Acil Tıkanıklık Açma Lavabo Klozet Mutfak Gideri Garantili - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Acil Tıkanıklık Açma Lavabo Klozet Mutfak Gideri Garantili 14 Aralık 2015

Acil Tıkanıklık Açma Lavabo Klozet Mutfak Gideri Garantili

Acil tıkanıklık açma lavabo klozet mutfak gideri garantili olabilmesi için bu garantiyi veren firma çok önemlidir. Eğer iş başlangıcında bir anlaşma imzalarsanız garanti şartları oluşmuş olur. Bununla birlikte bazı tamircilerin garantisi sözleri olur. Ancak onları da iş bitiminden sonra bulmak sorun teşkil eder. Bu durumda nasıl garantiler verilebilir. Bunlara bir göz atalım.

  1. Su kaçağı veya tıkanıklık olduğunda herhangi bir tamirciden yardım alacaksak ona garanti şartlarını sormamız biraz saçma olacaktır. Çünkü verebileceği garanti sözle olur.
  2. Bunun yanında bu işleri yapan bir firma ile anlaşma sağlarsak ve acil tıkanıklık açma lavabo klozet mutfak gideri garantili dilerek bu firmaya garanti şartlarını sorduğumuzda, bu firma köklü bir kuruluş ise bir anlaşma imzalanacağını size söyleyeceklerdir. Tamir yapıldıktan sonra tekrar aynı yerden tıkanıklık olursa gelip inceleme yaptıktan sonra eğer garanti şartlarına uyuyorsa tıkanıklığı gidereceklerdir.
  3. Tüm bunlarla birlikte bir tamirciye acil tıkanıklık açma lavabo klozet mutfak gideri garantili olacak mı diye sorduğumuzda, bize vereceği cevap, bizim sözümüz senet, garantiye ne gerek var diyeceklerdir. Ancak aynı yerden tekrar tıkanıklık olsa bile ulaşabilirseniz size başka yerden olduğunu söyleyecekler size tekrar maliyet çıkarmak isteyeceklerdir.

Böyle bir durum ile karşılaşmamak için bir su gideri tıkanıklığı veya kaçağı olduğunda önce marketlerden veya su malzemesi satan yerlerden bu tıkanıklığı açmak için üretilmiş sıvı veya katı tıkanıklık açıcı kimyasal madde alarak tıkalı olan bölüme bunu kimyasalın kutusunda yazan kullanım kılavuzuna göre uygulamalıyız. Eğer tıkanıklık açılmayacak olursa yapabileceğimiz en güzel hareket güvenilir bir su kaçağı ve tıkanıklığı tamiri yapan ve teknik ekiplerle bu işi yapan bir firma bulmak olmalıdır. Bu firmalar gelip tesisatınızı kontrol ederek tıkanıklığın nerede olduğunu tespit edeceklerdir. Bu aşamadan sonra sizin de onayınız alınacak ve tıkanıklığın nasıl açılacağı kararlaştırılacaktır. Eğer tıkanıklık kimyasal maddelerle açılabilecekse veya uzun teller yardımıyla açılabilecekse bu yöntem uygulanacaktır. Eğer tıkanıklık bu yöntemlerle açılmıyorsa yapılacak işlem kameralı sistemin ucuna takılacak tıkanaklık açma aparatı yardımıyla bu tıkanıklığı açmak olacaktır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ