

Avcılar Petek Temizleme bölgesi içerisinde kullanılan cihazlar ve ilaçlar yüksek kalite ürünüdür. Bu cihazlar dünya standartlarındadır ve dünya genelinde kullanılmaktadır. Avcılar petek temizlemede ilk olarak peteğe kimyasal sıvılar enjekte edilir. Peteğin içine atılan bu kimyasal sıvılar peteğin içinde oluşan ve yapışan pislikleri olduğu yerden çözer. Çözülen pislikler ve kireçler petek yıkama makinesi sayesinde peteğin içi yıkanır. Yıkanan petekte olan bu pislikler arındırılmış olur. Yapılan bu işlemlerle temizleme işlemi son bulmaz. Avcılar petek temizleme işlemi bunla son bulursa kısa süre sonra petek eskisi gibi olur ve verimi düşer. Bunun meydana gelmemesi amacıyla peteğin içine koruyucu kimyasallar atılır. Atılan bu kimyasallar peteği uzun süre korur, kireçlenme ve paslanma da meydana gelmez.

Yapılan bu hizmetleri en iyi şekilde almak istiyor ve ekonomik bir şekilde olmasını düşünüyorsanız Star Tesisat firmasını aramanız gerekir. Star Tesisat tecrübeli ekibi ve son teknoloji ürünü cihazlarıyla sizlere kaliteli hizmet verebiliyor. Bu hizmet sırasında evinize herhangi bir zarar gelmezken gayet hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. 10 yıldan fazla süredir tesisat konusunda karşılaştığı sorunlara kesin çözüm üreten firmamız, petek temizliği içinde yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Kullanılan maddeler kalitesi ve modern cihazlarla yaptığı temizlikte uzun yıllar boyu sıkıntısız kullanım garantisi verebiliyor. Eğer düşük faturaların gelmesini ve evinizin ısısının yüksek olmasını istiyorsanız Star Tesisat firmasını aramanızda fayda vardır.

Avcılarda Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;
Ambarlı Mahallesi
Cihangir Mahallesi
Denizköşkler Mahallesi
Firuzköy Mahallesi
Gümüşpala Mahallesi
Merkez Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
Tahtakale Mahallesi
Üniversite Mahallesi
Yeşilkent Mahallesi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ