Ataşehir Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Ataşehir Kanal Açma 27 Eylül 2015

Ataşehir Kanal Açma

Tesisat sistemlerinin en büyük ve sorunlu tesisat arızası olan kanal tıkanıklığı, Ataşehir kanal açma hizmetleri sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü artık tesisat teknolojilerine geçen tesisat firmaları tamiratları daha kolay ve garantili bir hale getirmektedir. Teknik alt yapılarını sağlamlaştıran ve gerekli tüm malzeme ve cihaz alımını gerçekleştiren tesisat firmaları müşterilerine % 100 memnun kalacakları tesisat hizmetleri sunmaktadır. Tıkanıklık açma, tuvalet açma, klozet açma gibi işlemler tamamen robot sistemleri ile yapılmakta ve kanal içlerinde en ufak pislik oluşumları kalmadan her türlü tıkanıklık sorununun önüne geçilmektedir. Tıkanıklık problemlerinde ilk müdahale çok önemlidir. Çünkü bu ilk müdahale tüm tesisat çalışmasının gelişmesini de etkileyecektir. Tesisat arızalarında tespitler çok önemli bir noktada durmaktadır. Eğer arıza oluşum nedenleri doğru olarak tespit edilirse işin bitimi de o denli çabuk olmaktadır. Özellikle de tıkanıklık açma, kanal açma ve su kaçağı bulma işlemlerinde ilk tespitler çok önem arz etmektedir. Bu tespitleri yapmak için özel olarak üretilmiş kameralı görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler arızanın kaynağını göstererek ustanın nasıl bir çalışma yöntemi izleyeceğini belirtmektedir.

  • Profesyonel şekilde tesisat hizmeti veren tesisat firmaları kullandıkları kanal açma ve tıkanıklık açma cihazları ile yaptıkları işlemlerden sonra uzun yıllar garanti vermektedir. Eğer kullanıcı hatası olmaz ise ve kanal çevresi korunaklı olarak kapatılır ve dışardan gelecek pisliklerden korunmuş olur ise yapılan kanal tıkanıklık açma işlemleri uzun süreli temizliğini koruyacaktır.
  • Kanal açma çalışmalarında ilk olarak kameralı görüntüleme sistemleri ile pislik oluşumlarının bulunduğu noktalar tespit edilir. Bu noktalar milimetrik olarak hesaplanır ve kameralı cihazları sağladığı görüntü kalitesi ile ne bir şekilde tüm pislik oluşturan maddeler görünür.
  • Görülen bu pisliklerin temizlenmesi için kanal içine tıkanıklık açıcı robotlar gönderilir. Bu robotların uçlarında bulunan kesici ve parçalayıcı aletler, pislikleri en ufak parçalara bölerek kanal borularından geçmesini sağlar.
  • Kanal içinde tıkanıklık sorunu oluşturan pislikler temizlendikten sonra arta kala pislikler ve yağlanmalar için de tazyikli su makineleri ile kanalın içi komple yıkanır. Bu işlem hem bir daha tıkanıklık probleminin yaşanmasının önüne geçer, hem de kanaldan gelen pis kokuları önlemiş olur.
  • Görüldüğü üzere tesisat teknolojilerinde yaşanan bu ileriye doğru atılım sayesinde sadece kanal açma ve tıkanıklık açma işlemleri değil, su kaçağı bulma, petek temizleme, doğal gaz tesisat sistemlerindeki su kaçaklarının bulunması gibi tüm tesisat çalışmaları cihazlı ve makineli şekilde yapılmaktadır.

 

Robotla Kanal Açma İşlemleri

Ataşehir kanal açma hizmetlerinde olan bu cihaz kullanımı bölge halkı tarafından en fazla tercih edilen tesisat arıza onarımı şeklidir. Bu teknolojiye sahip olmayan ve kanal açma çalışmalarında cihaz ve makine kullanımı olmayan tesisat firmaları bu işlemleri günlere yaymaktadır. En az 1 haftalık bir çalışma sonucunda bu kanal tıkanıklığını açmaktadırlar. Fakat yapılan işlemler Ataşehir kanal açma işlemleri kadar başarılı olmamaktadır. Aynı kanal bir süre sonra tekrardan tıkanmakta hatta bu sefer tıkanıklık daha büyük raddelere gelmektedir.

10 yılı geçkin süredir tüm İstanbul’ a hizmet veren Star tesisat firması, başta tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma, kanal açma, su kaçağı tespit ve onarımı, kombi peteklerinin yıkanması ve doğalgaz tesisatı arızları gibi her konuda profesyonel ve cihaz kullanımı ile hizmet vermektedir. Bu sayede yapılan tesisat tamirat işlemleri gün içinde çözüme kavuştuğu gibi tamamen garantili de olmaktadır. Üstelik bu kısa zaman aralığı nedeniyle de yapılan tamiratlar maliyet açısından çok uygun olmaktadır.

Ataşehir’de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

Aşık Veysel Mahallesi
Ataşehir Atatürk Mahallesi
Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Barbaros Mahallesi
Esatpasa Mahallesi
Fetıh Mahallesi
İçerenköy Mahallesi
İnönü Mahallesi Kayışdağı Mahallesi
Küçükbakkalköy Mahallesi
Mevlana Mahallesi
Mimar Sinan Mahallesi
Mustafa Kemal Mahallesi
Örnek Mahallesi
Yeni Çamlıca Mahallesi
Yeni Sahra Mahallesi
Yenişehir Mahallesi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ