Adalar Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Adalar Kanal Açma 27 Eylül 2015

Adalar Kanal Açma

İstanbul genelinde olduğu gibi Adalar kanal açma işlemlerinde de tamamen son sistem cihazlar ve makineler kullanılmaktadır. Tesisat teknolojilerinin gelişmesi ve değişmesiyle birlikte artık usa odaklı çalışmalar bitti. Kendini geliştiren ve çağa ayak uyduran tesisat firmaları tıkanıklık açma, tuvalet açma, klozet açma gibi işlemlerde tamamen makine ve cihaz sistemi kullanarak garantili işler çıkarmaktadır. Fakat günümüzde hala bu sistemlere geçmeyen hala eski usul çalışan tesisat firmaları da bulunmaktadır. Mahalle aralarında küçük dükkânlarda hizmet veren tesisat firmaları yanlış seçimler sonucu seçildiği zaman evlerde büyük bir kırma dökme işlemi uygulamaktadır. Bu tür firmalar ile çalışmak hem maddi açıdan hem de zamansal açıdan büyük problemler yaratmaktadır. Teknolojik imkânları olan tesisat firmaları gerek kanal açma gerek tıkanıklık açma gerekse su kaçağı bulma işlemleri başta olmak üzere tüm tesisat işlemlerinde tesisat teknolojileri ile tamiratları gerçekleştirecek ve ortaya son derece kaliteli işler çıkmış olacaktır. Kanal tıkanıklık durumlarında etrafa pis bir koku yayılır. Bu koku son derece rahatsızlık veren ve etkili olan bir kokudur bu koku hissedildiği andan itibaren, problem ilerlemede profesyonel yardım alınmalıdır.

  • Kanalaçma çalışmalarında cihazlı hizmet veren tesisat firmaları ilk olarak tıkalı olan alanı tespit etmek ve tıkanıklık oluşturan pisliği belirlemek isteyecektir. Bu ilk aşamada dikkatli bir belirleme çalışması işin daha kaliteli olmasını sağlayacaktır.
  • Kanaldameydanagelenpisliği belirlemek için ilk önce kameralı görüntüleme sistemleri kullanılacaktır. Bu cihazlar yüksek oranda görüntü kalitesi sunarak kanalın içini net bir şekilde gösterecek ve kanal içinde tıkanıklık açma işlemlerinin kaliteli bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır.
  • Tespit edilen pislikler genellikle birkaç maddeden oluşmaktadır. Ya evsel atıkların toplanması ya da yağmur ve rüzgarın korunaksız kanallara getirdiği taş ve pisliklerden oluşmaktadır.
  • Belirlemelerin ardında kanal içine ileri teknoloji ürünü olan tıkanıklık açma robotları gönderilecektir. Bu tıkanıklık açma robotları diğer gider borusu tıkanıklık açma robotlarından farklı büyüklükte ve güçte olmaktadır ve sadece kanal tıkanıklığın da kullanılmaktadır.
  • Tıkanıklık açma robotları tüm pislikleri dakikalar içinde parçalayacak ve kanal borularından pisliklerin geçişini sağlayacaktır.
  • Tıkanıklık sorunu halledilen kanal içinde tazyikli su makineleri ile yıkama yapılması gerekmektedir. Bu yıkama sayesinde kanal içinde arta kalan pislikler ve yağlanmalar da temizlenmiş olacaktır.
  • Görüldüğü üzere tıkanıklık açma, kanal açma ve su kaçağı bulma gibi tüm işlemlerde kullanılan tesisat cihazları bu kadar kaliteli ve profesyonel işlemler ortaya çıkarmaktadır.

 

Tesisat Tamiratlarında Tek Çözüm Tesisat Teknolojileridir

Adalar kanal açma işlemlerinde tüm bu işlem sırası göz önünde bulundurularak işlemler yapılır ve kaliteli bir tesisat hizmeti sunulmuş olur. Bu işlemlerin ardından eğer ev giderlerinden yani, tuvalet, lavabo ve banyo giderlerinden suda çözünmesi zor olan maddeler atılmaz ise kanallarda bir daha tıkanıklık yaşanması gibi bir sorun asla oluşmaz. Kanal açma çalışmaları sadece bu şekilde makineli ve cihazlı yapıldığı zaman garanti oluşmaktadır. Diğer şekillerde yapılan tesisat çalışmaları gibi kanal açma da eğer makinesiz yapılırsa aynı sorunlar tekrar tekrar yaşanır. Bu yüzden Adalar kanal açma çalışmalarından yararlanarak hizmet alımı gerçekleştirmek en mantıklı çözüm yolunu sunmaktadır.

Başta tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma ve kanal açma gibi tesisat arızlarında hizmet veren Star Tesisat firması; 10 yılı aşkın süredir müşterilerine bu tesisat teknolojileri ile kaliteli cihaz ve makineler ile hizmet vermektedir. Bölgesinin lider firması olan Star Tesisat tüm İstanbul’da profesyonel çalışmalar yürütmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ