Avcılar Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Avcılar Kanal Açma 27 Eylül 2015

Avcılar Kanal Açma

Kanal tıkanıklığı sorunundan problem yaşıyorsanız eğer bu sorunun tek çözümü uygun fiyat avantajları ile Avcılar kanal açma hizmetleri ile kaliteli bir şekilde giderilmektedir. Kanalizasyonalar birden fazla daire tarafından kullanılan tesisat bağlantı alanlarıdır. Evlerin gider borularından gelen pislikler bu derin kuyu gibi alanlarda toplanır ve geniş kanal borularından geçerek, şehir merkezi lagarlarında toplanır. Kanallar bazı durumlarda tıkanıklık gösterirler. Eğer evlerden atılan pislikler katı maddeler ise ve yapışkan özellikleri varsa kanal borularında yapışık şekilde birikinti oluşturur ve tıkanıklık sorununa yol açar. Bu kullanıcı hataları dışında biriken pislikler, taş ve toprak birikintileri de tıkanıklık problemlerine yol açmaktadır. Özellikle yağmur suları ile gelen toprak atıkları ve taş parçaları bir süre sonra tıkanıklık oluşturmaktadır. Kanal tıkanıklığının açılmasında kesinlikle cihaz kullanımı gerekir. Çünkü cihaz kullanımı olmadan yapılan kanal açma çalışmaları bir süre sonra tekrardan arıza göstermektedir. Yıl içinde birkaç sefer bu problemin oluşması hem maddi açıdan hem de çekilen zorlu tamiratlardan dolayı, tüm çevreye sıkıntı yaratacaktır. Avcılar kanal açma çalışmalarında, tıkanıklık açma tuvalet açma ve klozet açma gibi tüm tesisat işlemleri robotlar ve kameralı görüntüleme sistemleri ile yapılmaktadır. Bu sistemler dışında yapılan çalışmalar genellikle tam randıman sağlamamakta ve bir süre sonra tıkanıklık problemi yaşanmaktadır. Tesisat teknolojileri ile yapılan kesin çözüm sunan kanal tıkanıklığı açma işlemleri özetle şu şekillerde olmaktadır.

  • Profesyonel tesisat firmaları teknik alt yapılarında bir hayli gelişme gösterdiği için tıkanıklıkaçma, kanal açma, su kaçağı bulma, petek yıkama gibi tüm tesisat tamirat işlemlerinden cihaz ve makine sistemleri kullanmaktadır.
  • Kanal açma işlemlerinde kullanılan ilk makine sistemi kameralı görüntüleme sistemleri olmaktadır. Tıkalı kanalın içine gönderilen bu kameralı sistemler direkt olarak tıkalı olan alanı saptamakta ve her türlü şekillerde pislik birikintilerinin boyutlarını ve nasıl bir malzemeden olduğunu göstermektedir.
  • Görülen bu bilgiler ışığında ise kanal tıkanıklığı açma robotları hazırlanmaktadır. Robotları tıkanıklık açıcı başlıkları farklılık göstermektedir. Katı cisimleri kıran daha yumuşak cisimleri parçalayan başlıklar bulunmaktadır. Kamera sayesinde bu durum hesaplanarak doğru robotlar kanal içine gönderilmektedir.
  • Kanal içinde çalışma gösteren robotlar pislikleri tamamen parçalayarak kanal içinde geçmesini sağlar. Hiçbir şekilde bu pisliklere itme veya çekme yapmaz. Bu şekilde itme veya çekme yapılan pislikler kanal borularına zarar vererek boruların patlamasına neden olmaktadır.
  • Tıkanıklık problemi halledilen kanallarda arta kalan pislikler ve yağlanmalar için de tazyikli su makineleri ile yıkama işlemleri yapılır. Bu yıkama işlemlerinin ardından ise kanal içinden temiz haldeyken görüntüler alınarak müşteri onayına sunulur.
  • Tesisat teknolojilerinde kullanılan bu cihazlar sayesinde yapılan tıkanıklık açma, kanal açma ve su kaçağı bulma gibi tüm tesisat çalışmaları uzun süreli garanti sağlamaktadır. Bir daha tıkanıklık gibi bir problem yaşanmamaktadır.

 

Garantili Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Avcılar kanal açma işlemleri bu kadar kaliteli ve profesyonel şekilde kanal açma işlemlerini gerçekleştirmekte ve sorunsuz kanal sistemlerini teslim etmektedir. Bu şekilde yapılan kanal açma işlemleri hem çalışma saati bakımından kısa olmaktadır hem de maliyet açısından son derece uygun fiyatlı tamiratlar olmaktadır. Avcılar kanal açma hizmetleri aynı zamanda uzun yıllar işlem garantisi de vermektedir.

Avcılar ve çevresi başta olmak üzere 10 yıldır 3. Bölgede hizmet veren Star Tesisat firması, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma, kanal açma gibi tesisat tamiratları başta olmak üzere tüm tesisat çalışmalarında kaliteli ve son sistem teknolojik cihazlar kullanarak hizmet vermektedir.

Avcılarda Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

Ambarlı Mahallesi
Cihangir Mahallesi
Denizköşkler Mahallesi
Firuzköy Mahallesi
Gümüşpala Mahallesi
Merkez Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
Tahtakale Mahallesi
Üniversite Mahallesi
Yeşilkent Mahallesi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ