Ataköy Su Kaçağı Tespiti, Ataköy Su Kaçağı Tespiti Ne Kadara Mal Olur - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Ataköy Su Kaçağı Tespiti 5 Nisan 2016

Ataköy Su Kaçağı Tespiti

Ataköy, İstanbul’ da bir yerleşim yeridir. Bakırköy semtine bağlıdır. İstanbul’ da bilinen en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Su kaçakları, tesisatta arızalar çok miktarda yaşanmakta ve buna çözüm olarak Ataköy su kaçağı tespiti yapan firmalar ve tesisat ustaları devreye girmektedir. Su kaçağı basit bir problem gibi görünebilir. Ancak çözülemediği halde problem çok büyüyerek oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Su kaçakları tesisattaki boruların hasar görüp su sızdırmasına verilen isimdir. Su kaçağı tespiti yaptırmak amacıyla çağırdığınız tesisat ustalarının birçoğu alanında uzmandır. Birçoğu küçüklükten beri aynı işi yapmış olduklarından alaylıdır. 15-20 dakika gibi kısa bir sürede tesisattaki kaçak problemlerini fark eder ve onarıma başlarlar. Totalde 1 saat gibi kısa bir sürede onarım işlemi tamamlanır. Fiyatların uygun olduğu söylenebilir. Su kaçağı bulma işlemini yapan firmaların neredeyse hepsi memnuniyet garantisi vermektedir. Su kaçaklarının varlığı şu şekilde de anlaşabilir.

  • Su sayacında boşa ilerleme
  • Kötü koku
  • Rutubetli görüntü
  • Zeminde su birikmesi

Bu gibi durumlarda yapılması önerilen bir numaralı işlem Ataköy su kaçağı tespiti yapan firmaları aramaktır. Su kaçağı tespitinde öncelikli olarak yapılması gereken, tesisat ustalarından randevu almaktır. Randevuya uygun saatte tesisat ustaları evinize gelerek kaçağı tespit etmektedirler. Bunun için birtakım makineler kullanılmaktadır. Bazen yukarıda saydığımız nedenler olması halinde makine kullanmadan da tesisattaki kopukluk anlaşılabilir.

Ataköy Su Kaçağı Tespiti

Ataköy Su Kaçağı Tespiti Ne Kadara Mal Olur?

Ataköy su kaçağı tespiti konusunda fiyatlardan firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir. Firmalar belirli dönemlerde kampanyaya giderek neredeyse fiyatları yarı yarıya düşürebilir. Bunun dışında Ataköy su kaçağı tespiti genellikle 100 tl’ den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır. Ancak bazen tesisatınızın durumuna göre onarım fiyatları artabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ