Ataşehir Petek Temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Ataşehir İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Ataşehir Petek Temizliği 5 Ekim 2015

Ataşehir petek temizliği servisi ile uygun fiyatlı petek temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ataşehir petek temizliği hizmetimiz için Star Tesisat’a 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ataşehir petek temizliği ile birlikte az yakıtla çok ısınmanın faydalarından yararlanın. Doğal gaz faturaları kış aylarında insanları ekonomik olarak zora sokmaktadır. Yüksek doğal gaz faturalarından kurtulmak için petek temizleme işlemini uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Bunun nedeni ise petek temizliğiyle birlikte peteklerinizden daha fazla verim alacak ve eve gelen doğal gaz faturalarında %30’dan fazla düşüş olduğunu göreceksiniz. Petek temizleme süresi ortalama olarak iki yıldır ancak bu durum malzemenin kalitesine göre değişkenlik gösterir. İki yılı aşkın süredir temizlenmemiş olan peteklerde ısı alış verişinde dengesizlikler meydana gelmektedir.

Meydana gelen bu dengesizliğin ana nedeni petek içerisinde oluşan pisliklerin ve kireçlerin dibe çöküp peteğe yapışmasıdır. Bunun sonucunda petekler istenildiği gibi ısınmayacaktır. Isınmak için kombi derecesi artılır ve yüksek faturalar gelmesine neden olur. Kombinin derecesini artırmakta çözüm olmaz. Çünkü petekteki pislikler peteğin normal seviyede ısınmasına sebep olur. Isı kaybının olmasını istemiyor ve düşük fatura ödemek istiyorsanız Ataşehir petek temizliği bölgesinde yardım almanız gerekmektedir.

Ataşehir Petek Temizliği

  • Petek temizleme işlemine ilk olarak kimyasal madde kullanımıyla başlanır. Bunun nedeni ise petek içine biriken ve yapışan pisliği çözmektir. Peteğin içine atılan kimyasal ilaç belli bir süre beklendikten sonra petekteki pisliği ayrıştırır.
  • Bu işlemden sonra petekteki pislikleri almak için petek temizleme aleti kullanılır. Petek temizleme aleti peteğin içindeki katı pislikleri çeker ve torbasına biriktirir. Biriken torbadaki pislikleri ev sahibi görebilir.
  • Petek temizleme makinesiyle alınan katı pisliklerden sonra, yüksek basınçlı su aleti tozları alması ve durulama işlemini yapması için kullanılır. Yüksek basınçlı su aleti en küçük parçaya kadar temizleme yapacaktır.
  • Petek temizleme işlemi bunlarla son bulmaz. En son koruyucu kimyasal ilaçlar kullanılır. Bunun sebebi ise yapılan temizlik işleminin daha uzun süre fayda sağlamasıdır. Unutulmamalıdır ki kimyasal maddelerin kaliteli olması verilen hizmetinde kaliteli olmasını sağlar.
  • Yapılan petek temizliğinde eviniz pislenmez ve zarar görmez. Petekler sökülmeden bulunduğu yerde yapılan temizleme işleminde kullanılan cihazlar peteğe bağlanılarak işlem yapılır. Makinelerde su akıtma veya su damlatması olmaz.

Ataşehir Petek Temizliği Faydaları

Ataşehir petek temizliğinde kullanılan cihazlar dünya standartlarındadır. Dünya çapında kullanılan bu aletleri bazı temizlik hizmeti veren firmalar kullanmaz ve kalitesiz kimyasal ilaçlar kullanır. Böyle bir firmanın yaptığı temizlik sonucunda peteklerden verim alınamaz ve kısa süre içerisinde eskisi gibi olur. Bu firmaların yaptığı temizlik göz boyama amacı taşır. Makine ve cihaz kullanılmadan yapılacak temizlik hiçbir işe yaramayacaktır. Bu işlemler sonrasında doğal gaz faturasında bir değişiklik olmayacaktır. Siz ekonomik olarak rahatlamayı düşünürken temizlik parası vererek daha da çok para harcamış olursunuz. Bunların yaşanmaması için Ataşehir petek temizliği kalitesinden yararlanmanız gerekir.

Ataşehir Petek Temizliği

Star Tesisat Firması tesisat tamirinde olduğu gibi petek temizliğinde de Avrupa kalitesinde teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Tesisat tamirinde tanınmış hale gelen Star Tesisat petek temizliğinde de ismini duyurmaya devam etmektedir. Uzmanlaşmış kadrosu ve son teknoloji ürünleriyle kaliteli temizlik hizmeti verebilmektedir. Bu hizmeti verirken firmamız gayet makul fiyatlara çalışır. Ekonomik fiyatlara yaptırdığınız bu iş doğal gaz faturalarınızın da düşmesiyle sizi ekonomik olarak çok rahatlatacaktır. Kışa hazırlandığınız bu günlerde ilk iş olarak petek temizliğine önem vermeniz gerekir. Firmamız bu işlem için her zaman hazırdır ve kullandığı cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde temizlik yapar. Temizlik sırasında eve herhangi bir zararda verilmez. Su akıtması ve damlatması firmamızın kullandığı makinelerde görülmez.

 

”Ataşehir Petek Temizliği”  Hizmeti

Ataşehir Petek Temizliği yaptırmak faturalarınız da büyük oranda tasarruf sağlayacaktır.

Petek temizliği denince aklınıza hemen pis su temizliği gelmesin. Çünkü petek temizliği önemlidir ve detaylı bir şekilde yapılmalıdır. Detaylı temizliğin en iyi yöntemi ise son teknolojidir. Star tesisat olarak sizlere bu sistemi sunmaktayız.

Ataşehir Petek Temizliği

Sistem nasıl işliyor?

Sistemin işleyişi oldukça basit gözükebilir. Ancak bu işlemin tecrübeli ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. İşlemler ilk önce yanımızda getirmiş olacağımız makinenin çalıştırılmasıyla başlar. Bu makinenin amacı basittir. Peteklerinizin dibinde biriken ve pislik oluşturan suları temizlemek. Ancak müşteriye sorulsa da yapılması tavsiye edilen bir yöntem olan kimyasal madde kullanımı burada devreye girer. Kimyasal madde kullanımının temel amacı, petekleri her türlü pislikten temizlemektir. Kimyasal madde kullanıldıktan sonra yaklaşık 2 saatlik bir süreç boyunca beklemek gerekir. Bu bekleme süresi, maddenin etkisini artırır. Ardından sıcak su yardımıyla madde etkileşime geçirilir. Kimyasal madde peteklerinizin içini tertemiz yapacaktır. Peteklerin kimyasal maddelerden arındırılması için de makinemizi kullanmaktayız. Makinemizin vakumu sayesinde hem kimyasal madde hem de sökülen pisliklerden petekleriniz arındırılır.

Ataşehir Petek Temizliği Yaptırmak Yararlı mı?

Petekler içleri kalitesiz bir şekilde yapılan ürünler olduklarından dolayı uzun kullanımlarında içlerinde biriken kirlerden dolayı sıcak su geçişi sağlanmaz. Bu da direkt olarak peteğin ısınmamasına ve de evi ısıtmamasına sebep verir. İşte burada devreye biz Star Tesisat olarak giriyor ve sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Şu sıralarda özellik ile Ataşehir Petek Temizliği konusunda yardımcı olmaktayız. Bu ilçeden gelen her yardım isteğine yanıt verebilmekteyiz.

Ataşehir Petek Temizliği

Petek Temizliği İşlemi Nasıl Gerçekleşir

Petek temizliği için bünyemizde çalışan uzmanlar sizlerin peteklerindeki kirli suyu çıkartarak kanalların ve boruların açılmasını sağlar ve bu sayede peteklerinizin düzgün bir şekilde ısınması sağlanılabilir. Ataşehir ilçesinde yaptığımız ataşehir petek temizleme işlemleriniz uzmanlarımız tarafından sorunsuz ve de güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ataşehir Petek Temizliğinde Devrim

Petek temizliğini son model teknoloji ve profesyonel destek ekibimizle son derece dikkatli bir şekilde petek temizliği yapmaktayız. Son model teknolojik imkanlarla temizlediğimiz peteklerinizden uzun vadede verim alabilirsiniz.

Petek Temizliğinin Önemi Nedir

Peteğinizin temizlenmesinin maddi açıdan büyük bir yararı vardır. Peteğin içerisindeki pas ve kir nedeniyle petek rahat bir şekilde ısınmaz, bu yüzden daha fazla yakıt tüketmek zorunda kalırsınız ve kabarık faturalarla karşılaşırsınız. Petek temizliğinin kombinizin verimi açısından da yararı büyüktür. Temizlenmeyen peteklerde zaman içerisinde aşınma olacağından daha büyük sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. Petek temizliğini son derece teknolojik makinelerle kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Petek temizliği yaptırmak isteyen vatandaşlar bizimle iletişime geçebilirler.

Ataşehir Petek Temizleme Servisi İletişim

Evlerimizde bulunan kombileri kış aylarına girmeden bakım onarım konusunda yılda en az bir kez elden geçirsek de, kalorifer petekleri konusunda daima ihmalkar davranırız. Oysaki kombinler kadar evlerimizin ya da ofislerimizin ısınması konusunda peteklerde etkilidir.

Petekler Temizlenmediğinde Ne Gibi Durumlarla Karşılaşabilirsiniz?

Kombi – petek yaşına göre, suyun kireçliliği, oksijen derecesine, kışır, tortu seviyesine göre  kaloriferlerin içinde daima çamurlaşma ya da tortulaşma gibi hareketlilikler oluşur. Bu durumda da su peteklerin içinde rahat sirkülasyon sağlayamadığından radyatörler ya bölgesel ısınır ya da tamamen sağırlaşır.  Bunun sonucunda patlayan faturalar, eşanjör ve pomba arızaları da işin cabası olabilir. Petek çatlakları, tamirat ücretleri ve servis paraları ödemek istemiyorsanız firmamızı arayarak üstün petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Petek Temizliğini Tercih Ediyor

Petek temizliği ile doğal gaz masraflarınızı ve elektrik masraflarınızı oldukça azaltabilirsiniz. Böylece kışın aile bütçenize büyük bir katkı yaparsınız. Üstelik kışın daha verimli çalışan kombiniz ile daha sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

 

Ataşehir Petek Temizleme Fiyatları

Ataşehir petek temizleme fiyatları çok uygundur ve kış geldiğinde ekonomik olarak çok rahatlarsınız. Ataşehir petek temizleme fiyatları kullanılan makineler ve ilaçlar sayesinde uyguna olabilmektedir. Kış aylarının yaklaşmasıyla hazırlıklar daha da hızlandı. Kışı rahat geçirmek amacıyla yapılan hazırlıklarda en başta olması gereken petek temizliğidir. Yapılan petek temizliği sayesinde kışlar daha rahat geçecek ve eskiye göre evler daha sıcak olacaktır. Yapılan temizlik işlemi faturaların düşmesini sağlarken, iki yılda bir yapılan temizlik peteklerden iyi verim almanıza yardımcı olur. Düzenli olarak yapılmayan temizlik işlemlerinde petekler yeteri kadar ısınamaz. Bunun ana nedeni zamanla peteklerin içerisinde pislik oluşmasıdır. Zamanla oluşan pislik peteğin dibine çöker ve yapışır.

  • Ataşehir petek temizleme fiyarları uygun şartlara gerçekleşir ve ilk aşama olarak kimyasal maddeler kullanılır. Kullanılan kimyasal madde peteğe atılır ve beklendikten sonra etkisini gösterir. Kimyawsal madde petek içine yapışan ve çöken pislikleri çözer.
  • Çözme işlemi gerçekleştikten sonra katı maddeleri almak için petek temizleme makinesi kullanılır. Bu makine katı pisliklerin hepsini çeker.
  • Ataşehir petek temizleme fiyatlarında bu aşamadan sonra yüksek basınçlı su makinesi kullanılır. Yüksek basınca sahip su makinesi pislikleri en küçük parçaya kadar temizlerken aynı zamanda durulama işlemini gerçekleştirir. Kullanılan bu makinelerin gücü önemlidir. Makineler ne kadar güçlü olur ise temizlik işlemi o derece kaliteli olur.
  • Ataşehir petek temizleme fiyatları hizmetlerinde yapılan işlemler bunlarla bitmez. Petek temizliğinin uzun süre fayda sağlaması amacıyla koruyucu kimyasal ilaçlar kullanılır. Kullanılan bu ilaçlar doğal gaz borusunun da ömrünü uzatmaktadır.
  • Ataşehir petek temizleme fiyatları uyguna gerçekleşir ve çok kısa sürede olur. Ortalama iki saat süren temizlik işleminde petekler sökülmez ve yerlerinden oynatılmaz. Bu sayede eve herhangi bir pislik bulaşmaz.

Ataşehir Petek Temizleme Fiyatları Artık Daha Uygun

Ataşehir petek temizleme fiyatları kullanılan makineler sayesinde daha uyguna gerçekleşmektedir. Yapılan petek temizliği sayesinde doğal gaz faturalarında ciddi azalmalar olur ve peteklerin ısısı en az yarı yarıya artabilir. Ancak temizlik işlemlerinin kaliteli olması gerekmektedir. Güçsüz makine ve kalitesiz kimyasal ilaçlarla yapılan işlemlerde istenilen sonuca ulaşılamaz. Bazı firmalar güçsüz makine kullanır. Bu işlemden sonra kısa süre verim alırsınız ve petekleriniz zaman içerisinde eski haline döner. Bu işlemler size verim vermez ve boş yere para harcamış olursunuz. Bunların olmaması için eve gelen firmalar çağrılmadan önce iyi araştırma yapılmalıdır. Makineler ve kimyasal ilaçların kalitesine dikkat edilmelidir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği yapılırken hiçbir petek yerinden sökülmez. Ayrıca petek temizliği yaparken kombiniz ve petekleriniz hiçbir şekilde zarar görmez. Bunun yanında petekler iki defa cihazla yıkanır. Bu şekilde peteklerin içindeki kirler ve pislikler temizlenmiş olur. Ancak bazı durumlarda ev sahipleri ikinci yıkama için kimyasal istemiyorlar. Kimyasal madde ile yıkamak önemlidir, çünkü kireç ve diğer tabakalar bu kimyasal madde ile çözülür. Ülkemizdeki suların geneli çok kireçli olduğu düşünülürse kesinlikle kimyasal temizlik de yaptırmalısınız.

Ataşehir Petek Temizliği İçin Gecikmeyin

Petek temizliklerinizi en özenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Petek temizliği birçok insan tarafından her kış önemsenmese de insanlar sıklıkla kombilerinin iyi çalışmadığından ve peteklerinin  homojen bir şekilde ısınmadığından söz ederler. Oysaki bu konuda tamamen kombilerle ilgili olamayabilir. Zira insanların çoğu her yıl kombi bakımlarını yaptırsalar da, radyatör bakımlarını es geçmektedirler.

Petek Temizlikleriniz Nasıl Yapılır?

Zaman içinde temizliği gerçekleşmeyen petekler ilk günkü sirkülasyon kabiliyetlerini kaybeder ve sağırlaşarak yeterince ısınmamaya başlar. Bu gibi durumlarda enerji tasarrufu yapmak yerine hem fazla enerji sarfiyatı yapmış olursunuz hem de evleriniz ya da bürolarınız yeterince ısınmaz. Bu gibi durumlarda işinin ehli bir tesisat ekibi çağırmalı ve en kısa zaman da da radyatörlerinizin içini temizletmelisiniz.

Petek Temizliğinin Ataşehir’deki Adresi

Maalesef ülkemizde Petek temizliğinin kıymeti yeterince bilinmiyor. Yine de Ataşehir’de bu işi ustalıkla yapan bir firma var. Siz de bütçenize destek olmak için düzenli olarak peteklerinizi temizletmelisiniz.

Petek Temizliği Nasıl olur?

Özel bir cihazla ve petek temizliği için üretilen özel kimyasallar ile en fazla iki saatte yapılır. Bu işlem sırasında petekler sökülmez, kombiniz zarar görmez. Banyoda bulunan havlupan petek, eğer yoksa banyo ya da tuvalete en yakın peteğe cihaz bağlanır. Daha sonra tüm peteklerin vanası açılır ve sisteme temiz su verilir. Temiz suyu basınçla veren özel cihaz sayesinde peteklerin arasında da pislik kalmaz. Daha sonra özel kimyasal karıştırılan su ile sistem bir kez daha yıkanır. Böylece son temizlikte yapılmış olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ