Su Sızıntı Problemleri Kırmadan Kesin Çözüm - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Su Sızıntı Problemleri Kırmadan Kesin Çözüm 5 Ocak 2016

Su Sızıntı Problemleri Kırmadan Kesin Çözüm

Hem kirli su tesisatında hem de temiz su tesisatında su sızıntısı problemleri ile karşılaşılması mümkündür. Su sızıntı problemleri kırmadan kesin çözüm önerisi olarak pek çok yöntem geliştirilmiştir. Bu su sızıntısı, kaliteli ve başarılı şirketler tarafından onarılmakta olup size en hızlı çözümü sunar. Bu sayede, kaçak olan yerler hiç kırılmadan teknolojik cihazlar yardımı ile kolaylıkla tamir edilebilir duruma getiriliyor. Eskide kalan klasik bir yöntem olan banyo fayanslarını kırma, duvarı ve boruları kırma işlemleri, evlerde inşaat pisliği çıkıyordu. Şimdi ise hassas detektörler sayesinde evin içerisindeki tüm tesisat bir anda kontrol edilip tespiti yapılır ve asıl arızanın nerede olduğu hemen o anda bulunabilir. Boruların hemen hemen hepsi, kameralı sisteme sahip aletler ile kontrol edilebilir ve her biri sorunlu ya da sorunsuz olarak kayıt edilir.

Su sızıntı problemleri kırmadan kesin çözüm yöntemleri hakkında kesin bilgiye ulaşmak için izlenmesi gereken pek çok yol ve yöntem vardır. Bu yöntemler sayesinde, su sızıntısı bulmak kolaylaşacaktır. Hem fayanslar kırılmadan hem de kesin çözümler üretip bulan firmalar sayesinde artık su tesisatı ile ilgili sıkıntı çekmek tarihe karışmıştır. Sadece tek bir fayans yerinden çıkarılarak onarılan su sızıntıları sayesinde aile fertleri, ev halkı ve hizmet alan durumdaki kişiler de memnun ve mutlu olacaktır. Eğer kırma işlemi gerçekleşecekse, yeni fayanslar, yeni alçılar, çimento ve yeni dolaplar almak zorunda kalınacaktır. Bu nedenle, sorunu veya sızıntıyı kırmadan bulan ve onaran şirketler her zaman ilk tercihi olmaktadır.

Su sızıntı problemleri kırmadan kesin çözüm yapabilmek için öncelikle, bu problemin belirtilerini bilmek gerekir.

  • Duvarlarda kararma ve lekelenme
  • Fayans aralarında küflenme ve kararmalar
  • Fayanslarda terleme ve su sızıntıları
  • Duvarda terleme oluşumu
  • Evlerdeki kötü rutubet kokusu
  • Sıva kabartıları ve çökmeleri

Bu belirtiler, evde su sızıntısı yaşandığının bir göstergesidir. Bu belirtilerin sebepleri ise;

  • Binanın inşaatı sırasında duvar içerisine yerleştirilen ve tüm binanın su tesisatı olarak geçen borulardaki delik ya da çatlak oluşumu
  • Suyun duvar içerisinde hapis olması ile duvarların nemlenmesi gibi sebepler olabilir.

Bu sebepleri bulmak için ise gözlem yapılabilir, ardından nemölçer aletleri ile kesin tespite ulaşılabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ