ATAŞEHİR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ, CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA ATAŞEHİR İSTANBUL KAÇAK TESPİTİ - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

ATAŞEHİR SU KAÇAĞI TESPİTİ ATAŞEHİR KIRMADAN SU KAÇAKLARINI TESPİT ETME SERVİSİ 27 Eylül 2015

Ataşehir su kaçağı bulma konusunda birbirinden kaliteli yöntemlerin varlığından bahsedebiliriz. Özellikle de, kanal açma ile tıkanıklık açma faaliyetleri açısından oldukça sistemli bir yörünge izleyen ekipler, oluşturmuş oldukları bu tarz bir sistematik çerçevenin içerisine de müşteri odaklı bir hizmet anlayışı yerleştirmiştir. Öyle ki, su kaçağı bulma işlemlerinin günümüzde eskiye oranla çok daha teknolojik bir ekipman desteğiyle gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Kaldı ki, geçmiş yıllarda su sızıntıların tespiti açısından belli başlı problemlerle boğuşmakta olan kişiler, bu sebepten dolayı oluşan bir takım ön yargıların da önüne geçememiştir. Ancak, gerek tuvalet açma olsun gerek ise klozet açma işlemlerini de eksiksiz bir şekilde gerçekleştiren tesisat ekipleri, su kaçağı bulma aşamalarıyla mevcut kaçağı en kısa zamanda ortadan kaldırmayı başarmaktadır. Teknolojinin çağımızda gerçekten hızlı bir şekilde ilerleyişine ayak uydurmayı başaran tesisat firmaları, kanal açma ile tıkanıklık açma gibi işlemlerle birlikte, ev hanımlarının en büyük korkusu olan su sızıntılarını da rahatlıkla çözmektedir. Keza, eski dönemlerde mevcut su kaçağını tespit edebilmek adına verilen uğraşların miktarı, kimi zaman uzun günlerimizi feda etmemize sebebiyet vermekteydi. Bu günlerin yanı sıra, maddiyat açısından da zor bir döneme sürükleyen eski yöntem su kaçağı bulma yöntemlerinden, günümüzde neredeyse eser yok. Öyle ki, sistemli ve son model cihazlarla gerçekleştirilen kaçak bulma – onarma işlemleri bir bakıma insanların bu tarz aşamalarında rahat bir nefes almalarına yardımcı olmuştur. Tesisat firmaların bu yöntemleri gerçekleştirdiğinde uygulamış olduğu işlemler şu şekildedir;

  • Dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti ve onarımı
  • Kamera ile su kaçağı tespiti ve onarımı
  • Robot cihaz ile su kaçağı tespiti ve onarımı
  • Darbe yöntemi ile su kaçağı tespiti ve onarımı

 

Hızlı Su Kaçağı Tespit Etme Yöntemleri

Ataşehir su kaçağı bulma yöntemleri başlığı altında tesisat ekibinin izlemiş olduğu yollar hem kusursuz hem de sıkıntısızdır. Özellikle de kanal açma gibi oldukça titiz bir işçilik bekleyen bir işlemde bile, tespit edilen sorun kısa bir zamanlamayla giderilmektedir. Tüm bunlarla birlikte, kameralı su kaçağı tespit etme yönteminin bir hayli dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. su borusunun içerisinden ( su vanasının kapalı olduğuna dikkat edilmeli ) salınan kamerayı sakin ve sabırlı bir şekilde boruların içerisinde gezdiren ekipler, mevcut kaçağı da bu sayede rahatlıkla tespit edip onarmayı başarmaktadır. Bu yöntemin yanı sıra dinleme cihazı ile de kaçak bulma işlemleri fazlaca tercih edilmektedir. Ancak bu işlemlerde dışarıdan gelmekte olan kuru gürültünün muhakkak önüne geçilmek zorundadır. Aksi takdirde, gürültü ile karman çorman olan kaçak sesini bir türlü ayırt edemez ve sıkıntıyla uğraşmaya devam etmek zorunda kalırsınız. Bu sebepten dolayı da su kaçağı tespit aşamalarında dikkatli ve yerinde tercihler yapmak zorundasınızdır. Ataşehir su kaçağı bulma yöntemlerini bahsetmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirdiğiniz andan itibaren, ortada herhangi bir problem kalmayacaktır.

Öte yandan tıkanıklık açma, tuvalet açmakanal açma ve tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlarınızı mutlaka ama mutlaka alanında güvenilir firmalara danışmalısınız. Bu firmalar için sizlere son zamanların en verimli kanalizasyon işlemlerini yürütmekte olan Star Tesisat firmasına vermenizi tavsiye ederiz. 10 yıllık mükemmel bir tecrübe ve bu tecrübe ile birlikte en kısa zamanda çözüme kavuşan kanalizasyon işlemleri ile evlerinizde ki tüm sıkıntıları kaldırabilirsiniz. Eğer sizde eviniz ya da iş yerlerinizde su kaçağı ya da benzeri problemlerle boğuşmak zorunda kalıyorsanız. Size tavsiye ettiğimiz bu firmayı mutlaka denemelisiniz.

Ataşehir’de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

Aşık Veysel Mahallesi
Ataşehir Atatürk Mahallesi
Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Barbaros Mahallesi
Esatpasa Mahallesi
Fetıh Mahallesi
İçerenköy Mahallesi
İnönü Mahallesi Kayışdağı Mahallesi
Küçükbakkalköy Mahallesi
Mevlana Mahallesi
Mimar Sinan Mahallesi
Mustafa Kemal Mahallesi
Örnek Mahallesi
Yeni Çamlıca Mahallesi
Yeni Sahra Mahallesi
Yenişehir Mahallesi

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunlarınızda Start Tesisat olarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet sunmakta ve sorunlarınızı kırma dökme işlemi olmadan kolay bir şekilde halledebilmekteyiz.

Su kaçağı sorunları her türlü tesisat sistemlerinde karşılaşılan bir sorundur. Su tesisat sisteminin yeni ya da eski olması durumu değiştirmemektedir. Eski olan sistemlerde boruların eskimesinden bakımsızlıktan oluşan bu problem yeni sistemlerde basınçlı akan su aynı soruna neden olabilmektedir. Burada önemli olan sorunun yaşanması değil çözümüdür. Birçok firma bu konuyla ilgili hizmet sunmaktadır. Burada önemli olan ise firmanın kullandığı cihazlar ve iş yapış şeklidir. Su tesisatında oluşan kaçak tespit edildikten sonra işlem tamamlanır tamamlanmaz eve bir usta daha çağırmanız gerekebilmektedir yıkılan yerlerin düzeltilmesi için.Bu açıdanAtaşehir su kaçağı sorunlarınızda firmamızdan destek alarak sorunsuz bir şekilde probleminizin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza Son Model Cihazlarla Çözüm Buluyoruz

Ataşehir su kaçağı tespiti konusunda ilçe sakinleri için kullandığımız son model cihazlar ve çalıştığımız işinde usta ekibimiz ile evinizde kırma dökme işlemi yapmadan tüm sıkıntılı olan yerleri bularak sorunu kökünden çözmekteyiz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti Kırmadan

Gerek evlerinizdeki su tesisat borularının zamana bağlı olarak aşınması ve de yıpranması gerekse de tesisat yapımı sırasında TSE standartlarına uymamakta olan malzemelerin kullanımı nedenleri ile su kaçakları meydana gelebilir. Ayrıca ana şebeke suyundan kaynaklanmakta olan bir çok şu kaçağı da bizim tarafımızdan tespit edilmektedir. Star Tesisat ailesi olarak sizlerin bu tarz sorunlarında imdadınıza yetişir ve de İstanbulun her ilçesinde olduğu gibi AtaşehirSu Kaçağı Tespiti konusunda da bizden yardım isteyebilirsiniz.

Su Kaçaklarının Tespitinde Hangi Yöntem Kullanılır

Bir su kaçağını tespit etmek için artık teknolojinin faydalarından da yararlanmaktayız. Ayrıca özellik ile tercih ettiğimiz akustik dinleme cihazı sayesinde kesin çözüm ile sorunu bulabilmekteyiz. Eskisine nazaran daha kesin bir çözüm olan bu seçenek sayesinde sizlerin sorununu daha kısa bir şekilde çözmekteyiz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti Yapma Nasıl Yapılır? Yolları Nelerdir

Su tesisatı, kalitesine, kişilerin kullanım hatalarına ve benzer durumlara göre zaman zaman çeşitli sorunlar çıkarır. Bu sorunlardan bir tanesi de su kaçaklarıdır. Bu su kaçakları kişilerin başlarına adeta bela olan bir sıkıntıdır. Su kaçaklarında birçok firma fayanslarınızı ve duvarınızı kırarak tesisat borularında su kaçağı olan yeri araştırır. Firmamız ise sizlere su dinleme ve görüntüleme cihazları ile evinize hiçbir zarar vermeden hızlı ve pratik bir şekilde kaçaklarınızı tespit eder.

Müdahale İşlemleri

Su kaçaklarının tespitinden sonra da soruna en uygun ve nokta atışı ile müdahale eden bir firmayız. Bu şekilde en az zarar ile sizleri su kaçağı derdinden kurtarıyoruz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti ile İçiniz Rahat Olsun!

Su faturasındaki su tüketim tutarı, sizin kullandığınız miktarlarla örtüşmüyorsa, evin duvar içlerinden ya da zemininden su sesleri geliyorsa ya da bölgesel nem, rutubet ve renk değişikliği fark ediyorsanız, dairenizde su kaçağı olması ihtimali var demektir. Konu ile ilgili gerekli yardımı almak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek, sorunun tespiti ve giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Nerelerde Görülür?

Kaçağın meydana gelme noktaları, su tesisatının olduğu bölgelerdir. Fakat bunlar çoğunlukla duvar içinde ve zemin altında kaldıkları için tespiti zordur. Kaçaklar çoğunlukla; zemin döşemesinin altında, duvar arkalarında, kalorifer borularında, çatı bölgesinde ya da kombi ve klima gibi ısıtma-soğutma sistemlerinin tesisat ekipmanlarında meydana gelmektedir. Ataşehir’de oturuyorsanız ve faturanız yüksek geldiği için “acaba evde su kaçağı mı var?” diye aklınızdan geçirdiyseniz, Ataşehir su kaçağı tespiti için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ataşehir Su kaçağı tespiti Ne Kadar Sürer?

Kullanılan aletin yapısına göre bir su kaçağı tespiti yapmak en fazla 2 saat sürmektedir . Kaçak kirli su tesisatında meydana gelmediyse bu süreç daha da kısa sürecektir. Herhangi bir gürültüye neden olmadan kolaylıkla tespit edilebilen su kaçakları, hızlı ve pratik bir çözüme kavuşmanıza yardımcı olacaklardır.

Gizli Su Kaçağını Anlamanın Yolları Nelerdir?

Tüm vanaların kapalı olduğu zamanlarda su saati dönmeye devam ediyorsa gizli su kaçağı oluştuğunu anlayabilirsiniz. Rutubet kokusu ve duvarın su alması sonucunda şişmesi durumu , kombideki su barının sürekli olarak düşmesi ve parkelerinizde meydana gelen kabarmalar da gizli su kaçağını tespit etmenizde sizlere yardımcı olabilecek detaylardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ